Чи дозволено транспортним засобам рух заднім ходом на автомагістралі?

Допомога Експерта

Для відповіді на це запитання звернемося до пункту 27.2, згідно з ПДР:

«На автомагістралях і дорогах для автомобілів забороняється:

a) рух тракторів, самохідних машин і механізмів;

б) рух вантажних транспортних засобів з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т поза першою і другою смугами руху (за винятком повороту ліворуч або розвороту на дорогах для автомобілів);

в) зупинка поза спеціальними місцями для стоянки, позначеними дорожніми знаками 5.38 «Місце для стоянки» або 6.15 «Місце відпочинку»;

г) розворот і в’їзд у технологічні розриви розділювальної смуги;

ґ) рух заднім ходом;

д) навчальна їзда».

Як бачимо, серед перерахованого вище в пункті 27.2 є підпункт «ґ» — рух заднім ходом, тому правильним варіантом відповіді буде другий: «Заборонено».

Порадьтеся з друзями: