За якої умови дозволено вносити зміни в ідентифікаційні номери і номерні таблички кузова чи шасі (рами), двигуна транспортного засобу, а також їхнє знищення (перенесення, закріплення, відновлення)?

Допомога Експерта

Пункт 32.3 стосується цього питання, згідно з ПДР:

«Забороняється, у тому числі в умовах спеціалізованих підприємств, які здійснюють ремонт і технічне обслуговування транспортних засобів, внесення змін в ідентифікаційні номери і номерні таблички кузова чи шасі (рами), двигуна транспортного засобу, а також їх знищення (перенесення, закріплення, відновлення тощо) без попереднього узгодження з територіальними органами з надання сервісних послуг МВС».

Другий варіант відповіді буде правильним. Будьте уважні: про завод-виробник у пункті 32.3 не йдеться.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo