Чи можуть перебувати пасажири в буксированому легковому автомобілі в разі буксирування на жорсткому або гнучкому зчепленні?

Допомога Експерта

Це запитання стосується пункту 23.9, згідно з ПДР:

«Під час буксирування на жорсткому або гнучкому зчепленні забороняється перевозити пасажирів у транспортному засобі, що буксирується, (крім легкового автомобіля) і кузові вантажного автомобіля, що буксирує, а в разі буксирування способом часткового навантаження цього засобу на платформу або спеціальне опорне пристосування — в усіх транспортних засобах (крім кабіни транспортного засобу, що буксирує)».

Однозначно, правильною відповіддю буде друга — можуть, бо в запитанні йдеться про легкові автомобілі.

Порадьтеся з друзями: