Де повинні перебувати пасажири у разі буксирування транспортного засобу способом часткового навантаження?

Допомога Експерта

Наведемо значення таких термінів, згідно з пунктом 1.10 ПДР:

«Буксирування — переміщення одним транспортним засобом іншого транспортного засобу, яке не належить до експлуатації автопоїздів (транспортних составів) на жорсткому чи гнучкому зчепленні або способом часткового навантаження на платформу чи на спеціальне опорне пристосування».

«Пасажир — особа, яка користується транспортним засобом і перебуває в ньому, але не причетна до керування ним».

Розберемо докладніше пункт 23.9, згідно з ПДР:

«Під час буксирування на жорсткому або гнучкому зчепленні забороняється перевозити пасажирів у транспортному засобі, що буксирується, (крім легкового автомобіля) і кузові вантажного автомобіля, що буксирує, а в разі буксирування способом часткового навантаження цього засобу на платформу або спеціальне опорне пристосування — в усіх транспортних засобах (крім кабіни транспортного засобу, що буксирує)».

Очевидно, що правильним варіантом відповіді буде четвертий.

Порадьтеся з друзями: