У якому випадку дозволяється буксирування двох і більше транспортних засобів?

Допомога Експерта

Розглянемо термін «буксирування» згідно з пунктом 1.10 Правил дорожнього руху:

«Буксирування - переміщення одним транспортним засобом іншого транспортного засобу, яке не належить до експлуатації автопоїздів (транспортних составів) на жорсткому або гнучкому зчепленні або способом часткового навантаження на платформу чи на спеціальне опорне пристосування».

Звернемося до пункту 23.10 ПДР, в якому наведені випадки, в яких буксирування забороняється, згідно ПДР:

«Ґ) більше одного транспортного засобу (за винятком випадків, коли порядок буксирування двох і більше транспортних засобів погоджено з уповноваженим підрозділом Національної поліції) або транспортним засобом з причепом;"

Тепер з вибором правильної відповіді складнощів не виникне. Адже сенс вищеописаного означає, що буксирування двох і більше транспортних засобів дозволяється ПДР, в разі погодження з уповноваженим підрозділом Національної поліції.


Порадьтеся з друзями: