За дотримання яких з умов дозволяється експлуатація транспортних составів у складі автомобіля і причепа?

Допомога Експерта

Наведемо значення цього терміна з пункту 1.10, згідно з ПДР:

«Експлуатація транспортного состава — транспортування тягачем причепа згідно з інструкцією щодо його використання (відповідність причепа тягачу, наявність страхувального з’єднання, єдиної системи сигналізації, освітлення тощо)».

Відповісти на це запитання допоможе пункт 23.11, згідно з ПДР:

«Експлуатація составів транспортних засобів, що складаються з автомобіля, трактора або іншого тягача і причепа, дозволяється тільки за умови відповідності причепа тягачу та виконання вимог щодо їх експлуатації, а состава транспортних засобів, що складається з автобуса і причепа, — також за наявності причіпного пристрою, встановленого заводом-виробником».

Однозначно, правильною відповіддю виберемо першу.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo