Чи дозволений розворот у технологічних розривах розділювальної смуги на автомагістралі?

Допомога Експерта

Для відповіді на це запитання звернемося до пункту 27.2, що розглядає випадки, які забороняються при русі на автомагістралях, згідно з ПДР:

«На автомагістралях і дорогах для автомобілів забороняється:

a) рух тракторів, самохідних машин і механізмів;

б) рух вантажних транспортних засобів з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т поза першою і другою смугами руху (за винятком повороту ліворуч або розвороту на дорогах для автомобілів);

в) зупинка поза спеціальними місцями для стоянки, позначеними дорожніми знаками 5.38 «Місце для стоянки» або 6.15 «Місце відпочинку»;

г) розворот і в’їзд у технологічні розриви розділювальної смуги;

ґ) рух заднім ходом;

д) навчальна їзда».

Як бачимо, в підпункті «г» пункту 27.2 вказано розворот і в’їзд у технологічні розриви розділювальної смуги, тому правильною відповіддю буде третя — розворот на автомагістралях заборонений.

Порадьтеся з друзями: