За дотримання яких умов дозволена експлуатація транспортного состава у складі автобуса і причепа?

Допомога Експерта

У пункті 1.10 знайдемо значення терміна «експлуатація транспортного состава», згідно з ПДР:

«Експлуатація транспортного состава — транспортування тягачем причепа згідно з інструкцією щодо його використання (відповідність причепа тягачу, наявність страхувального з’єднання, єдиної системи сигналізації, освітлення тощо)».

Звернемося до пункту 23.11, щоб відповісти на це запитання, згідно з ПДР:

«Експлуатація составів транспортних засобів, що складаються з автомобіля, трактора або іншого тягача і причепа, дозволяється тільки за умови відповідності причепа тягачу та виконання вимог щодо їх експлуатації, а состава транспортних засобів, що складається з автобуса і причепа, — також за наявності причіпного пристрою, встановленого заводом-виробником».

Очевидно, що другий варіант відповіді буде правильним.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo