Останні коментарі

Всього на сайті: 14807 коментарів (в тому числі 3667 роз'яснень від Викладачів)
16.6. Повертаючи ліворуч або розвертаючись при зеленому сигналі основного світлофора, водій нерейкового транспортного засобу зобов’язаний дати дорогу трамваю попутного напрямку, а також транспортним засобам, що рухаються в зустрічному напрямку прямо або повертають праворуч.

Як Ви повинні вчинити в даній ситуації, рухаючись прямо?

Перейти до запитання
Зупинка з лівого краю дозволена лише в населених пунктах (П. 15.3.) В цьому питанні чітко вказана дорога ПОЗА населеним пунктом
( відсутні тратуари. будинки, тощо).

У якому місці дороги водій може зупинити свій транспортний засіб, якщо на узбіччях зупинка і стоянка неможливі, а спеціально відведені місця відсутні?

Перейти до запитання
Как-то мой отец в темноте разворачивался и не заметил лошадь с прицепом, которая ехала вообще без света. Хорошо, что я сидел рядом и заметил. А то ударили бы лошадь. Так что как бы не смеялись с некоторых пунктов правил, он все написаны кровью.

Які освітлювальні прилади повинні бути ввімкнені на гужовому возі (санях) під час руху в темну пору доби, а також в умовах недостатньої видимості?

Перейти до запитання
Но как же ему сообщить, что он ведет себя неуважительно по отношению к другим участникам ДД? Если он через раз каждого так подрезает и все молчат, то чему он научится? В итоге он нарвется на кого то не в духе и ему влетит. Я так понимаю идет расчет на полицию, которая заметит и сделает ему выговор

При русі в транспортному потоці водій, що рухався по сусідній смузі, різко перелаштувався на Вашу смугу руху, змусивши Вас загальмувати. Що необхідно Вам зробити в даній ситуації?

Перейти до запитання
Це питання необхідно поставити Головному сервісному центру. Тільки вони приймають такі рішення. Ми, в свою чергу, обов'язково передамо їм Ваше обурення.

Як може вплинути розтягнення ланцюга з часом на процес експлуатації мотоцикла?

Перейти до запитання
Я чомусь вважав, що біла лінія посередині дороги це і є розділювальна смуга. Можливо, автор неправий, тому, що на малюнку немає доріг з окремими проїзними частинами? Але от розділювальна смуга, тут здається є. Поправте, якщо не так.

Яка максимальна швидкість встановлена для автомобіля в цьому місці?

Перейти до запитання
Знаки 1.31.3 та 1.31.6 Встановлюються з дублюючим знаком 1.38 на відстані щонайменьше 50 м.
Уявіть ситуацію: на відстані 52 м росте велике дерево. яке закриє знаки, тоді знаки будуть встановлені перед деревом.
Стандартне правило встановлення (50-100м в НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ту т нідочого!

Чи дозволено водієві жовтого автомобіля виконати обгін синього так, як показано на малюнку?

Перейти до запитання
П.21.6 + П. 1.10 (Терміни) розділювальна смуга — виділений конструктивно або за допомогою суцільних ліній дорожньої розмітки...
Конструктивно- бордюр, газон, відбійник і т.д. Як конкретно виконана розділювальна смуна значення немає.

З якою максимальною швидкістю допускається рух легкових автомобілів на дорогах з окремими проїзними частинами?

Перейти до запитання
П. 1.10 Терміни " житлова зона — дворові території, а також частини населених пунктів, позначені дорожнім знаком"

З якою максимальною швидкістю дозволено рух на дворових територіях?

Перейти до запитання
В каком направлении водителю автомобиля разрешено в представленной ситуации. А в этой ситуации если у него не горит поворотник, то только прямо!

У якому напрямку Вам дозволено рух в показаній ситуації?

Перейти до запитання
ggggg
2019-03-22 01:57:33
Админ, подскажите пожалуйста, если я буду сдавать экзамен в СЦ на категории А, В, то будут ли у меня вопросы D (как к примеру этот) ?

Яку кількість пасажирів, враховуючи місце водія має право перевозити водій автобуса?

Перейти до запитання
Куц
2019-03-21 22:16:57
Питання чисто математичне для школярів, до пдр відношення майже ніякого, на екзамені навряд чи дозволять користуватись калькулькулятором або телефоном, до того ж для правильної відповіді тре врахувати масу авта, це вже фізика, як по мені тупе і безглузде питання.

Яку відстань проїде транспортний засіб за одну секунду за швидкості руху близько 60 км/год?

Перейти до запитання
Мне это нравится, нарисована, такая же « обочина» как и в 7 вопросе, только здесь ставить можно и это обочина, а в 7 вопросе это не обочина )))) бред

Який з водіїв правильно зупинив свій транспортний засіб на дорозі з двостороннім рухом за межами населеного пункту?

Перейти до запитання
11.2. На дорогах, які мають дві і більше смуг для руху в одному напрямку, нерейкові транспортні засоби повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини, крім випадків, коли виконується випередження, об'їзд або перестроювання перед поворотом ліворуч чи розворотом.
15.3. ... Якщо дорога має бульвар або розділювальну смугу, зупинка і стоянка транспортних засобів біля них забороняються.

За яких умов водієві легкового автомобіля дозволено виїжджати на крайню ліву смугу на дорозі з розділювальною смугою?

Перейти до запитання
15.3. У населених пунктах зупинка і стоянка транс­портних засобів дозволяються на лівому боці дороги, що має по одній смузі для руху в кожному напрямку (без трамвайних колій посередині) і не розділена розміткою 1.1 (див. додаток 2), а також на лівому боці дороги з одностороннім рухом.

Чи може водій транспортного засобу в'їжджати на смугу, призначену для зустрічного руху, для зупинки або стоянки біля лівого краю проїзної частини?

Перейти до запитання
8.5.2. Вертикальна розмітка у вигляді смуг білого і чорного кольору на дорожніх спорудах та елементах обладнання доріг призначена для ЗОРОВОГО ОРІЄНТУВАННЯ. "Вертикальна дорожня розмітка" ні як не впливає на визначення кількості смуг руху.Тому П. 11. 1!

Чим у першу чергу повинен керуватися водій нерейкового транспортного засобу для визначення кількості смуг на проїзній частині?

Перейти до запитання
Шановний, Green-way !
Я хотіла б почути вашу відповідь, побачити ваше розуміння та отримати вашу допомогу!
Як ви вважаєте :
ДАНЕ ЗАПИТАННЯ ДУЖЕ ВАЖЛИВЕ ТА ОБОВ"ЗКОВЕ ДЛЯ НАВЧАННЯ. ЗДАЧІ ЕКЗАМЕНУ ТА ПОДАЛЬШОЇ РОБОТИ УЧНІВ Т-КАТЕГОРІЇ ????
Ця інформація взагалі потрібна майбутнім водіям виключно ТРОЛЕЙБУСІВ та ТРАМВАЇВ ????!!
ЧОМУ ????.. при здачі екзамену в СЦ в їхніх білетах внесені питання не тільки по темам 1-34 (загальні ПДР). 35-39 (загальні додаткові). 60-63 (додаткові для Т-категорії), але й питання по А,В,С,Д та ВЕ,СЕ,ДЕ категоріям ????!!!
Це є лишніх ... 20 тем, 562 питання, які не знадобляться для роботи їм НІКОЛИ !!!
Для чого їм вивчати всі тонкощі та нюанси керування МОТОЦИКЛАМИ, ВАНТАЖНИМИ ТЗ, АВТОБУСАМИ та ... ПРИЧІПАМИ ???!!!
Вважаємо, що це знущання над тими людьми, які вирішили не просто навчитися водити автомобіль для свого задоволення, а хочуть працювати з людьми і для людей. Це їх майбутня професія і заробіток, і вони під час навчання зобов"язані максимально підготовитись до цієї роботи!!!
Наша школа, одна із небагатьох в Україні, навчає дану категорію і кожного разу ми витрачаємо, "дякуючи" вам, дуже багато часу на ваші помилки та примхи!!! При здачі екзамену будь-якої іншої категорії, ніколи не попадаються "чужі" запитання(((
Чим завинила перед вами Т-категорія??? Чому ви не хочете виправити цю помилку???
Можна ж розробити необхідну кількість КОРИСНИХ, ПОТРІБНИХ, ПОВЧАЛЬНИХ питань по будові та, безпеці керування таким транспортом.
Ми можемо допомогти вам в цьому, якщо ви виправите помилку ваших програмістів чи розробників.
Я завжди з вами на зв"язку

Як може вплинути розтягнення ланцюга з часом на процес експлуатації мотоцикла?

Перейти до запитання
Все тут правильно, но)

В Общих положениях в п.1.10 сказано, что водителем является лицо, обучающее вождению, находясь непосредственно в транспортном средстве.

А в Приказе Министерства юстиции Украины об утверждении требований к учреждениям,проводящих подготовку, переподготовку и повышение квалификации водителей транспортных средств, и квалификационных требований к специалистам, которые осуществляют такую подготовку говорится следующее:

Подготовкой водителей занимаются квалифицированные специалисты, которые должны иметь:

• для проведения теоретических занятий по правилам дорожного движения и устройства автомобиля — высшее образование и водительское удостоверение;
• для проведения занятий по оказанию первой помощи – медицинское образование;
• для проведения уроков вождения – образование не ниже ПТУ, водительское удостоверение соответствующей категории и 3-х летний опыт вождения.

Три года стажа более чем достаточно для езды с такой скоростью.

Спорный момент в необходимости знать такую специальную информацию.

Яка максимальна швидкість дозволена під час навчальної їзди (у присутності спеціаліста з підготовки водіїв) на дорозі, що позначена даним знаком та не відноситься до автомагістралі та дороги для автомобілей?

Перейти до запитання
А як зрозуміти скільки метрів до пішохідного переходу? На тест з лінійкою приходити? Де вказаний масштаб?

Чи дозволено водієві виконати розворот на перехресті, як показано на малюнку?

Перейти до запитання
Mila Petrushyna
2019-03-21 14:34:04
Тут ведь 1 перекресток? Это же дорога с разделительной полосой.

У якому з напрямків Вам дозволено рух у зображеній ситуації?

Перейти до запитання
Спорная иллюстрация. Учитывая п.14.6-б Правил, знаки 1.31.3 и 1.31.6, а также изображенный на рисунке обгон, завершившийся объективно до знака, возникает двоякое толкование этой задачи. Если знак установлен, как говорилось раньше, на максимальном расстоянии (100 м), то кагбэ это...) чёта тут не то)

Чи дозволено водієві жовтого автомобіля виконати обгін синього так, як показано на малюнку?

Перейти до запитання
Почему 20 случайных вопросов построены таким образом, что мне всегда попадается этот вопрос? Нельзя ли алгоритм поправить, чтобы все время новенькие попадались?

Відносно якої лінії дорожньої розмітки найбільш безпечно контролювати положення свого автомобіля при зустрічному роз’їзді в темний час доби?

Перейти до запитання
1.10 "Зупинка — припинення руху транспортного засобу на час до 5 хвилин або більше, якщо це необхідно для посадки (висадки) пасажирів чи завантаження (розвантаження) вантажу, виконання вимог цих Правил (надання переваги в русі, виконання вимог регулювальника, сигналів світлофора тощо)"

19.4 "Під час зупинки на дорозі в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості на транспортному засобі мають бути ввімкнені габаритні або стоянкові ліхтарі, а при вимушеній зупинці додатково — аварійна світлова сигналізація."

Модератор, подскажите, а есть ли в Правилах уточнение по поводу сочетания этих пунктов? Иначе при выполнении требований этих Правил - а это: "надання переваги в русі, виконання вимог регулювальника, сигналів світлофора" - я обязан включить габаритку или стояночные? Разъясните пожалуйста.

Що вмикається на транспортному засобі під час зупинки на дорозі в темну пору доби?

Перейти до запитання
Здравствуйте. Подскажите разницу между 2 и 3 вариантами ответа. Не совсем понимаю разницу. Чем площадка отличается от зоны?

Зображений дорожній знак позначає:

Перейти до запитання
Ответ неверный ведь. Если нету пешеходных переходов и разделительной полосы то можно перейти по линиям тротуаров, но если разделительная полоса есть - то никак нельзя перейти!! Об этом и говорится в 4_14Г. Кроме пешеходных переходов нигде

Де пішоходам дозволено переходити дорогу, з окремими проїзними частинами, що розділені розділовою смугою.

Перейти до запитання
В реальности с места обзора водителя часто нелегко определить что это: выезд из прилегающей территории или очередной перекрёсток. Может быть местному человеку это понятно, но приезжему - далеко не всегда.

У якому напрямку водієві зеленого автомобіля дозволено рух у зображеній ситуації?

Перейти до запитання
Вопрос: Почему грузовому автомобилю можно обогнать транспортное средство, идущее со скоростью 25 км/ч., а трактору - нельзя? Несмотря на то, что трактор может двигаться со скоростью 40-50 км/ч. Почему трактору запрещено обгонять??? Как это отразится на безопасности дорожного движения?

Чи дозволено водієві трактора виконати обгін у зображеній ситуації, якщо автомобіль, що їде попереду, рухається зі швидкістю менш ніж 30 км/год?

Перейти до запитання
Ви помиляєтесь. Ніхто не хоче вчити ці правила, бо його полюбе завалять. Нащо вчити, якщо всерівно потрібно платити. А валять на всьому: і на тестах, і на відсутності авто для здачі екзамену, і садять на несправні авто. І дуже мало таких, які розуміють що дані знання це їх життя.

Де повинні бути поставлені на стоянку транспортні засоби в житлових зонах?

Перейти до запитання
Интеллигент
2019-03-20 17:40:58
Для встречного автомобиля вы помеха справа, и он обязан пропустить встречный автомобиль!

Як Ви повинні вчинити в даній ситуації, рухаючись прямо?

Перейти до запитання
Интеллигент
2019-03-20 17:40:06
Эти знаки не действительны, если работает светофор (т.е перекресток регулируемый). В случае нерабочего светофора, перекресток будет регулироваться согласно знаков приоритета

Як Ви повинні вчинити в даній ситуації, рухаючись прямо?

Перейти до запитання
Хрипко Дмитро
2019-03-20 17:24:26
Був би вдячний, ящо б Ви назвали пункт ПДР який зобов'язує водія перестроюватись на реверсивну смугу
тільки після проїзду даного світлофора.

Чи дозволено водієві сірого автомобіля в'їхати на реверсивну смугу так, як показано на малюнку?

Перейти до запитання
То есть каждый раз нужно посигналить, чтобы проверить, работает ли сигнал звуковой?

Вкажіть, що потрібно перевірити перед початком руху.

Перейти до запитання
Не написано что только с зеленым маячком (в Пункте 3.4) нельзя опережать. Написано что зеленый должен быть в сочетании с маячком еще какого-либо цвета. Красного или синего.
Сайт выдает правильным результат, что обгон запрещен, если только зеленый цвет маячка.

Чи дозволено водієві синього автомобіля виконати випередження автомобіля що супроводжує колону і рухається з увімкненим зеленим проблисковим маячком?

Перейти до запитання
Бобурчак
2019-03-20 10:11:38
Модератори добавте коментарій данного запитання. Або ссилку на правила.

Що спільного у цих двох дорожніх знаків?

Перейти до запитання
Судак Ю А
2019-03-19 22:40:54
знак 5.20.1 початок додатковоі смуги руху,чи не так ???,прокоментуйте !!!!!

Зображений дорожній знак інформує:

Перейти до запитання
Интеллигент
2019-03-19 19:53:13
Летом во время ливня тоже может не быть. Впрочем так же, как и при не большой скорости.

Гальмівним шляхом вважається:

Перейти до запитання
Интеллигент
2019-03-19 18:18:18
Если ты приедешь на перекресток, и там будет запрещен поворот налево, то может быть разрешен разворот. Тут типа такая же логика.

Чи дозволено Вам виконати розворот у зображеній ситуації?

Перейти до запитання
Второй вариант ответа можно понять как "поднимая скорость не мешать обгону". Как можно поднимать скорость не мешая обгону? Измените формулировку ответа, допустим "не перешкоджати обгону підвищенням швидкості"

Як повинен діяти водій зеленого автомобіля, що збирається виконувати обгін, в даній ситуації?

Перейти до запитання
Вот этот вопрос нужно обязательно включить в темы 62-63 для водителей трамвая !!!!!
И заодно напомнить им, что остальные участники дорожного движения имеют право закончить проезд перекрестка или переход дороги !!

В якому випадку водій мотоцикла зобов'язаний поступитися дорогою пішоходам?

Перейти до запитання
Нннн...да,искала отличие так и не нашла ,а один неправильный ответ уже на моем счету

Ви рухаєтесь на велосипеді і Вам необхідно повернути праворуч. Ваші дії:

Перейти до запитання
Згідно пункту 15.3 на лівому боці зупинку можна здійснювати лише в межах населеного пункту.
На даній картинці зрозуміло, що це поза населеним пунктом.

Хто з водіїв, виконуючи зупинку, порушує Правила дорожнього руху?

Перейти до запитання
Yulia Semenova
2019-03-19 12:18:23
1.22 «Перехрещення з другорядною дорогою».

Про що попереджає даний дорожній знак?

Перейти до запитання
Интеллигент
2019-03-19 00:11:04
Потому что рядом расположенная табличка (300 м) указывает на то, через какое расстояние будет стоять повторный знак, требования которого вы должны будете выполнить на месте.

Який дорожній знак встановлено на найближчому перехресті після знаку дати дорогу з зазначеною табличкою?

Перейти до запитання
Интеллигент
2019-03-19 00:05:53
Чтобы проверить знания ПДД. Но лично у меня вопрос в том, зачем мне это знать))) Я вижу знак, сразу принимаю меры. Их соответствия ДСТУ меня не должны волновать, ибо я не укравтодор

Який із зображених дорожніх знаків повторно встановлюється перед небезпечною ділянкою дороги за межами населених пунктів?

Перейти до запитання
Писарев А Е
2019-03-18 21:18:49
Если бы вы предварительно изучили учебный материал, вы бы так не писали.

Яке перше правило надання домедичної допомоги постраждалому при ДТП?

Перейти до запитання
Знак позначає виїзд на дорогу, позначену знаком 5.13, і встановлюється на всіх бічних виїздах на дорогу з реверсивним рухом.

Зображений дорожній знак вказує:

Перейти до запитання
Интеллигент
2019-03-18 19:38:48
Круговое движение осуществляется против часовой стрелки!

Де встановлюється даний дорожній знак?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-18 17:39:28
В момент переноса правой ноги с тормоза на газ при выжатом сцеплении машина покатилась назад, девочка растерялась, нажала до упора газ, ударила сзади стоячую машину и в момент удара бросила сцепление и ударила спереди две на полном газу. Был бы ручник - этой ситуации не было. В чём опасность - судите сами.

У який момент слід поступово відпускати стоянкове гальмо, починаючи рух на підйомі?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-18 17:34:48
Це курс "Основи безпечного водіння", який входить в обов'язкову програму підготовки водіїв.

У який момент слід поступово відпускати стоянкове гальмо, починаючи рух на підйомі?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-18 17:31:50
Нет, обучение вождению происходит на том транспорте, которым вы будете пользоваться в будущем. Поскольку на дороге встречаются разные виды - вы должны знать и понимать их правила в том числе!

У який момент слід поступово відпускати стоянкове гальмо, починаючи рух на підйомі?

Перейти до запитання
"Бывалый"
2019-03-18 16:29:19
Нет, помеха справа действует когда траектории движения автомобилей пересекаются.
Более точно изложено в пункте 10,11 ПДД.

Яким правилом повинні керуватися водії транспортних засобів, якщо траєкторії їхнього руху перетинаються, а черговість проїзду не обумовлена Правилами?

Перейти до запитання