Чи дозволене буксирування на гірських дорогах під час ожеледиці?

Допомога Експерта

У пункті 1.10 знайдемо термін «буксирування» і наведемо його значення, згідно з ПДР:

«Буксирування — переміщення одним транспортним засобом іншого транспортного засобу, яке не стосується експлуатації автопоїздів (транспортних составів) на жорсткому чи гнучкому зчепленні або способом часткового навантаження на платформу чи на спеціальне опорне пристосування».

Для відповіді на запитання звернемося до пункту 28.3, згідно з ПДР:

«На гірських дорогах заборонено:

a) рухатися з непрацюючим двигуном та вимкненими зчепленням або передачею;

б) буксирування на гнучкому зчепленні;

в) будь-яке буксирування під час ожеледиці».

Очевидно, правильним варіантом відповіді буде перший.

Порадьтеся з друзями: