Останні коментарі

Всього на сайті: 43764 коментарів (в тому числі 21769 роз'яснень від Викладачів)
Такое ощущение, что начинающих водителей учат не понимать ПДД, а запоминать противоречивые и каверзные вопросы, которые вряд ли кто то в большинстве вспомнит и применит на дороге. И если кто угодно будет проезжать через пешеходный переход, он будет вынужден остановиться, чтобы пропустить пешеходов, а если там никого не будет, то останавливаться не обязан. Неувязочка, товарищи разработчики.

В якому випадку Ви зробите вимушену зупинку?

Перейти до запитання
Бульвар має тротуар,який знаходиться на розподільній смузі.

Розділювальна смуга на дорозі призначена...

Перейти до запитання
Щоб правильно відповісти на дане питання згадуємо, що таке обгін?
"- Обгін- випередження одного або кількох транспортних засобів, пов'язане з виїздом на смугу зустрічного руху." Ключові слова тут: "одного або кількох ТЗ"
Цікаво, керуючись чим водій зеленого автомобіля вирішив, що водій білого автомобіля обганяє лише його? Появою на горизонті зустрічного автомобіля? Або білий автомобіль, виїхавши на зустрічну смугу, вже прирівнявся із водієм зеленого і включив правий покажчик повороту. - Ні першого ні другого на картинці не бачимо. Як може відповідь №1 бути правильна в даній ситуації?!
Відповідно відповідь №2, а саме п. 14.3. ПДР "Не перешкоджати обгону, підвищуючи швидкість."

Як повинен діяти водій чорного автомобіля, що збирається виконувати обгін, в даній ситуації?

Перейти до запитання
Тому що 1 чи 5 для легкових автомобілів. Табличка 3 дозволяє стоянку всіх транспортних засобів.

Яка із зображених табличок дозволяє стоянку всіх транспортних засобів способом, вказаним на ній?

Перейти до запитання
Лиманская А.А.
2018-11-12 21:47:44
Все зависит от того, где вы собираетесь сдавать. В Украине на государственном-украинском.

Що мається на увазі під зупинним шляхом?

Перейти до запитання
На перехресті за відсутності пішохідних світлофорів, дорожніх знаків та розмітки - межі пішохідного переходу визначаються шириною тротуарів та узбіч

Пішохідним переходом вважається ділянка проїзної частини або інженерна споруда, призначена для руху пішоходів через дорогу, межі якої за відсутності дорожньої розмітки визначаються:

Перейти до запитання
Нормальный вопрос... Просто у нас в стране дураки и дороги. Уступать дорогу? ТЫ ЧТО Я ЖЕ КРУТОЙ, У МЕНЯ ДЖИП. Мне должны уступать дорогу... Идиоты

Як повинен вчинити водій у даній ситуації в разі наближення оперативного транспортного засобу?

Перейти до запитання
вполне логичные. зверские для тех кто не шарит в медицине

Кровоспинний джгут треба затягувати на кінцівці:

Перейти до запитання
Может кто то потсказать в гаи тесты на Руском или на украинском?!!

Що мається на увазі під зупинним шляхом?

Перейти до запитання
Ні, нісправді тут немає гри слів. У пункті 15.3. є замітка: "Если дорога имеет бульвар или разделительную полосу, остановка и стоянка транспортных средств возле них запрещаются."

За яких умов водієві легкового автомобіля дозволено рух по крайній лівій смузі на дорозі з розділювальною смугою?

Перейти до запитання
Лиза
2018-11-12 19:18:43
Так если нельзя повернуть налево, то чего вдруг можно развернуться?

Чи дозволено Вам виконати розворот у зображеній ситуації?

Перейти до запитання
Сегодня спрашивала у инструктора, он сказал, что безопасная дистанция, когда низ лобового стекла совпадает с низом бампера машины впереди... Там точно нет 25 м.

Безпечною дистанцією між легковими автомобілями, які рухаються зі швидкістю 50 км на годину на сухому асфальті, можна вважати:

Перейти до запитання
Ужас не в формулировке, а в существе вопроса - останавливаться нужно на обочине. Вопрос 1 в этой же теме смотрите - ситуация один к одному.

У якому місці повинен зупинитися водій червоного автомобіля?

Перейти до запитання
110 км/год? Так було до жовтня 2008 року!
Зараз максимальна швидкість залежить від наявності або відсутності розділювальної смуги!
Є - 110 км/год (п. 12.6. [г] )
Немає - 90 км/год
Чи десь вказано, що дорога для автомобілів обов'язково має бути з розділювальною смугою?

З якою максимальною швидкістю можуть рухатися легкові автомобілі по дорогах для автомобілів (крім транспортних засобів, якими керують водії зі стажем до 2-х років)?

Перейти до запитання
А де ж проїзд світлофора з сигналом, що дозволяє рух?
Пункт 11.12. Водій, який здійснює поворот на дорогу, що має смугу для реверсивного руху, може перестроюватися на неї тільки після проїзду реверсивного світлофора з сигналом, що дозволяє рух, і якщо це не суперечить пунктам 11.2. 11.5. та 11.6. цих Правил.
Ілюстрація тут: https://drive.google.com/file/d/16n3d6icxvKFAb2EpB0YiHHnw-gtAzBJK/view?usp=sharing

По якій траєкторії водій білого автомобіля може виїжджати на смугу з реверсивним рухом при повороті?

Перейти до запитання
Не користуйтесь "Ілюстрованими ПДР", "Коментарями до ПДР", "Тематичними питаннями" та "Екзаменаційними білетами" авторів Дерех 3. Д., Душник В. Ф., Заворицький Ю.Є.
Хто Вас примушує?

Коли нерейковим транспортним засобам дозволено рух по трамвайній колії попутного напрямку, розташованій на одному рівні з проїзною частиною?

Перейти до запитання
Как всегда, художник увидел по своему, а составители подогнали ПДД под рисунок. Думаю в жизни, 90% подождали бы пока фиолетовый автомобиль повернет и потом спокойно поехали бы дальше, поскольку не главное кто имеет преимущество в движении -я ведь могу им и не воспользоваться, если нет нарушения при этом правил, а главное всем участникам доехать в добром здравии домой!

Як повинен вчинити водій синього автомобіля, що рухається прямо, у даній ситуації?

Перейти до запитання
В принципе при остановке сердца, будет отсутствовать дыхание и пульс, как первое так и второе, иногда сложно определить, поэтому обычно проверяют по реакции зрачков : при реакции зрачков на свет, человек просто потерял сознание, а если реакции нет, то скорее всего его сердце остановилось и надо начинать реанимацию, соблюдая осторожность. Ответ считаю не корректным.

Яка ознака зупинки серця у постраждалих враховується в базовому алгоритмі серцево-легеневої реанімації:

Перейти до запитання
Пункт 10.11. У разі коли траєкторії руху транспортних засобів перетинаються, а черговість проїзду не обумовлена цими Правилами, (удалено модератором)

Яким правилом повинні керуватися водії транспортних засобів, якщо траєкторії їхнього руху перетинаються, а черговість проїзду не обумовлена Правилами?

Перейти до запитання
Перехрещення проїзних частин у дворі (не перехрестя):
Пункт 10.11. У разі коли траєкторії руху транспортних засобів перетинаються, а черговість проїзду не обумовлена цими Правилами, дати дорогу повинен водій, до якого транспортний засіб наближається з правого боку.

Як роз'їдуться транспортні засоби в житловій зоні?

Перейти до запитання
Пункт 10.11. У разі коли траєкторії руху транспортних засобів перетинаються, а черговість проїзду не обумовлена цими Правилами, дати дорогу повинен водій, до якого транспортний засіб наближається з правого боку.

Як роз'їдуться транспортні засоби на лісовій дорозі?

Перейти до запитання
ПДР України пункт 10.9. Під час руху транспортного засобу заднім ходом водій не повинен створювати небезпеки чи перешкод іншим учасникам руху. Для забезпечення безпеки руху він у разі потреби повинен звернутися за допомогою до інших осіб.
Та за традиціями водії вантажівок вмикають аварійну сигналізацію і перед початком руху двічі натиснуть на клаксон (небезпека) або ж вмикається зуммер! Розробники питання це враховують і сподіваються, що кандидат у водії, який бачив реалії, помилиться!

Що в разі потреби повинен зробити водій для забезпечення безпеки дорожнього руху під час руху заднім ходом на транспортному засобі?

Перейти до запитання
Шановні розробники тестів! Аргументуйте, будь ласка, наявність "стоп-ліній" перед перехрестям!
1) Є світлофори? - Чому тоді пішохідні переходи зображені у вигляді "зебри" (нерегульовані)?
2) Перехрестя - нерегульоване, нерівнозначних доріг і З УСІХ СТОРІН ВСТАНОВЛЕНІ ЗНАКИ Знак 2.2 "Проїзд без зупинки заборонено"? Де ж тоді буде головна дорога?

Чи дозволено водієві виконати розворот на перехресті, як показано на малюнку?

Перейти до запитання
"За мостом" (проекцією), що не кожному зразу видно. Хитре питання, яке (якщо ним зкеруватися на практиці) когось відправить на той світ!

Хто з водіїв порушив Правила дорожнього руху, виконавши розворот?

Перейти до запитання
Стане (інша особа, з піднятою вгору рукою) на смузі руху, що знаходится всередині коридору повороту фури, і перекриє тимчасово рух транспорту, щоб ніхто випадково не підліз!

Яких заходів повинен вжити водій, якщо габарити його транспортного засобу не дозволяють виконати поворот з крайнього положення на проїзній частині?

Перейти до запитання
Це у випадку, якщо даний водій керується дозволом пункту 10.5. ПДР України, редакцією до 15.11.2017 року. Тепер же, на жаль, із-за помилки у пункті 10.5. (після зникнення у ньому слова "крім") його дозвіл знаходиться під величезним питанням. "Дякуємо" "фахівцям", які полюбляють часто вносити зміни в ПДР! Моє роз'яснення суті помилки тут:
https://drive.google.com/file/d/1JfM8q0mCuNR4XcrqIDFrJeSqDIa3klCF/view?usp=sharing

Чи правильно автомобіль, що знаходиться ліворуч, виконує поворот праворуч у другу смугу для руху?

Перейти до запитання
Пункт 11.2. не варто враховувати! Але, все одно, питання і відповіді не відповідають вимогам безпеки. Рекомендації у моєму малюнку приблизно 2009 року тут: https://drive.google.com/file/d/1ZtZyGu6SkMaTKR9VeKCduLUuBZrMouuI/view?usp=sharing

З якої смуги дозволено виконати поворот при в'їзді на перехрестя, де організовано круговий рух?

Перейти до запитання
В вопросе имеется ввиду классический (теоретический) перекрёсток с круговым движением, без направляющих/разделяющих островков и дорожных знаков Знак 4.9 соответственно! На реальном перекрёстке дела обстоят иначе! Мой рисунок 2009 года здесь: https://drive.google.com/file/d/1ZtZyGu6SkMaTKR9VeKCduLUuBZrMouuI/view?usp=sharing

Водій, який рухається по перехрестю, де організовано круговий рух, не маючи наміру змінювати своєї смуги, зобов'язаний:

Перейти до запитання
Потрібні зміни в пункті 9.4. ПДР України! В ПДР більшості країн все просто - ЗАВЧАСНО, без вказівок, виражених у метрах!

Ви водій, рухаючись в населеному пункті вирішили змінити смугу руху. Ви:

Перейти до запитання
Кроме транспортных средств, ввезённых до 16.07.1993 года (изменения в ЗУ "Про дорожній рух" и транспортных средств, участвующих в международном движении!

Ви рухаєтесь на автомобілі, у якого несправні світлові покажчики поворотів, але Вам необхідно повернути праворуч. Ваші дії:

Перейти до запитання
Не всегда таким методом определения нужно руководствоваться! Но здесь, в конкретном вопросе, метод именно такой и есть правильным!

Де заборонене подавання звукового сигналу?

Перейти до запитання
"Стоп-лінія" до знаку пріоритету "Проїзд без зупинки заборонено" треба вважати тут?

Ви правильно виконали поворот праворуч у даній ситуації, якщо:

Перейти до запитання
Біля перехрестя, перед яким встановлені світлофори, не може бути дорожньої розмітки, що позначає межі нерегульованого пішохідного переходу ("зебри")!

Чи повинен водій синього автомобіля, повертаючи праворуч, дати дорогу пішоходам?

Перейти до запитання
Шановні розробники тестів! Аргументуйте, будь ласка, наявність стрілки "прямо" у додатковій секції світлофора, перед зображеним перехрестям! В якому напрямку також у вас передбачені чорні контурні стрілки (стрілка) в основній зеленій секції світлофора (п. 8.7.3 г ПДР України)?

Чи дозволено Вам повернути праворуч у даній ситуації?

Перейти до запитання
Біля регульованого перехрестя, де встановлений світлофор, не може бути дорожньої розмітки Разметка 1.14.1 , що позначає нерегульований пішохідний перехід ("зебра")!

Чи дозволено Вам повернути праворуч у даній ситуації?

Перейти до запитання
СВІТЛОФОР за номером 4. Стрілки на червоному та жовтому сигналах повинні бути чорними КОНТУРНИМИ!
Стрілка секції, що дозволяє рух, має бути суцільною зеленою на ЧОРНОМУ! Пункт 8.7.3. [б] 8.7.3. [ж]

Який зі світлофорів застосовується для регулювання руху транспортних засобів на вулицях, дорогах або смугах проїзної частини, напрямок руху на яких може змінюватися на протилежний?

Перейти до запитання
Стрілки на червоному та жовтому сигналах повинні бути чорними КОНТУРНИМИ!
Стрілки секції, що дозволяє рух, мають бути суцільними зеленими на ЧОРНОМУ фоні (тобто, зараз ця секція, яка вимкнена, повинна бути просто чорною)! Пункт 8.7.3 8.7.3. [б] 8.7.3. [ж]

Чорні контурні стрілки на ввімкненому червоному сигналі світлофора інформують:

Перейти до запитання
Стрілки на червоному та жовтому сигналах повинні бути чорними КОНТУРНИМИ!
Стрілки секції, що дозволяє рух, мають бути суцільними зеленими на ЧОРНОМУ фоні (тобто, зараз ця секція, яка вимкнена, повинна бути просто чорною)! Пункт 8.7.3. [б] 8.7.3. [ж]

Чи дозволено водієві автомобіля поворот ліворуч на даному перехресті в разі ввімкнення зеленого сигналу світлофора?

Перейти до запитання
Стрілки на червоному та жовтому сигналах повинні бути чорними КОНТУРНИМИ!
Стрілка секції, що дозволяє рух, має бути суцільною зеленою на ЧОРНОМУ фоні (тобто, зараз ця секція, яка вимкнена, повинна бути просто чорною)! Пункт 8.7.3. [б] 8.7.3. [ж]

Чорні контурні стрілки на червоному і жовтому сигналах не змінюють значення цих сигналів та інформують:

Перейти до запитання
Тяжело по картинке определить что светящиеся лампочки обозначены белым цветом

На якому світлофорі горить сигнал, що дозволяє трамваю повернути праворуч?

Перейти до запитання
Крюченко А.Є.
2018-11-11 19:08:12
Є факти де людей спасали, тому що робили цю процедуру 2,5 години і не втрачали надії, тому безглузде питання!!!! Доки не прийде кваліфікована допомога!

Яка частота натискань на грудну клітку при проведенні серцево-легеневої реанімації у постраждалих:

Перейти до запитання
Что делать водителю в такой ситуации? Понятно, что мосту дальше ехать нельзя, но и развернуться, вроде как, тоже.

Чи дозволено в зображеній ситуації рух автопоїзду, маса якого понад 18 т?

Перейти до запитання
Макс
2018-11-11 18:21:39
выбрав "проедет первым" показывает ошибку предлога 2-й вариант.....это как?

Як велосипедист, що повертає ліворуч, проїде дане перехрестя?

Перейти до запитання
если палка смотрит в рот, делай правый поворот)))

Чи дозволено Вам рух у даній ситуації?

Перейти до запитання
В комментариях эксперта остановка запрещена за 10 метров до ближнего рельса. На рисунке машина стоит не дальше!!!

У якому місці водій може виконати зупинку?

Перейти до запитання
Марина Step
2018-11-11 14:20:40
а почему ровно в таком же предыдущем вопросе ответ радикально противоположный?! :))))) так какой ответ правильный, согласно правилам?!

По якій з траєкторій безпечніше виконувати розворот?

Перейти до запитання
У зустрічного ще там і знак дати дорогу вісить це теж нічого...

Як Ви повинні вчинити, повертаючи ліворуч у даній ситуації?

Перейти до запитання
Только сейчас на 4-ый раз прохождение этой темы и этого вопроса понял, что в первом варианте подразумевается обгон только Вашего автомобиля, а не жёлтого, и тут уже всё стает на свои места, ибо нам запрещено уже будет его обгонять, так что да, второй ответ правильный, и только он.

Як повинен діяти водій чорного автомобіля, що збирається виконувати обгін, в даній ситуації?

Перейти до запитання
Толстых Иван
2018-11-10 22:36:44
? Сигнал заборонено подавати якщо він може бути незрозумілим для інших учасників дорожнього руху? П9.4

Водій, який рухається по перехрестю, де організовано круговий рух, не маючи наміру змінювати своєї смуги, зобов'язаний:

Перейти до запитання
П. 11.8. " на перехресті дозволяється виїжджати на трамвайну колію попутного напрямку в тих самих випадках ,але за умови відсутності перед перехрестям дорожніх знаків Знак 5.16 , Знак 5.17.1 , Знак 5.17.2 ,Знак 5.18 , Знак 5.19 "
"в тих самих" мається на увазі: якщо рух не заборонено дорожніми знаками чи розміткою,під час випередження, об'їзду,коли недостатньо ширини.
А на малюнку відсутні і розмітка і знаки ,і інші транспортні засоби, тому правильною відповіддю має бути "В".....але... Вцьому ж пункті далі читаємо: "поворот ліворуч або розворот повинні виконуватися з трамвайної колії попутного напрямку,розташованої на одному рівні з проїзною частиною для нерейкових транспортних засобів, якщо інший порядок руху не передбачено дорожніми знаками 5.16,5.18 або розміткою."
З цього і випливає,що правильна відповідь "Б".

По якій траєкторії водієві дозволено виконати поворот ліворуч?

Перейти до запитання
хороший вопрос, чтобы завалить на экзамене(((

Що спільного у цих двох дорожніх знаків?

Перейти до запитання
Христина
2018-11-10 16:15:52
Бо синій прямокутний знак показує, що дорога, на яку виїжджаєте, має односторонній рух і стрілка показує напрямок руху. На другому перехресті в нас нема такого обмеження.
>>> 5.7.1 і 5.7.2 «Виїзд на дорогу з одностороннім рухом». Показують напрямок руху на перехрещуваній дорозі, якщо на ній організовано односторонній рух. Рух транспортних засобів по цій дорозі або проїзній частині дозволяється лише у напрямку, показаному стрілкою.

Чи дозволено Вам повернути ліворуч у зображеній ситуації?

Перейти до запитання
Женя Мохий
2018-11-10 14:59:11
взагалі то з частотою 110/120 натисків за хвилину із глибиною вдавлювання 5-6 см від грудної клітини до хребта

Яка частота натискань на грудну клітку при проведенні серцево-легеневої реанімації у постраждалих:

Перейти до запитання
не понимаю почему так? если согласно правилам 23.9. написано во всех транспортных средствах (кроме кабины ТС,которое буксирует)

Де повинні перебувати пасажири у разі буксирування транспортного засобу способом часткового навантаження?

Перейти до запитання
Тобто у разі супроводу ТС у колоні можуть рухатися по будь-якій смузі або частині дороги?????

Як повинні розміщуватися на дорозі транспортні засоби колони?

Перейти до запитання
Вопрос не совпадает с картинкой,для правильного ответа дорога на картинке должна быть с одной полосой для движения,представьте если все на дороге с двома полосами для движения в одном направлении ,будут останавливаться при опережении их сотрудниками полиции......

Як повинен вчинити водій у даній ситуації в разі наближення оперативного транспортного засобу?

Перейти до запитання
Грин Вася
2018-11-10 07:30:27
Это нерегулируемый Y-образный перекресток, верно? На нерегулируемом перекрестке, действует правило- правой руки!

Як у цій ситуації ви визначаєте порядок руху?

Перейти до запитання
<<
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438
>
>>