Чи повинні водії вантажних автомобілів, максимальна дозволена маса яких перевищує 3,5 т, тракторів і автобусів під час руху по гірських дорогах і крутих спусках користуватися спеціальними гірськими гальмами, встановленими заводом-виробником?

Допомога Експерта

Для відповіді на це запитання звернемося до пункту 28.2, згідно з ПДР:

«На гірських дорогах і крутих спусках водій вантажного автомобіля, дозволена максимальна маса якого перевищує 3,5 т, трактора та автобуса повинен:

a) користуватися спеціальними гірськими гальмами, якщо вони встановлені на транспортному засобі заводом-виробником;

б) під час зупинки або стоянки на підйомах і спусках користуватися противідкотними упорами».

Безсумнівно, правильною відповіддю виберемо першу.

Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo