Чи дозволяється буксирування транспортного засобу з причепом?

Допомога Експерта

Розглянемо термін «буксирування» згідно з пунктом 1.10 Правил дорожнього руху:

«Буксирування - переміщення одним транспортним засобом іншого транспортного засобу, яке не належить до експлуатації автопоїздів (транспортних составів) на жорсткому або гнучкому зчепленні або способом часткового навантаження на платформу чи на спеціальне опорне пристосування».

Буксирування і експлуатація транспортних складів розглядається в Розділі 23 ПДР.

У пункті 23.1 зазначено, що буксирування одного механічного транспортного засобу дозволяється лише з одним причепом.

Щоб вибрати правильний варіант відповіді, звернемося до пункту 23.10, згідно ПДР:

«Буксирування забороняється:

в) якщо загальна довжина зчеплених транспортних засобів перевищує 22 м (маршрутних транспортних засобів - 30 м); ... »

Таким чином, останній варіант відповіді буде правильний, так як сенс викладеного в цьому варіанті не суперечить вимогам ПДР.


Порадьтеся з друзями: