Водії яких транспортних засобів можуть не надавати свій транспортний засіб працівникам поліції та охорони здоров'я у встановлених Правилами дорожнього руху випадках?

Допомога Експерта

Для відповіді на це запитання розглянемо пункт 2.7, згідно з ПДР:

«Водій, крім водіїв транспортних засобів дипломатичних та інших представництв іноземних держав, міжнародних організацій, оперативних і спеціальних транспортних засобів, повинен надавати транспортний засіб:

a) поліцейським і працівникам охорони здоров’я для доставки до найближчого закладу охорони здоров’я осіб, які потребують екстреної (швидкої) медичної допомоги;

б) поліцейським для виконання непередбачених і невідкладних службових обов’язків, пов’язаних із переслідуванням правопорушників, доставкою їх до органів Національної поліції, і для транспортування пошкоджених транспортних засобів».

З огляду на вищевикладене, можна зробити висновок, що підходять 1-й і 2-й варіанти відповідей. Проте можливий лише один правильний варіант, тому правильною буде 5-а відповідь, яка об’єднує в собі описане в цих двох варіантах.

Порадьтеся з друзями: