Інструкція для учнів

1. Реєстрація

Щоб використовувати всі можливості сервісу, необхідно зареєструватися. Для цього скористайтеся діючою електронною поштою, до якої Ви маєте доступ. На її адресу буде відправлено лист для активації користувача. Якщо Ви не виявите цей лист у вхідних повідомленнях, будь ласка, знайдіть його у вкладенні «Спам» і позначте, що це повідомлення не є спамом.

2. Активація Pro-акаунта

Без обмежень Вам доступні тільки 30% тестових запитань. Щоб активувати повний доступ до сервісу, необхідно придбати Pro-акаунт, який має в собі:

 • доступ до 100% запитань та ілюстрацій на сайті, що точно відповідають тим, які будуть представлені на іспиті в сервісному центрі;
 • відсутність реклами на ресурсі.

Активувати Pro-акаунт можна натисканням на значок у «шапці» сайту.

image-1

Після переходу на сторінку оплати Вам буде запропоновано два варіанти:

А. Активація акаунта за повну вартість — без промокоду (докладніше про промокод нижче).

Оберіть спосіб отримання PRO-акаунта

1148 грн1498 грн

?
Термін дії Pro-аккаунта: 3 місяці

Необхідно натиснути «Сплатити» і продовжити процедуру оплати.

B. Активація акаунта за промокодом — зі знижкою 10%.

Промокод — код на знижку, який можна отримати тільки у Вашого викладача в автошколі, якщо він зареєстрований у нашому сервісі. (Спитайте про реєстрацію у самого викладача).

Отримати промокод можна будь-яким зручним способом:

 • — викладач напише його на дошці в навчальному класі;
 • — викладач напише його на аркуші паперу і передасть Вам;
 • — викладач надішле його в SMS-повідомленні, у листі на електронну пошту, в додатку Viber, Telegram, через соціальні мережі тощо.

Після отримання промокоду його необхідно ввести у поле «Ввести промокод» і натиснути кнопку «Застосувати». Якщо промокод активний, то вартість покупки Pro-акаунта зміниться.

Оберіть спосіб отримання PRO-акаунта

1148 грн1498 грн

?
Ваша ціна з промокодом — 1033.2 грн
Термін дії Pro-аккаунта: 3 місяці

Необхідно натиснути «Сплатити» і продовжити процедуру оплати. Вона відбувається за допомогою платіжної системи «Портмоне». На сторінці оплати необхідно заповнити відповідні обов’язкові поля (номер картки, термін дії, CVV-код, адреса електронної пошти).

green-way.com.ua

Замовлення № 26187-О

1148 грн

image-4

Відмінити платіж

Якщо оплата здійснилася успішно, Вам автоматично буде надано Pro-акаунт. Підтвердженням вдало виконаної дії є квитанція, яку «Портмоне» надішле на адресу Вашої електронної пошти. Не видаляйте цей лист. Також змінить колір індикатор у «шапці» сайту.

image-5

3. Додання у групу викладача

Додатися в групу викладача Вашої автошколи можна у такі способи:

А. Основний.

 • Сплачуєте покупку Pro-акаунта, використовуючи промокод Вашого викладача (про здобуття і застосування промокоду викладено вище).
 • Після успішної оплати Ви автоматично додаєтеся в його групу.
 • Обов’язково уточнюєте у викладача, чи додалися Ви в його групу і чи усе гаразд.

B. Запрошення від викладача.

 • Передаєте свою електронну адресу Вашому викладачу — і він через свій особистий кабінет в сервісі надсилає Вам запрошення.
 • Переходите за посиланням з отриманого листа — і Ви автоматично додаєтеся в групу.

Передати адресу електронної пошти викладачеві можна будь-яким зручним способом:

 • — написати його на аркуші паперу;
 • — надіслати його в SMS-повідомленні, у листі на електронну пошту, в додатку Viber, Telegram, через соціальні мережі тощо.

ВАЖЛИВО! Електронна пошта, на яку здійснювалася реєстрація в сервісі, обов’язково має співпадати з тією, яку Ви передали викладачеві.

Якщо протягом тривалого часу Ви не зробили перехід за посиланням з листа для додання у групу, це запрошення застаріває. Необхідно звернутися до викладача з проханням продублювати запрошення.

С. Запит на додавання в групу.

Ви можете самостійно додатися в групу до Вашого викладача.

 • На головній сторінці сервісу натискаєте на «Рейтинг викладачів».
image-6
 • У таблиці рейтингу знаходите Вашого викладача, натискаєте на поле з його прізвищем і в спливаючому вікні — на «Залишити заявку на навчання».
image-7

Викладач отримає Вашу заявку, і після підтвердження Ви додастеся у його групу.

Якщо Ви не виявили конкретного викладача в рейтингу, то, найімовірніше, він поки що не потрапив до нього. В такому випадку необхідно звернутися до викладача і скористатися способами, описаними вище.

Якщо додавання в групу пройшло успішно за одним із вищеперерахованих способів, то у Вашому особистому кабінеті з’явиться новий розділ «Моя група».

image-8

4. Іспит та інші режими

Механіка іспиту в нашому сервісі на 100% ідентична офіційному іспиту в сервісному центрі МВС.

 • Доступ до складання іспиту Ви отримаєте тільки при набранні 1000 балів. Це можливо при проходженні тестування в режимах «20 випадкових запитань» і «Запитання за темою». Таку умову передбачено для того, щоб «недосвідчений» учень не псував свій рейтинг, рейтинги викладача й автошколи, бо всі показники сервісу зав’язані тільки на складання іспиту.
 • Настійно рекомендуємо не складати іспит у реальному режимі, поки не досягнете доброї готовності (вивчення ПДР). Тренуватися потрібно в режимі 20-ти випадкових запитань. Цей режим повністю ідентичний реальному іспиту, проте час його проходження не обмежено і помилятися можна скільки завгодно.

5. Зворотний зв’язок

Якщо у Вас залишилися запитання, то поставити їх можна у такі способи:

А. Через форму зворотного зв’язку, що знаходиться у «підвалі» сайту.

В. Надіславши лист на пошту info@green-way.com.ua.

С. Зателефонувавши за номером (097) 517-98-97 (Олексій).