Чи дозволене буксирування транспортних засобів на жорсткому або гнучкому зчепленні з несправним рульовим керуванням?

Допомога Експерта

Відповісти на це запитання допоможе пункт 23.4, згідно з ПДР:

«У разі буксирування механічного транспортного засобу на гнучкому зчепленні в буксированому транспортному засобі повинні діяти і бути справними робоча гальмова система і рульове керування, а на жорсткому зчепленні — рульове керування».

Очевидно, що правильним варіантом відповіді буде перший: буксирування транспортних засобів на жорсткому або гнучкому зчепленні з несправним рульовим керуванням — заборонено.

Порадьтеся з друзями: