Який із зображених дорожніх знаків встановлюється на небезпечній ділянці дороги?

Допомога Експерта

Представлені дорожні знаки належать до попереджувальних. Знак 1 і знак 2 — це знак 1.4.1 «Напрямок повороту», знак 3 і знак 4 — це знак 1.4.2 «Напрямок повороту».

Розглянемо їхні описи докладніше, згідно з ПДР:

«Знак 1.4.1 «Напрямок повороту» (рух праворуч) показує напрямок повороту дороги, позначеної знаками 1.1 «Небезпечний поворот праворуч», напрямок об’їзду перешкоди на дорозі та, крім того, напрямок об’їзду центра перехрестя з круговим рухом.

На поворотах радіусом менше 1000 м поза населеними пунктами і менше 250 м у населених пунктах дозволяється застосовувати знак, що являє собою частину знака 1.4.1 (одна стрілка). У цьому випадку він має повторюватися вздовж повороту на відстані від 3 м до 85 м, залежно від радіуса повороту».

«Знак 1.4.2 «Напрямок повороту» (рух ліворуч) показує напрямок повороту дороги, позначеної знаками 1.2 «Небезпечний поворот ліворуч», напрямок об’їзду перешкоди на дорозі.

На поворотах радіусом менше 1000 м поза населеними пунктами і менше 250 м у населених пунктах дозволяється застосовувати знак, що являє собою частину знака 1.4.2 (одна стрілка). У цьому випадку він має повторюватися вздовж повороту на відстані від 3 м до 85 м, залежно від радіуса повороту».

Як бачимо з вищенаведеного, всі представлені дорожні знаки встановлюються на небезпечній ділянці дороги, і, відповідно, правильний варіант відповіді — п’ятий.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo