Чи дозволено водієві синього автомобіля зайняти місце в даній колоні?

Пункти ПДР

Пункт 3.4 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Допомога Експерта

Розглянемо пункт 3.4, який допоможе правильно відповісти на запитання:

«Забороняється здійснювати обгін і випередження транспортних засобів з увімкненими проблисковими маячками синього і червоного або лише червоного кольору та зеленого або синього і зеленого кольору та супроводжуваних ними транспортних засобів (колони), а також рухатися по суміжних смугах зі швидкістю колони чи займати місце в колоні».

Також пункт 25.6 стосується цього запитання:

«Іншим транспортним засобам забороняється займати місце для постійного руху в колоні».

Відповідно, правильний варіант відповіді: «Ні».

Порадьтеся з друзями: