Останні коментарі

Всього на сайті: 44679 коментарів (в тому числі 22372 роз'яснень від Викладачів)
Таким образом на тротуар можно ставить только легковые и мотоциклы . Внимательно посмотрите трактовку табличек с постановкой тс

Який транспортний засіб поставлено на стоянку неправильно?

Перейти до запитання
Инга
2018-11-01 14:14:47
Так, червоний змушує негайно зупинитись біля правого краю проїзної частини, якщо б тільки синій - тоді дати дорогу із забеспеченням безперешкодного проїзду

Як повинен вчинити водій у даній ситуації в разі наближення оперативного транспортного засобу?

Перейти до запитання
Вмикаєш поворот спочатку, цим самим показуєш свій намір для інших учасників руху. А потім дивишся в дзеркало чи пропускають тебе, чи ідуть. Або чи є взагалі машини.

В якій послідовності повинні бути дії водія при перестроюванні?

Перейти до запитання
значит, под сооружениями задним ходом нельзя, а обгон можно. Спутала их

У яких з перелічених місць заборонений обгін?

Перейти до запитання
впринципі, він може здійснити їх висадку хоч і в космос, тому правильніше було б питати чи дозволено

Чи може водій виконати посадку (висадку) пасажирів у місці виконання дорожніх робіт?

Перейти до запитання
Потому что забой живота может вести к внутреннему кровотечению. А чтобы его избежать или остановить, нужна ледяная грелка. Короче, холод приложить

Як надати першу медичну допомогу в разі забою живота?

Перейти до запитання
Вопрос, конечно, немного эээээ.... тупой. Трамвай, интересно, где ездит?

Проїзною частиною вважається:

Перейти до запитання
Велосипедист помилково не був поставлений у перелік учасників дорожнього руху після змін 2011 року, пов'язаних з видачею посвідчень водія категорії А1! Велосипедист не є водієм, так як не має посвідчення водія! Це є одною із помилок в ПДР України!
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1029-2011-%D0%BF

Учасник дорожнього руху – це:

Перейти до запитання
Можна перевозити. В дитячому кріслі. Дітей до 2-х років - ТІЛЬКИ лицем назад, від 2-х років до 12 - лицем вперед. А коли є подушки безпеки - то їх треба відключити. Якщо вони не відключаються - тоді не можна перевозити дітей до 12 років спереду.

На якому малюнку показано правильне положення рук на рульовому колесі?

Перейти до запитання
на скільки я розумію, то виконується норма
15.9. [ґ]
на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;
Але не виконується норма
15.9. [д]
у місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;
Ніхто не зможе повернути праворуч

Чи має право водій легкового автомобіля виконати зупинку в цьому місці?

Перейти до запитання
Не зовсім ясно:
"перехрестя — місце перехрещення, прилягання або розгалуження доріг на одному рівні, межею якого є уявні лінії між початком заокруглень країв проїзної частини кожної з доріг. Не вважається перехрестям місце прилягання до дороги виїзду з прилеглої території."
" 15.9. [ґ] Зупинка заборонена
ґ): на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на них пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;"
Перехрещувана лінія - це не лінія , яка умовно з'єднує заокруглення?

На якому з місць водієві синього автомобіля дозволено виконати зупинку?

Перейти до запитання
Научились бы верно формулировать вопрос.....

Ви проїдете дане перехрестя:

Перейти до запитання
Суть питання зрозуміла, правильна відповідь відповідає п.5.3, б.....але на практиці- якщо водій зупинився навіть біля тротуару чи на узбіччі,то можливо він пропускає автомобіль,чи планує перепаркуватись, а в цей момент пасажир,який не отримав дозволу від водія-вже відкриває двері авто..... Тому, відповідь, " дозволено лише з дозволу водія" не є неправильною.

Чи дозволено пасажирам відкривати двері транспортного засобу з боку тротуару, посадкового майданчика, краю проїзної частини чи узбіччя?

Перейти до запитання
Ви дурите водіїв ,в запитанні написано "У якому напрямку водієві автомобіля ДОЗВОЛЕНО РУХ В ДАНІЙ СИТУАЦІЇ?" НА фото зобажена машина без ввімкненого повороту (сигнал повороту вимикається завчасно), тобто вона Їде прямо , а прямо забороняє світлофор . Де ваша логіка ?

У якому напрямку водієві автомобіля дозволено рух у даній ситуації?

Перейти до запитання
Но на рисунке изображен перекресток, где пересекается одна проезжая часть с другой. Поэтому и напрашивается ответ , что даная дорога имеет две проезжие части .

Скільки проїзних частин має дана дорога?

Перейти до запитання
Egor Smolkin
2018-10-31 08:47:24
Ну кто так вопросы формулирует? Если вы задаете вопрос в единственном числе "Який із зображених дорожніх знаків" то какого перца в ответе фигурирует множественное число, это уже по определению неправильно составленный вопрос! Зачем вводить заблуждения с самого начала?

Який із зображених дорожніх знаків повторно встановлюється перед небезпечною ділянкою дороги за межами населених пунктів?

Перейти до запитання
Zhukow Nikolay
2018-10-30 23:15:10
Это дичь а не вопрос. Ни логики ни смысла. Какая помощь? Просто водитель фуры поедет по знакам или светофору, при этом займет столько полос сколько ему нужно остальные подождут.

Яких заходів повинен вжити водій, якщо габарити його транспортного засобу не дозволяють виконати поворот з крайнього положення на проїзній частині?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-30 19:00:12
Помеха справа действует у машин между машинами, а у трамваев только между трамваями. При равнозначном нерегулированном перекрестке, где и трамвай и машина на главной, первым едет трамвай, независимо от того, справа он или слева от машины. Но при этом если есть главная дорога, тогда первым едет тот, кто на ней, а если на главной есть трамвай - всегда он первый, машины ему не помеха, разве только синие и красные маячки.

Повертаючи ліворуч на даному перехресті, Ви повинні:

Перейти до запитання
Круг - это главная, если нет знака что круг стоит на пересечении равнозначных дорог. Поэтому нужно пропустить желтый автомобиль

Ваші правильні дії, при проїзді перехрестя з круговим рухом?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-30 17:56:34
Меня учили в автошколе включать поворотник только при выезде с кольца. Потому что въезд на кольцо всегда против часовой, всегда- направо! И дорога как бы продолжается, потому что другой дороги просто нет. Перед кольцом останавливаться (еще и посреди дороги) нельзя, значит, вы продолжаете движение. А продолжать можно только по ходу движения. Прямо некуда - клумба, налево нельзя. Только направо. Поэтому это априори известных факт, вы перед кольцевой дорогой, уступаете дорогу или просо едете, значит, сейчас поедете направо ибо другого варианта просто нет. А вот на выезде обязательно показывать.

Ваші правильні дії, при проїзді перехрестя з круговим рухом?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-30 17:50:54
Знаки приоритета действительно ставят перед въездом на круговую дорогу, означающие, что круг - это главная дорога. Всегда только такие. Их ставят скорее для водителей, кто давно ездит и не следит за обновлениями правил. Поэтому действительно не важно, будет ли знак возле круговой дороги или нет, итог все равно один покажет, что круговая дорога- главная.

Ваші правильні дії, при проїзді перехрестя з круговим рухом?

Перейти до запитання
А если сформулировать правильно вопрос , а не делать его с подвыподвертом , тогда на него можно будет правильно ответить

Який із зображених дорожніх знаків надає переважне право проїзду вузької ділянки дороги водієві зустрічного транспортного засобу?

Перейти до запитання
Тогда надо исправить "во время ВЪЕЗДА на перекрёсток", а не "ВЫЕЗДА" с него. На выезде как раз-таки нужно ехать как можно правее. А вот на въезде уже никак не перестроишься на крайнюю правую. Да и разметка позволяет поворот со второй полосы.

Якими будуть ваші дії, як водія, у цій ситуації?

Перейти до запитання
Розмітка Разметка 1.23 в ПДР - показує номер дороги (маршруту); Розмітка Разметка 1.17 – позначає зупинки маршрутних транспортних засобів і таксі;

Даною лінією дорожньої розмітки позначають:

Перейти до запитання
У него не включён поворот. Если оперировать вашей логикой, то получается что два варианта правильны: в том состоянии что нарисовано - нельзя; а вот если он включит поворот - то можно. Не однозначно.

У якому напрямку водієві автомобіля дозволено рух у даній ситуації?

Перейти до запитання
Roman Kobilnyk
2018-10-29 21:43:58
Можливо я помиляюсь,но маємо перше у дзеркало подивитись,а потім поворот включати,а не навпаки!!!!

В якій послідовності повинні бути дії водія при перестроюванні?

Перейти до запитання
Вообще не пойму, в чем проблема понять вопрос? Хочешь, показываешь так, хочешь, по-другому. Можно показать ИЛИ правой ИЛИ левой, смысл один и тот же

Ви рухаєтесь на велосипеді і Вам необхідно зупинитися. Ваші дії:

Перейти до запитання
Alex Zimin
2018-10-29 20:56:54
Зупинка на автомагістралі і дорозі для автомобілів заборонена поза спеціальними місцями, тому в разі вимушеної зупинки водій зобов’язаний прибрати транспортний засіб за межі проїзної частини, а якщо це зробити неможливо, він має увімкнути аварійну світлову сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки або миготливий червоний ліхтар на відстані не менше ніж 40 м від транспортного засобу.

У якому місці дороги для автомобілів дозволена зупинка транспортних засобів?

Перейти до запитання
Раз не отговаривают, значит можно. Разрешено всё, что не запрещено

Де заборонене подавання звукового сигналу?

Перейти до запитання
В каком то вопросе ответила , что можно через разметку, при зеленом сигнале. Неправильно . Сейчас ответила наоборот. Опять неправильно

По якій траєкторії водій білого автомобіля може виїжджати на смугу з реверсивним рухом при повороті?

Перейти до запитання
Так обгон будет завершен явно ближе к знаку с одной наклонной, а значит, будет меньше 100 м к переезду. Поэтому обгон запрещен

Чи дозволено водієві жовтого автомобіля виконати обгін синього так, як показано на малюнку?

Перейти до запитання
Речь идёт о развороте, а не повороте. Сам разворот подразумевает "...при выполнении этих маневров не из крайнего левого положения на проезжей части — уступить дорогу и попутным транспортным средствам." То есть, выполняя разворот вы обязаны уступить дорогу попутному транспорту ОБЯЗАТЕЛЬНО. А разворот разрешён из этого положения только если вам не хватает радиуса для его выполнения...
Пункт 3 верный.

Розворот по цій траєкторії вам дозволений, якщо:

Перейти до запитання
Потому что разворот вы сделаете менее чем за 10м от перехода, что запрещено ПДД.

У якому місці водій правильно виконав розворот?

Перейти до запитання
На скільки відомо, штучне дихання робити не обовязково, головне натискання на грудну клітину і так підтримувати до приїзду лікарів.

Яке співвідношення проведення частоти натискань на грудну клітку та штучного дихання є правильним при проведенні серцево-легеневої реанімації?

Перейти до запитання
Токар Тарас
2018-10-29 11:21:10
Відкриваю пункт 9.8. [г] на 68 сторінці ("ПДР 2018 З КОМЕНТАРЯМИ" під видавництвом "МОНОЛІТ") і бачу чудову ілюстрацію до цього пункту: вантажівка везе небезпечний вантаж з увімкненими фарами і ЖОВТИМ ПРОБЛИСКОВИМ МАЯЧКОМ!!!!
Ну і як розуміти вас???

Який попереджувальний сигнал вмикається на транспортному засобі, на якому встановлені розпізнавальні знаки «Знак небезпеки» та «Інформаційна таблиця небезпечного вантажу», під час перевезення ним небезпечного вантажу?

Перейти до запитання
Мається на увазі:
"Не перешкоджати обгону ШЛЯХОМ підвищення швидкості."

Дуже неоднозначне формулювання правильного варіанту відповіді - "Не перешкоджати обгону, підвищуючи швидкість."
Сам довго не розумів, чому це правильна відповідь, адже не можна не перешкоджати обгону і в той же час підвищувати швидкість.

Як повинен діяти водій чорного автомобіля, що збирається виконувати обгін, в даній ситуації?

Перейти до запитання
Володимир
2018-10-28 22:44:57
В наступному питанні за 100 поза нас.пунк.обгін можна? Чому тут ні????

Чи дозволено обгін у даній дорожній ситуації?

Перейти до запитання
почему бы не сделать вариант ответа :" і дозволяє і забороняє" потому что так и есть на самом деле!!!! или этот вопрос со специально умышленными ответами что бы тупо завалить экзамен!!!

Звуковий сигнал, який додатково увімкнений до сигналу світлофора, що регулює рух пішоходів?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-28 20:57:30
Газон - штучнонасадженная трава. А это просто трава.

У якому місці водієві дозволено зупинку?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-28 20:32:18
тогда он бы прямо ехал, да и пешоходов на картинке нет

Чи дозволено водієві зупинитися в цьому місці?

Перейти до запитання
Пункт 4.8. Якщо в зоні видимості немає переходу або перехрестя, а дорога має не більше трьох смуг руху для обох його напрямків, дозволяється переходити її під прямим кутом до краю проїзної частини в місцях, де дорогу добре видно в обидва боки, і лише після того, як пішохід упевниться у відсутності небезпеки.
Вантажівка не заважає тому чорту?

Чи може пішохід перейти дорогу у цьому місці?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-28 19:28:51
За межами населених пунктів зупинка і стоянка транс­портних засобів дозволяються на лише на спеціально відведених місцях чи узбіччях і лише з правої сторони відносно водія. Тобто, якби ніс червоного був повернутий в іншу сторону - було б можна. А так він зупинився зліва.
В населений пунктах на такій дорозі можна зупинятися зліва, тому що зліва може бути місце, куди їм треба. За межами населених пунктів машини їдуть швидше, і лише прямо по дорозі, тому неможна кружляти по полосі, зупиняючись не по руху транспорту. При тому, розвернутися, де не забороняють правила, і поставити машину з правого боку відносно водія (тобто де червоний стоїть, лише носом в іншу сторону) - можна.

Коли зупинка чи стоянка там неможливі, вони дозволяються біля правого краю проїзної частини.

Який з водіїв правильно зупинив свій транспортний засіб на дорозі з двостороннім рухом за межами населеного пункту?

Перейти до запитання
Думаю через те, що гірше видно дерева чи інші деталі на дорозі, відносно яких мозок визначає як швидко рухається автомобіль.

У темну пору доби та в похмуру погоду швидкість зустрічного автомобіля сприймається:

Перейти до запитання
При поломанной ключице надо ограничить движение плечами , а если валик под мышку подложить и прибинтовать- движение будет ограничено

Що слід зробити в разі перелому ключиці в потерпілого?

Перейти до запитання
Жданович Т.О.
2018-10-28 16:28:33
На этот вопрос в другом тесте отвечаю правильно (остановиться) пишет - ехать с соблюдением правил, в этом тесте отвечаю продолжать ехать, а мне выдает, что правильно остановиться. Это что заговор?))

Як повинен вчинити водій у даній ситуації в разі наближення оперативного транспортного засобу?

Перейти до запитання
Yeh Ko
2018-10-28 15:50:28
С учетом того, что большинство автотранспортных средств нашей Страны, имеет "левый руль", то ответ: Вытяните левую руку в левую сторону в окно... - верный, относительно правого руля - неверный, может вводить в заблуждение

Ви рухаєтесь на автомобілі, у якого несправні світлові покажчики поворотів, але Вам необхідно повернути праворуч. Ваші дії:

Перейти до запитання
У мого тата якось зламалось регулювання сидіння біля гаражу, то ми ледь в нього заїхати змогли, не те що взагалі по дорозі їхати.

За наявності якої несправності дозволяється експлуатація транспортного засобу?

Перейти до запитання
Yevhenii Hordiienko
2018-10-28 15:29:14
Завдяки цьому питанню мені прийшлось ще раз їхать в мрео. Прям відчуваю як без цього знання я не зможу їздіть на дорозі.

До якого вузла підключена педаль гальма у пневматичній гальмівній системі?

Перейти до запитання
Правильный ответ - 2 светофор. Почему именно второй, если он указывает поворот налево?

На якому світлофорі горить сигнал, що дозволяє трамваю повернути праворуч?

Перейти до запитання
Аня Кутова
2018-10-28 14:15:03
Чи дозволено мати і використовувати жезл працівникам дорожньо-експлуатаційної служби та черговому на залізничному переїзді чи поромній переправі?

Згідно з Правилами дорожнього руху регулювальником вважається...

Перейти до запитання
Аня Кутова
2018-10-28 13:18:34
на даному малюнку неправильно вказана розмітка Разметка 1.16.3 , яка позначає напрямні острівці в місцях злиття транспортних потоків. Конкретно, напрям ліній, що всередині.

В'їжджаючи на дорогу по смузі розгону, водій повинен:

Перейти до запитання
Зачем делить 10000 на 3600? 60 км/ч - это 1 км/мин. 1000/60 = 100/6 - это уже считается в голове, при условии, что вы не пятилетний ребенок. Выбираем ближайшее к полученному ответу и ок. Лишнее бла-бла в комментах, я считаю.

Яку відстань проїде транспортний засіб за одну секунду за швидкості руху близько 60 км/год?

Перейти до запитання
А в чем разница между понятыми и свидетелями если и те и те подписывать протокол

При особистому огляді і огляді речей необхідною умовою є:

Перейти до запитання
Володимир
2018-10-27 23:20:02
Тому, що враховуючи нашу швідкість, білий автомобіль проїде швидше.

Яка черговість проїзду транспортних засобів на даному перехресті?

Перейти до запитання
І що, хтось побачить ці сигнали в салоні авто? Замість того, щоб зосередитись на управлінні автомобілем, ми будемо махати рукою...

Які сигнали повинен подавати водій у разі відсутності або несправності сигналів гальмування?

Перейти до запитання
Манч
2018-10-27 22:29:46
подібні питання позбавлені будь-якої практичної користі, перебуваючи за кермом водій повинен розуміти,що йому дозволено чи недозволено робити і як йому діяти за наявності знаку, і аж ніяк водій не стане думати що спільного у знаку з якимось іншим. такі питання спрямовані лише на штучне, необгрунтоване ускладнення здачі іспиту.

Що спільного у цих двох дорожніх знаків?

Перейти до запитання
Манч
2018-10-27 22:24:08
ця серія питань "що спільного..." одразу цитату класика нагадує: (удалено модератором)

Що спільного у цих двох дорожніх знаків?

Перейти до запитання
Andrii Yudin
2018-10-27 21:54:02
Пункт ПДД на который Вы сами даете ссылку:
10.7. [а] Розворот забороняється:
б)на мостах, шляхопроводах, естакадах і під ними;

Хто з водіїв порушив Правила дорожнього руху, виконавши розворот?

Перейти до запитання
<<
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447
>
>>