Останні коментарі

Всього на сайті: 14945 коментарів (в тому числі 3733 роз'яснень від Викладачів)
Как я должен ответить на этот вопрос, если картинка 1 и 3 выглядят как две капли воды?

На якому малюнку водій правильно подав сигнал про початок руху?

Перейти до запитання
Знак "Головна дорога". Напрямок головної дороги" - це табличка, і вона встановлюється не обов'язково, лише в випадку зміни напрямку головної дороги.

Який дорожній знак встановлено на дорозі, яку перетинає ваша дорога, якщо для вас встановлено даний знак?

Перейти до запитання
Уважно перечитайте П. 33 "... Знак 1.37 може бути встановлено на відстані 10-15 м до місця виконання короткотермінових дорожніх робіт на проїзній частині в населеному пункті(№ 111 від 11.02.2013)"

На якій відстані від місця виконання короткотермінових дорожніх робіт на проїзній частині в населеному пункті може бути встановлено знак «Дорожні роботи»?

Перейти до запитання
... встановлюється перед залізничним переїздом! Знак 4 встановлюється на відстані що найменьше 50 м до залізничного переїзду, і вказує про наближення до нього.

Який із зображених дорожніх знаків встановлюється перед залізничним переїздом без шлагбаума з однією колією?

Перейти до запитання
Ви праві, але зустрічаються випадки, коли на перехрестях з інтенсивним рухом, в місцях розвороту, регулювання руху в визначених напрямках і т.і. поза населеними пунктами може використовуватись світлофорне регулювання.

У якому з випадків встановлюється даний дорожній знак?

Перейти до запитання
Зверніть увагу на П. 1. 10. (Терміни...) Головна дорога- дорога з покриттям відносно ґрунтової або та, що позначається знаками 1.22, 1.23.1-1.23.4 і 2.3.
Транспортні засоби, які знаходяться на головній дорозі мають перевагу в русі.

Чи маєте ви перевагу в русі на найближчому перехресті?

Перейти до запитання
Питання абсолютно коректне. Всі звикли, що цей знак вказує про наближення до пристрою для примусового зменьшення швидкості, але він використовується і в іньших ситуаціях.
1.11 «Пагорб». Ділянка дороги з буграми, напливами чи неплавним стикуванням конструкцій мостів. Знак також може застосовуватися перед штучно створюваними буграми у місцях, де необхідно примусово обмежити швидкість руху транспортних засобів (небезпечні виїзди з прилеглих територій, місця з інтенсивним рухом дітей через дорогу тощо).

Даний дорожній знак встановлюється перед:

Перейти до запитання
Питання не на знання "ЖІНОЧОЇ логіки", а на перевірку знань ПДР, а саме знаків. "1.10 «Нерівна дорога». Ділянка дороги, що має нерівності проїзної частини – хвилястості, напливи, спучування.". Так, питання не складне, але розраховане на знанні та розуміння знаків. Є знаки 1.12., 1.14., 1.15., які також вказують на "дифкути дороги".

Де встановлюється даний дорожній знак?

Перейти до запитання
Не плутайте правила встановлення знаків 1.2. і 1.4...Повторіть параграф 33.

Де встановлюється даний дорожній знак?

Перейти до запитання
Помилки немає . ПДР.... "Знаки 1.1 і 1.2 попереджають про заокруглення дороги радіусом менше 500 м поза населеними пунктами і менше 150 м – у населених пунктах або про заокруглення з обмеженою оглядовістю."

Який із зображених дорожніх знаків попереджає про заокруглення з обмеженою оглядовістю?

Перейти до запитання
Не плутайте розмітку 1.1. (ОДИНАРНА, вузька суцільна, біла) з лінією 1,11. (ПОДВІЙНА, вузька, приривчаста з одного боку).

Чи дозволяє Вам дана дорожня розмітка виконати обгін?

Перейти до запитання
Лінію 1.11 дозволяється перетинати тільки з боку її переривчастої частини, а з боку суцільної – лише по завершенні обгону чи об’їзду перешкоди. При цьому швидкість ТЗ, якого ви обганяєте не має значення. Напевно Ви переплутали з лінією 1.1...

Чи дозволяє Вам дана дорожня розмітка виконати обгін трактора в такій ситуації?

Перейти до запитання
т. е. человек купил авто по ТП или доверке, ездит, может предоставить квалифицированную помощь, имеет спец. аптечку, но установить такой знак не может, ну и ладно...

Цей розпізнавальний знак встановлюється на транспортних засобах:

Перейти до запитання
Уважно читайте ПДР. П. 2.13. В- автомобілі, дозволена максимальна МАСА яких не перевищує 3500 кілограмів (7700 фунтів), а кількість СИДЯЧИХ місць, крім сидіння водія, - восьми, состав транспортних засобів з тягачем категорії В та причепом, повна маса якого не перевищує 750 кілограмів;

Яку максимальну кількість пасажирів Ви, як водій з категорією В, маєте право перевозити?

Перейти до запитання
Питання не на те , як "неродной рассеиватель", (я розумію як "народний умілець") може внести зміни до світлових приладів, а по вимогам ПДР!
Я впевнений, що П. 31.4. 3. Ви знаєте, та можете пояснити своїм учням. З повагою Б. В.

У якому випадку дозволяється експлуатація транспортного засобу?

Перейти до запитання
Ви абсолютно праві. Це та інші схожі питання слід розглядати з точки зору небезпекм для руху.
Головне: П. 31.4.7. г)не працюють передбачені конструкцією замки дверей кузова або кабіни, запори бортів вантажної платформи, запори горловин цистерн і паливних баків, механізм регулювання положення сидіння водія, аварійні виходи, пристрої для приведення їх у дію, привід керування дверима, спідометр, тахограф, пристрій для обігрівання і обдування скла;

За наявності якої несправності дозволяється експлуатація транспортного засобу?

Перейти до запитання
Я вважаю, що перший варіант також правильний. Адже в питанні сказано, що зелений автомобіль збирається йти на обгін. Отже, зелений автомобіль повинен дати можливість обігнати себе ( при цьому не перешкоджати перевищуючи швидкість) і після цього виконати обгін. Адже, він збирався це робити.

Як повинен діяти водій зеленого автомобіля, що збирається виконувати обгін, в даній ситуації?

Перейти до запитання
в чем именно разница между вторым и третьим ответом кроме того то левая и правая наоборот
в обоих ответах смысл тот же
разделите чем то вместо слова АБО
я думая минуту не понял в чем проблема
серьезно
из за таких вопросов вы и заставляете регестрироваться а вашем сайте платить деньги за про аккаунт что бы полу
чить все странные вопросы

Ви рухаєтесь на велосипеді і Вам необхідно повернути праворуч. Ваші дії:

Перейти до запитання
Прощу вибачення, але я не натякав, а мав на увазі ненадійну автошколу, з недостатнім рівнем підготовки. Врахую в інших коментарях.

Який стиль водіння забезпечить найменшу витрату палива?

Перейти до запитання
Питання коректне. П. 15.1. Зупинка і стоянка транспортних засобів на дорозі повинні здійснюватись у спеціально відведених місцях чи на узбіччі.

У якому місці повинні здійснюватися зупинка і стоянка транспортного засобу на дорозі?

Перейти до запитання
Скажите пожалуйста, что такое "специально отведенные места для парковки транспортных средств в жилых зонах"?

Де повинні бути поставлені на стоянку транспортні засоби в житлових зонах?

Перейти до запитання
Мається на увазі "Техніхний паспорт" не як реєстраційний документ на транспортний засіб (блакитна книжечка, яку мало хто бачив, чи пам'ятає). а як технічний документ де вказані характеристики тз, правила експлуатації і тн.

Де Ви знайдете дані про допустиму масу причепа, обладнаного гальмами, для Вашого легкового автомобіля?

Перейти до запитання
Абсолютно вірно. Але правельні відповіді на тестові питання можуть бути не АБСОЛЮТНО вірними, неповними. При розвязувані тестів ми шукаємо не абсолютно вірну відповідь, а найвірнішу з апропонованих.

Яку відстань проїде транспортний засіб за одну секунду за швидкості руху близько 60 км/год?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 12:45:50
Павленко Александр Владимирович, предупреждение за мат!

Який стиль водіння забезпечить найменшу витрату палива?

Перейти до запитання
Я так зрозумів, що запетує дівчина, яка керує АВТОМОБІЛЕМ!!! з автоматичною коробкою передач. Для використання гальмування двигуном тип коробки передач не моє ніякого значення. Гальмування двигуном означає зменьшення подачі палива.педаллю "ГАЗУ".

Як має діяти водій у разі втрати зчеплення коліс з дорогою через утворення «водяного клина»?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 12:11:31
Ну прекратите себя вести как дети и задавайте вопросы по существу - с радостью дадим развёрнутые ответы. Но нет, вы спрашиваете про пластилин и устраиваете припадки относительно языка общения в комментариях.
Ни один из вас не помогает пользователям разбираться с вопросами тестов и не пониманием ПДД. Вы только критикуете создателей тестов, модераторов и ПДД.

Ви хочете перетнути головну дорогу. Видимість в обох напрямках сильно обмежена через припарковані транспортні засоби. Як Ви будете діяти?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 12:00:57
Вы оба не правы! Статья 266 КУоАП гласит:
Особи, які керують транспортними засобами, річковими або маломірними суднами і щодо яких є підстави вважати, що вони перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, підлягають відстороненню від керування цими транспортними засобами, річковими або маломірними суднами та оглядові на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.
Какие есть "підстави вважати" так же прописано в законодательстве.

Водії, які керують транспортними засобами і щодо яких є достатні підстави вважати, що вони перебувають у стані сп'яніння:

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 11:48:38
На малюнку три автомобілі. Один жовтий, один білий, а третій логічним чином зелений. В чому проблема? Так, трохи тон змістився в холодну частину при заливці на сайт, але рожевим, червоним, фіолетовим та іншими його назвати буде складно.
При першій же можливості колір підправлять.

Як повинен діяти водій зеленого автомобіля, що збирається виконувати обгін, в даній ситуації?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 11:43:37
Рекомендую вам освіжити знання інформаційних знаків і розібратися чим відрізняються покажчики міст з білим і синім фонами.

З якою максимальною швидкістю дозволено рух водієві зі стажем менш ніж два роки?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 11:41:36
Уточните, что именно неправильно, что бы мы могли поправить.

В якій послідовності слід надавати допомогу постраждалому:

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 11:38:00
Перевірив - зараз все працює коректно, але я позначів дане питання для перевірки.

Водій автобуса зобов'язаний:

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 11:24:11
Возьмем во внимание, что плохо видно и при первой же возможности поправим.

Чи повинні Ви під час руху прямо дати дорогу мотоциклу?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 11:20:38
Одиночные или не одиночные к данному вопросу не относиться. К данному вопросу имеет отношение определение знака 3.25 «Обгін заборонено».

Чи дозволено Вам у зображеній ситуації виконати обгін автомобіля?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 11:14:17
Потому как это описано в пункте ПДД 15,9.
Я ещё раз обращу ваше внимание на то, что не надо писать номера правильных ответов в комментариях!!!

Де водієві заборонено зупинку?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 11:12:00
Ви розумієте, якби був тест, в якому тільки один варіант відповіді і той правильний - це було б безглуздо. Тому тести зазвичай складаються з однієї правильної відповіді і декількох неправильних. В даному випадку вас ніхто не змушує давати нюхати нашатирний спирт людині без дихання.

За відсутності дихання в потерпілого потрібно:

Перейти до запитання
Я тоже не понимаю, почему (удалено модератором) ответ правильный??

Де водієві заборонено зупинку?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 11:04:49
Як це поліція не входить???
Органи Міністерства внутрішніх справ:
-Національна поліція
-Державна прикордонна служба
-Державна служба з надзвичайних ситуацій
-Національна гвардія
-Державна міграційна служба

Що до адміністративного затримання, та відповіді на це питання тесту - ст 262 Кодексу України про адміністративні порушення.

Чи дозволено органам внутрішніх справ провести адміністративне затримання, якщо водій порушив Правила дорожнього руху?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 10:51:30
Да!
О том, что это нормально никто не говорил.
Нет, это не аварийная ситуация.
Вы преподаватель и я думаю сами знаете, где написаны правила относительно световых приборов.

Я вас второй раз предупреждаю относительно излишних эмоций и спама вопросительными/восклицательными знаками.

При русі в транспортному потоці водій, що рухався по сусідній смузі, різко перелаштувався на Вашу смугу руху, змусивши Вас загальмувати. Що необхідно Вам зробити в даній ситуації?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 10:41:26
Большинство ваших вопросов основываются на малом опыте практического управления автомобилем. Когда начнёте ездить - столкнётесь с дискомфортом малой дистанции с автомобилем сзади. Этот дискомфорт вы ни с чем не перепутаете. Он есть у всех.

Що може означати короткочасне ввімкнення стоп-сигналів автомобіля, що рухається попереду в щільному транспортному потоці?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 10:36:05
да, но во всех случаях и при любых двигателях будет верным то, что указано в правильном ответе.

Під час гальмування двигуном на крутому спуску водій має вибирати передачу, виходячи з умов:

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 10:33:29
Правила дорожнього руху не легка наука. Пояснення даного питання в пункті ПДР, який ви процитували. Наступне питання ника чи не суперечить цьому. Читайте уважно.

Як повинен діяти водій зеленого автомобіля, що збирається виконувати обгін, в даній ситуації?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 10:28:35
Здравствуйте. Вопросы и ответы будут один в один.

Що мається на увазі під часом реакції водія?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 10:26:10
Жаль, что те, кто написал правила выполнения работ в электроустановках не участвовали в написании ПДД.

Що спільного у цих двох дорожніх знаків?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 10:24:40
В іншому квитку могла бути тільки інша ситуація і були інші правильні відповіді.

За які правопорушення Вас може бути позбавлено права керування транспортним засобом?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 10:21:16
Учите пункты ПДД 31.4. и я вас уверяю, ничего не останется для вас "специально" )

У якому випадку вам забороняється експлуатація автомобіля?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 10:18:32
Это два разных термина и вы обязаны их понимать в той форме, в которой они есть, если хотите иметь право на управление ТС.

Обмежена оглядовість – це видимість дороги в напрямку руху, яка обмежена:

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 10:14:58
Не согласен с вами. Есть очень много абы да кабы в жизни и миллионы вариантов развития ситуации, но так же есть понятие "первой помощи" и согласно всех общеизвестных инструкций, рекомендаций и даже инструкции к жгуту в аптечке - вариант ответа на тест не вызывает затруднений.

Ви не бачите джерело кровотечі з кінцівки у постраждалого, однак визначили що вона масивна. Де Ви накладете джгут:

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 10:11:26
Никакого абсурда нет. Более эффективным будет запомнить пояснения и исключения для предупреждающих знаков в конце соответствующего раздела.

Який із зображених знаків може бути встановлено безпосередньо перед небезпечною ділянкою дороги?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 10:05:25
В этом плане хотелось более эффективной работы полиции. Как на западе - двигался бы в "будь-якій смузі", обогнал бы автомобиль с надписью сзади на экране "полиция. следуйте за мной" и штраф сотни евро или УЕ.

Як має рухатися нерейковий транспортний засіб на дорозі, яка має по дві й більше смуг для руху в кожному напрямку, вільній від інших транспортних засобів, якщо немає необхідності виконувати маневри?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 10:02:30
Согласен с вами. Когда ездил у папы на руках и рулил или на речке давали прокатиться по лугу - нельзя назвать опытом. Может быть плюсом, но не опытом.

Зміст навчального матеріалу та кількість практичних годин для проходження навчання практичному водінню на легковому автомобілі (категорія В), визначається:

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 09:57:47
К сожалению есть общепринятое заблуждение, что в программу подготовки входят только ПДД (((

Для чого здійснюють балансування шин?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 09:41:02
Ниже вопроса есть "Пункти ПДР" и там они прописаны. В некоторых вопросах их может не быть, но в данном есть.

Чи залежить вибір бокового інтервалу від швидкості руху?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 09:39:10
В автошколах, к сожалению, могут учить ездить и без рук. Сейчас мало контролируется деятельность автошкол ((

На якому малюнку показано правильне положення рук на рульовому колесі?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 09:34:31
"Переднее так же опасно как и заднее." - в вопросе как раз и спрашивается про безопаснейшее. Да, выбирать приходится из двух зол. Всегда всё зависит от ситуации и предугадать нереально, но есть статистика по дтп и согласно ей - больше всего автомобили получают удары в переднюю часть. Посему сзади безопаснее.

Де найбезпечніше встановлювати дитяче автокрісло в салоні автомобіля?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-13 09:28:50
Будьте внимательны. Иногда вопросы кажутся одинаковыми, но насамом деле в них разные ситуации.

У якому з перелічених місць заборонено розворот?

Перейти до запитання