Коли водієві необхідно припинити подавання сигналу рукою?

Пункти ПДР

Пункт 9.4 ПДР України (відкриється в новій вкладці)

Допомога Експерта

Звернемося до пункту 9.4 для вибору правильного варіанту відповіді. Згідно з ПДР:

«Подавати сигнал покажчиками повороту або рукою належить завчасно до початку маневру (з урахуванням швидкості руху), але не менше ніж за 50—100 м у населених пунктах і за 150—200 м поза ними, і припиняти негайно після його завершення (подавання сигналу рукою слід закінчити безпосередньо перед початком виконання маневру). Сигнал забороняється подавати, якщо він може бути не зрозумілим для інших учасників руху.

Подача попереджувального сигналу не дає водієві переваги і не звільняє його від вжиття запобіжних заходів».

Стає зрозумілим, що правильним варіантом відповіді буде перший: «Безпосередньо перед початком виконання маневру».

Порадьтеся з друзями: