Який з наведених дорожніх знаків попереджає про початок ділянки дороги із зустрічним рухом після одностороннього?

Допомога Експерта

Розглянемо опис кожного знака, який тут зображений. Згідно ПДР:

«Знак 5.14 «Кінець дороги з реверсивним рухом». Відноситься до інформаційно-вказівних знаків. Застосовується для позначення кінця дороги, позначеної знаком 5.13 «Дорога з реверсивним рухом».

«Знак 1.26 «Двосторонній рух». Відноситься до попереджувальних знаків. Встановлюється на початку ділянки дороги (проїзної частини) із зустрічним рухом після одностороннього.

Знак установлюється поза населеними пунктами на відстані 150-300 м, у населених пунктах - на відстані 50-100 м до початку небезпечної ділянки. У разі потреби знак встановлюється і на іншій відстані, яка зазначається на табличці 7.1.1 «Відстань до об'єкта».

«Знак 2.6 «Перевага перед зустрічним рухом». Відноситься до знаків пріоритету. Встановлюється перед вузькою ділянкою дороги, під час руху на якому водій має перевагу стосовно зустрічних транспортних засобів. Знак встановлюється безпосередньо перед перехрестям або вузькою ділянкою дороги».

«Знак 5.6 «Кінець дороги з одностороннім рухом». Відноситься до інформаційно-вказівних знаків. Застосовується для позначення кінця дороги або проїзної частини, позначеної знаком 5.5 «Дорога з одностороннім рухом».

«Знак 1.5.1 «Звуження дороги». Відноситься до попереджувальних знаків. Означає звуження дороги з обох сторін і установлюється поза населеними пунктами на відстані 150-300 м, у населених пунктах - на відстані 50-100 м до початку небезпечної ділянки. У разі потреби знак встановлюється і на іншій відстані, яка зазначається на табличці 7.1.1 «Відстань до об'єкта».

Зверніть увагу на підказку, яка криється в самому питанні - попереджати може тільки попереджувальний знак! З попереджувальних тут представлений тільки знак 1.26 «Двосторонній рух». Також за описом підходить тільки цей знак, тобто правильний варіант відповіді буде другий.


Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo