В якому напрямку узбіччям чи краєм проїзної частини повинні рухатися особи, які пересуваються у кріслах колісних без двигуна, які ведуть в руках мотоцикл, мопед або велосипед, за межами населених пунктів?

Допомога Експерта

Чітку відповідь на це запитання отримаємо, звернувшись до пункту 4.3, згідно з ПДР:

«За межами населених пунктів пішоходи, які рухаються узбіччям чи краєм проїзної частини, повинні йти назустріч руху транспортних засобів.

Особи, які рухаються узбіччям чи краєм проїзної частини в кріслах колісних без двигуна, ведуть мотоцикл, мопед або велосипед, повинні пересуватися в напрямку руху транспортних засобів».

З вибором правильного варіанта тепер не виникне складнощів, бо відповідь очевидна.

Порадьтеся з друзями: