58. Додаткові питання щодо категорій BE, C1E, CE, D1E, DE (Юридична відповідальність)

00 : 00
<<
  • 1
  • 2
  • 3
>>

З якого віку може бути надано право на керування транспортними засобами категорії ВЕ?

Повільне інтернет-з'єднання
?
Оскільки у Вас зараз повільне з'єднання, то може відбуватися запізнення з урахуванням правильних і неправильних відповідей.

Пункти ПДР

Пункт 2.13 ПДР України

Завантажити ПДР з коментарями та ілюстраціями:

Button Button

Допомога Експерта

Звернемося до пункту 2.13, згідно з ПДР:

«Право на керування транспортними засобами особам може бути надано:

• автомобілями з причепами або напівпричепами (категорії ВЕ, С1Е, СЕ), а також тими, що призначені для перевезення великовагових і небезпечних вантажів, — з 19-річного віку.

Транспортні засоби належать до таких категорій:

BE, C1E, CE, D1E, DE — состави транспортних засобів з тягачем категорії В, С1, С, D1 або D і причепом, повна маса якого перевищує 750 кг».

Третій варіант відповіді буде правильним.

У якому випадку забороняється подальший рух на автомобілі з причепом навіть до місця ремонту або стоянки?

Повільне інтернет-з'єднання
?
Оскільки у Вас зараз повільне з'єднання, то може відбуватися запізнення з урахуванням правильних і неправильних відповідей.

Пункти ПДР

Пункт 30.6 ПДР України

Завантажити ПДР з коментарями та ілюстраціями:

Button Button

Допомога Експерта

Знайдемо значення терміна «причіп» з пункту 1.10, згідно з ПДР:

«Причіп — транспортний засіб, призначений для руху тільки в з’єднанні з іншим транспортним засобом. До цього виду транспортних засобів належать також напівпричепи і причепи-розпуски».

Відповісти на це запитання допоможе пункт 31.6, згідно з ПДР:

«Забороняється подальший рух транспортних засобів, у яких:

a) робоча гальмівна система чи рульове керування не дають змоги водієві зупинити транспортний засіб або здійснити маневр під час руху з мінімальною швидкістю;

б) у темну пору доби або в умовах недостатньої видимості не горять лампи фар чи задніх габаритних ліхтарів;

в) під час дощу або снігопаду не працює склоочисник з боку розміщення керма;

г) пошкоджено тягово-зчіпний пристрій автопоїзда».

Стає зрозумілим, що третій варіант відповіді буде правильним.

Чи обовязково реєструвати причіп в сервісному центрі?

Повільне інтернет-з'єднання
?
Оскільки у Вас зараз повільне з'єднання, то може відбуватися запізнення з урахуванням правильних і неправильних відповідей.
Пауза Щоб продовжити, натисніть
Порадьтеся з друзями:
Коментарі •
user-photo