Останні коментарі

Всього на сайті: 43758 коментарів (в тому числі 21766 роз'яснень від Викладачів)
Главное условие включения дальнего света фар - это не слепить других участников дорожного движения. Если вам не достаточно света на каком-то участке (тунель в том числе) включайте хоть какой дальний....

Які зовнішні пристрої повинен обов`язково ввімкнути водій механічного транспортного засобу при в`їзді в тунель?:

Перейти до запитання
Щоб розуміти суть проблем, пов'язаних із виконанням пункту 11.8, що виникають на дорогах, чи проблем, присутніх у різноманітних коментарях до пункту 11.8, треба знати, який вигляд мав даний пункт до введення у дію цих Правил 01.01.2002 р.!
Зміст пункту 11.8 за ПДР 1994 року (трохи поправлений у 1995 р.):
11.8. Дозволяється рух по трамвайних коліях попутного напрямку, розташованих в одному рівні з проїзною частиною для нерейкових транспортних засобів, у разі обгону та об'їзду, якщо ширина проїзної частини для руху нерейкових транспортних засобів даного напрямку не забезпечує можливості обгону чи об'їзду без виїзду на трамвайну колію, а під час проїзду перехресть - якщо кількість смуг і напрямок руху по них не визначено дорожніми знаками 5.16 - 5.19. При цьому не повинно створюватися перешкод для руху трамваю. (Пункт 11.8 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 619 ( 619-95-п ) від 08.08.95 )

Розділ ПДР «‎Розташування транспортних засобів на дорозі»‎ - Пункт

Перейти до пункту
Коментарі (будь-які) ніколи не можна вважати такими, що діють офіційно! Вони не є затвердженими КМУ, ВРУ чи МВС! Погодження не вважається затвердженням! Коментар - це особисте трактування особою, яка не наділена повноваженнями, певних питань! Такі трактування можуть бути помилковими!

Розділ ПДР «‎Розташування транспортних засобів на дорозі»‎ - Пункт

Перейти до пункту
Стоит запомнить, что под мостами, эстакадами и путепроводами разрешён только обгон и движение задним ходом. Всё же остальное, как разворот, остановка, стоянка - будет запрещено.

У яких з перелічених місць заборонений обгін?

Перейти до запитання
При повороте направо велосипедист должен будет либо вытянуть правую руку в сторону, либо левую руку в сторону, согнув её в локте под прямым углом.

Ви рухаєтесь на велосипеді і Вам необхідно повернути ліворуч. Ваші дії:

Перейти до запитання
Данный вопрос основан на п. 14.2. [г] , где сказано, что перед началом обгона водитель должен убедиться в том, что после обгона сможет, не создавая препятствия обгоняемому им транспортному средству вернуться на занимаемую полосу.

У чому з переліченого повинен переконатися водій перед тим, як почати обгін:

Перейти до запитання
Если смотреть пункт 11.4 ПДД РФ, то действительно так и есть!
11.4. Обгон запрещен:
- на мостах, путепроводах, эстакадах и под ними, а также в тоннелях;

У яких з перелічених місць заборонений обгін?

Перейти до запитання
Вже десятий раз відповідаю на це запитання і завжди помиляюсь..чисто потрібно зазубрити(

У яких з перелічених місць заборонений обгін?

Перейти до запитання
А що сталося із лівою частиною малюнку: немає жодної дорожньої розмітки між зустрічними транcпортними потоками (у правій частині он є розділювальна смуга, наприклад)?
Ще питання щодо фрази пункту: водії повинні дотримувати безпечного інтервалу! На цьому малюнку водій синього автомобіля має зміститися якомога правіше на займаній смузі руху і тим самим збільшити ймовірність бічного зіткнення із транспортним засобом, що рухається сусідньою смугою руху правіше?
В ПДР РФ та Білорусії, наприклад, такої незакінченої вимоги взагалі немає! У Віденській Конвенції про дорожній рух також нічого подібного не вказано!
Якби фраза була такою: водії повинні бути особливо уважними та обережними і, за необхідності, мають зменшити швидкість руху транспортного засобу або зупинитися, то це стало би більш зрозумілим! А ще краще (на мою думку) цей пункт взагалі виключити!

Розділ ПДР «‎Проїзд пішохідних переходів і зупинок транспортних засобів»‎ - Пункт 18.3.

Перейти до пункту
Нбезпека для руху це обставини, які є передумовою аварійної ситуації.
Правильну відповідь не важко знайти, якщо до кожного із варіантів задати запитання: "Чи може дана ситуація призвести до аварійної???" Якщо відповідаємо "так" це вірна відповідь, їх дві, об'єднуємо!)

Що з переліченого нижче відповідає терміну «небезпека для руху»?

Перейти до запитання
Olha Litvinova
2021-06-24 10:03:21

в п.14,2 написано: перед 6ачадлм обгона водитель должен убедиться в том, что ;
 

У чому з переліченого повинен переконатися водій перед тим, як почати обгін:

Перейти до запитання
ЩОДО МАЛЮНКУ!
1. Проїзд нерегульваних перехресть із круговим рухом регламентується пунктом 16.12 ПДР (перехрестя рівнозначних доріг), а значить знакам пріоритету там не місце!
2. Якщо навіть керуватися ПДР, що діяли до внесення змін Постановою КМУ № 860 від 15.11.2017 р., то дорожні знаки тут встановлені із порушенням черговості, встановленої пунктом 10.2.2 ДСТУ 4100-2014:
Черговість розміщення знаків різних груп на одній опорі (зверху—вниз або зліва—направо) повинна бути така:
— знаки пріоритету;
— попереджувальні знаки;
— наказові знаки;
— заборонні знаки;
— інформаційно-вказівні знаки;
— знаки сервісу.
У разі розміщення на одній опорі знаків однієї групи їх розташовують відповідно до номера знака в групі.
Висновок: схему малюнка виконавець взяв із екзаменаційних тестів видавництва "Світлофор" (так звані харківські) і розташував тут без попередньої перевірки на наявність помилок!

Як Ви повинні проїхати дане перехрестя?

Перейти до запитання
Подвійна суцільна розмітка розділяє проїзну частину!!! на потоки протилежного напрямку, а розділювальна смуга розділяє дорогу!!! на окремі проїзні частини (не завжди протилежного напрямку, не завжди на 2, може бути 3 проїзні частини)

Скільки проїзних частин має дана дорога?

Перейти до запитання
Во всех направлениях движение будет разрешено, а не только в направлении стрелки на дополнительной секции. На основном сигнале зелёного цвета есть контурные стрелки в таком случае, которые показывают, в каких направления будет также разрешено движение.

Розділ ПДР «‎Регулювання дорожнього руху»‎ - Пункт б)

Перейти до пункту
В данном случае показана дорога, которая проходит в населённом пункте. А значит, это населённый пункт, обозначенный Знак 5.45 .
Да, с велосипедистом в том рисунке намудрили малость. В остальном же по дорогам с разделительной полосой всем транспортным средствам, которые не имеют каких-либо своих ограничений по скорости движения, можно на такой дороге двигаться максимум 110 км/час. Тот же автобус будет только 90 км/час, так как у него имеется своё ограничение скорости движения. Равно как и перевозка организованных групп детей, перевозка пассажиров в кузове грузового автомобиля, мопеды, мотоциклы, легковые автомобили с прицепом, буксировка, водитель со стажем до двух лет. У них есть свои ограничения скорости, и они обязаны их соблюдать на дороге с разделительной полосой.

З якою максимальною швидкістю дозволено рух на дорогах з розділювальною смугою в населених пунктах?

Перейти до запитання
Подвійна суцільна розмітка НЕ є смугою, на відміну від такого елементу дороги, яка розділювальна СМУГА, тобто це не одне й те саме, а тому не можут мати однакові властивості!

Скільки проїзних частин має дана дорога?

Перейти до запитання
Якщо дорога має у своїй складовій такий елемент, як розділювальна смуга, вона буде мати декілька проїзних частин.
Це викликано фунціональною задачею самої розділювальної смуги - поділити дорогу на окремі проїзні частини!)

Скільки проїзних частин має дана дорога?

Перейти до запитання
Тротуар та узбіччя сладові елементи дороги.
Наприклад: пішоходи є учасниками дорожнього руху, тобто використовують дорогу, де саме - рухаючись тротуаром, а якщо тротуарів немає - узбіччям!)

Чи є тротуари та узбіччя частиною дороги?

Перейти до запитання
Вимушена зупинка це тоді, коли порушено запланований правилами процес руху учасників, через обставини які загрожують безпечному перебігу цього процесу!
"Зупинка безпосередньо перед пішохідним переходом, щоб дати дорогу пішоходу" це передбачений правилами перебіг подій - "надання переваги в русі". Нічого не трапилось, це заплановано правилами дорожнього руху!)

В якому випадку Ви зробите вимушену зупинку?

Перейти до запитання
У визначенні поняття "дати дорогу" найголовнішим є вимога: не допустити своїми діями необхідність інших учасників дорожнього руху, які мають перевагу, змінити напрямок руху або швидкість!)

Що означає вимога дати дорогу?

Перейти до запитання
Иванов
2021-06-24 08:12:33
Як що горить стрілка в додатковій секції і основний зелений , то їхати на стрілку маєм перевагу в русі зрозуміло, а от рухатись в інших напрямках можна чи ні ??? Так як горить і основний зелений. Чи рух дозволено тільки в напрямку стрілки.?

Розділ ПДР «‎Регулювання дорожнього руху»‎ - Пункт б)

Перейти до пункту
У випадку перетину траєкторій руху учасників виникає необхідність створення черговості руху шляхом визначення: хто буде мати перевагу, а хто повинен дати дорогу, інкше це призведе до зіткнення!
Правила чітко визначают: якому учаснику, при яких обставинах необхідно дати дорогу.
При цьому яким чином буде виконано цю вимогу: шляхом уповільнення швидкості, зупинкою, звільнення траєкторії руху, затримка моменту початку руху тощо - на розсуд водія, з урахуванням обставин дорожньої ситуації, а також загальних вимог правил дорожнього руху! Головне - щоб при виборі способу виконання вимоги дати дорогу, учасник не став перешкодою для руху учасникові, який має перевагу!

Що означає вимога дати дорогу?

Перейти до запитання
Термін учасник дорожнього руху має вичерпний перелік в ЯКОСТІ КОГО??? можуть виступати особи, які беруть участь у дорожньому русі.
У цьому переліку відсутній варіант - у якості регулювальника.
Регулювальник це система регулювання руху, а не учасник руху!)

Учасник дорожнього руху – це:

Перейти до запитання
Сори населенный пункт на белом 5.45 или синем 5.47 фоне? И п. 12.6.г с картинкой с разделительной полосой слегка вводит в оману, прокомментируйте пожалуйста тот рисунок, где разрешено до 110 велосипедисту, бусу, легковой, грузовой. Спасибо

З якою максимальною швидкістю дозволено рух на дорогах з розділювальною смугою в населених пунктах?

Перейти до запитання
ЗАСЛІПЛЕННЯ, як стан водія при якому він неспроможній оцінювати дорожню обстановку, повинен відповідно до правил дорожнього руху виконати вимушену зупинку не змінюючи смуги руху!
На відміну від стану водія при якому він ПОГАНО БАЧИТЬ, правила не вимагатимуть вимушеної зупинки, а лише зменшення швидкості до такої яка буде безпечною для даних обставин

Засліплення це:

Перейти до запитання
Денис
2021-06-24 01:12:01
Необхідно додати декілька варіантів відповіді. Дуже просте питання.

За якої умови водій автомобіля може виконати поворот праворуч у даній ситуації?

Перейти до запитання
Перехрестя - це місце перехрещення, прилягання або розгалуження ДОРІГ !!!
А відповідно до того, скільки дороги маю проїзних частин, перехрестя матиме відповіну кількість перехрещень прозних частин!
В даному випадку перехрестя одне із двома перехрещенями проїзних частин!)

Скільки перехресть зображено на малюнку?

Перейти до запитання
При должной подготовке можно запомнить все рисунки, которые есть в вопросах, и при сдаче экзамена в Сервисном Центре они уже не будут создавать проблем.

Чи дозволено обгін у даній дорожній ситуації?

Перейти до запитання
Ничего не нужно объединять - каждый подпункт это отдельная новелла. Нужно правильно читать, а именно:
- подпункт Б разрешает стоянку на тротуаре в тех местах, где есть соответствующие знаки с табличками 7.6.
- подпункт В разрешает стоянку на краю любого тротуара, при отсутствии каких-либо знаков, с условием оставить не менее 2 метров для пешеходов.

Розділ ПДР «‎Зупинка і стоянка»‎ - Пункт в)

Перейти до пункту
Здравствуйте. В Сервисном Центре рисунки не увеличиваются. Так что придётся всматриваться.

Чи дозволено обгін у даній дорожній ситуації?

Перейти до запитання
Правильно поняли. Стоянка на краю тротуара, когда для пешеходов остается 2 и более метров его ширины, предусмотрена 15.10. [в] для легковых автомобилей и мотоциклов. Антон Викторович несколько погорячившись и перепутавши подпункты Б и В в п. 15.10.

Розділ ПДР «‎Зупинка і стоянка»‎ - Пункт в)

Перейти до пункту
Анна Лакурина
2021-06-23 22:51:52
Здравствуйте! А подскажите,пожалуйста, в мрэо на экзамене картинка тоже будет увеличиваться, когда на неё наводишь курсор? или надо будет всматриваться?

Чи дозволено обгін у даній дорожній ситуації?

Перейти до запитання
Сардарян М
2021-06-23 22:46:50
А если вспомнить вот этот вопрос из тестов? В принципе, тот же знак, но разворот не запрещен тут.
Так почему в данном случае должен быть запрещен?

В якому напрямку Вам дозволено рух з цієї смуги?

Перейти до запитання
Да, так и есть. Это как если бы при наличии светофора была включена дополнительная секция для поворота на право, а вот движение прямо было запрещено, так как включён красный сигнал светофора с дополнительной секцией, а не зелёный.

На даний сигнал регулювальника рух дозволено:

Перейти до запитання
Yevhen Nastych
2021-06-23 21:55:25
Смотрел-смотрел на белое авто,ну ведь разрешено ему направо,а он вперёд ехать хочет🤪

На даний сигнал регулювальника рух дозволено:

Перейти до запитання
Да, велосипедистам теперь разрешили двигаться по полосам для маршрутных транспортных средств.

Даною дорожньою розміткою у вигляді букви «А» позначають:

Перейти до запитання
А до чого тут велосипедисти в 2 варіанті? Вони теж мають право їхати?

Даною дорожньою розміткою у вигляді букви «А» позначають:

Перейти до запитання
Ну, почему же неправильно? Это делать можно, но не в первую очередь, как при наличии пострадавших.

У разі дорожньо-транспортної пригоди водій повинен повідомити про неї...

Перейти до запитання
При вынужденной остановке в месте с ограниченной обзорностью (менее 100 метров в одном направлении) водитель транспортного средства должен обозначить своё транспортное средство, согласно п. 9.10. [б] включением аварийной световой сигнализации, а также установить знак аварийной остановки или мигающий красный фонарь на расстоянии, обеспечивающем безопасность дорожного движения.

Яким чином Ви маєте убезпечити свій автомобіль, у разі його вимушеної зупинки на ділянці дороги з обмеженою оглядовістю, де може бути створена небезпека для іншого транспорту?

Перейти до запитання
Рейковим вважається транспортний засіб, який для руху може використовувати лише!!! трамвайні колії, що надає йому переважне право першочергового використання цього елементу дороги.
Не важаються рейковими транспортні засоби, які можуть їх використовувати у деяких випадках передбачених правилами дорожнього руху, що робить їх другорядними по відношенню до рейкових!

Рейковим транспортом вважається:

Перейти до запитання
Согласно п. 31.4.3. [б] запрещается эксплуатация транспортного средства, у которого нарушена регулировка фар. Соответственно, это может привести в итоге к ослеплению водителя встречного транспортного средства, а также ухудшению видимость дороги.

До чого може призвести неправильне регулювання фар?

Перейти до запитання
Применив простую формулу расчёт времени, зная скорость движения и расстояние, мы получим 3,6 секунды, за которые мы вполне успеем остановиться перед перекрёстком.

Ви рухаєтеся з швидкістю 40 км/год. За 40 м перед Вами світлофор міняє сигнал з зеленого на жовтий. Як Ви маєте діяти?

Перейти до запитання
Да, именно так. В вопросах данного раздела часто подлавливают на формулировке - разрешено или запрещено.

За наявності якої несправності дозволяється експлуатація транспортного засобу?

Перейти до запитання
Дорога це набір складових елементів, проїзна частина один із складових елементів (для певного учасника - нерейкових транспортних засобів).

Проїзною частиною вважається:

Перейти до запитання
Елемент дороги, тобто призначений для певного учасника, у питанні фігурують два учасники: рейкові та нерейкові.
Для рейкових - трамвайні колії!
Для нерейкових - проїзна частина!
Якщо в деяких випадках, встановлених правилами дорожнього руху, нерейкові можуть використовувати трамвайні колії, не треба проводити аналогію та уявляти трамвай на проїзній частині, тому що це технічно неможливо, там немає рейок!)

Проїзною частиною вважається:

Перейти до запитання
Вот тот, кто придумывал, пускай и устраняет теперь. 😄

Розділ ПДР «‎Зупинка і стоянка»‎ - Пункт 15.4.

Перейти до пункту
Так на рисунке ж светлое время суток, в которое ближний свет, да ещё при виде автомобилей сзади, не будет виден.

Розділ ПДР «‎Обгін»‎ - Пункт є)

Перейти до пункту
Так данные дорожные знаки не перед всеми же железнодорожными переездами устанавливаются.

Розділ ПДР «‎Обгін»‎ - Пункт б)

Перейти до пункту
Увы, у них данный запрет отличается от нашего.

Розділ ПДР «‎Обгін»‎ - Пункт а)

Перейти до пункту
А разве водителя, который выполняя обгон, движется по встречной полосе движения, не может догнать сзади другое транспортное средство, которое движется с ещё большей скоростью, чем он сам?

Розділ ПДР «‎Обгін»‎ - Пункт 14.5.

Перейти до пункту
Перший варіант: "перехрещення", характерна ознака перехрестя, оскільки прилеглі території прилягають, тому є невірною відповіддю.
Другий та третій варіант: використовують критерії "в'їз та виїзд", ознака притаманна прилеглим територіям, оскільки є місцем прилягання до основних доріг (вулиць) - будуть правильними варіантами відповідей!)

Прилеглою територією вважається...

Перейти до запитання
Обговоримо перший варіант, чому він неправильний: перехрещення вулиць.
Правила вживають два однакових за значенням поняття при визначенні терміну автомобільна дорога, якщо мова йдеться про населений пункт дорогу можна називати "вулицею", таким чином перехрещення вулиць це одне й те саме що перехрещення доріг, а перехрещення доріг (вулиць) є перехрестям, а перехрестя не є прилеглою територією!)

Прилеглою територією вважається...

Перейти до запитання
Однією з передумов безпечної організації руху на дорозі є визначення меж зони пішохідного руху через проїзну частину, тобто межі пішохідних переходів, враховуючи особливості дорожніх умов.
При цьому враховування лише меж пішохідних переходів, встановленних правилами дорожнього руху недостатньо для виключення зіткнення з пішоходом, також треба враховувати типову поведінку такого учасника, а він на практиці завжди намагається розширити встановлені межі, тому обачливий водій повинен вживати заходів щоб помітити такого учасника!

Пішохідним переходом вважається ділянка проїзної частини або інженерна споруда, призначена для руху пішоходів через дорогу, межі якої за відсутності дорожньої розмітки визначаються:

Перейти до запитання
К пункту 15.10. [б] требование о 2 метрах действительно никакого отношения не имеет! Это уже грубая ошибка составителя!

Розділ ПДР «‎Зупинка і стоянка»‎ - Пункт в)

Перейти до пункту
В некоторых случаях к работе с рисунками привлекались "специалисты" - фантасты!

Розділ ПДР «‎Зупинка і стоянка»‎ - Пункт ж)

Перейти до пункту
Рисунок не передаёт смысла данного пункта и не учитывается требование пункта 15.2. !

Розділ ПДР «‎Зупинка і стоянка»‎ - Пункт 15.5.

Перейти до пункту
С велосипедами и дорожками для них наварили очень много проблем уже! Кто их будет устранять?

Розділ ПДР «‎Зупинка і стоянка»‎ - Пункт 15.4.

Перейти до пункту
Что ж это участники колонны и её сопровождение движутся без ближнего света фар в светлое время суток согласно требованию пункта 9.8. [а] ?

Розділ ПДР «‎Обгін»‎ - Пункт є)

Перейти до пункту
А в РФ получается перекрёстки другие?
11.4. Обгон запрещен:
- на регулируемых перекрестках, а также на нерегулируемых перекрестках при движении по дороге, не являющейся главной;

Розділ ПДР «‎Обгін»‎ - Пункт а)

Перейти до пункту
"а також не перешкоджатиме транспортним засобам, які рухаються за ним з більш високою швидкістю" данная фраза ну никак не предназначена для выполнения на встречной полосе движения и вызывает множество вопросов! А проблема в том, что вводя в действие данные ПДД в 2002 году, не продумав, выпихнули её с попутной полосы движения на встречную полосу! Напомню, что в 2002 году обгон начал выполнятся только по встречной полосе движения, а ранее был по любой полосе движения, кроме как справа! Изменения ради изменений!
Как выглядел данный пункт с 01.05.1994 г. до 01.01.2002 г. можно посмотреть:
14.5. На дорогах, що мають принаймні дві смуги, призначені для руху в одному напрямку, водій транспортного засобу, який виконує обгін, може залишитися на лівій смузі руху, якщо після повернення на раніше займану смугу він мав би знову розпочати обгін і якщо він не перешкоджатиме транспортним засобам, які рухаються за ним з більш високою швидкістю.

Розділ ПДР «‎Обгін»‎ - Пункт 14.5.

Перейти до пункту
У варіантах відповідей подані різновиди маневрів, які водій використовує для того, щоб прискорити виконання певних задач на дорозі, а саме просувати себе вперед до місця призначення, це те що їх об'єднує!
Але при цьому це зовсім різні маневри, до кожного з них правила дорожнього руху висувают окремі вимоги, зокрема щодо зони виконання:
ОБГІН лише через зону зустрічного руху!
ВИПЕРЕДЖЕННЯ лише в межах зони попутного руху!
ОБ'ЇЗД в залежності від обставин, як через зону зустрічного так і в межах зони попутного руху!
Чим небезпечніше маневр, тим більше вимог встановлюють правила, щодо його виконання!

Як називається даний маневр?

Перейти до запитання
На малюнку учасники не є перешкодою один для одного - тому не об'їзд, рухаються в межах одного потоку - тому не обгін.
Залишився лише один варіан - це випередження!)

Як називається даний маневр?

Перейти до запитання
Об ошибках в тексте пишите по кнопке "Обратная связь", что на главной странице внизу слева.

Розділ ПДР «‎Загальні положення»‎ - Пункт головна дорога

Перейти до пункту
Сьогодні складав іспит в СЦ . Відповідь про двох свідків була єдиною помилкою. Тому здається, що на сайті все ж є неточність.

Необхідною умовою при огляді Вас на предмет алкогольного сп’яніння на місці зупинки транспортного засобу є:

Перейти до запитання
При виборі смуги для випередження (на розсуд водія) обов'язково треба враховувати фактори, які можуть вплинути на кінцевий результат цього маневру: швидкість руху учасників (у правій смузі поток повільніше, ліворуч прискорений), наявність перешкод (припарковані авто; сповільнення, зупинка учасників перед поворотом), пішохідні переходи (не можна під'їзжати на прискоренні руху) тощо.

З якого боку дозволено виконати випередження на проїзній частині?

Перейти до запитання
Випередження це рух із більшою швидкістю відносно учасників одного потоку, які знаходяться у суміжній смузі руху.
А перестроювання із однієї смуги в іншу, це окремий маневр, який може передувати маневру випередження, як необхідний.
Водій об'єднуючи їх між собою вирішує поставлені перед ним задачі під час руху.
Тому питання з якої сторони можливо виконати маневр випередження, насправді стосується маневру перестроювання і в цьому випадку будуть діяти загальні вимоги правил дорожнього руху, які насамперед стосуються черговості між учасниками, а з якою сторони, прямих вказівок не має, тобто на розсуд водія!
"Те що прямо не заборонено - дозволено"

З якого боку дозволено виконати випередження на проїзній частині?

Перейти до запитання
Водій повинен знати, що: туман, сильна злива, інтенсивний снігопад це ті дорожні умови руху при яких слід обережно обирати світлові прилади, які необхідні для застосуваня, пом'ятаючи про властивість відбиття світла!
Але питання не про ПЕРЕДУМОВУ, а про ФАКТОР засліплення.
А фактором засліпленя є СВІТЛО!

Які фактори можуть призвести до засліплення водія?

Перейти до запитання
Кирилл Кохан
2021-06-23 10:49:02
В коментарі експерта є помилка у слові 'перехоещення', можете виправити?

Розділ ПДР «‎Загальні положення»‎ - Пункт головна дорога

Перейти до пункту
Водителю белого автомобиля придётся останавливаться перед пешеходным переходом. Нарушением это не будет, как об это сказано в п. 15.9. [г] . Если при этом со встречного направления движения будет двигаться транспортное средств, которое будет поворачивать направо, то ему также придётся останавливаться, чтобы пропустить этих же пешеходов.

Хто з водіїв повинен дати дорогу пішоходам?

Перейти до запитання
Да, именно так. Табличка 7.5.2 запрещает движение всех транспортных средств с прицепом. Буксировку данная табличка не касается. И да, данную табличку часто путают со Знак 3.4 .

Розділ ПДР «‎Таблички до дорожніх знаків»‎ - Пункт 7.5.1-7.5.8 «Вид транспортного засобу».

Перейти до пункту
Да, так и есть. Табличка 7.1.3 и Табличка 7.1.4 используются с предупреждающими и информационно-указательными знаками, а Табличка 7.2.5 и Табличка 7.2.6 с запрещающими остановку и стоянку дорожными знаками. Хотя внешне их различить действительно нереально.

Розділ ПДР «‎Таблички до дорожніх знаків»‎ - Пункт 7.2.1-7.2.6 «Зона дії».

Перейти до пункту
В разрыве разделительной полосы (перед краем пересекаемой противоположной проезжей части) следует остановиться при необходимости уступить дорогу транспортным средствам, движущимся по пересекаемой проезжей части (пункты ПДД 16.3 ("пересекаемой дороге" там неуместно) и 16.12 (кому он не нравится - то же самое отмечает и пункт 10.11 ПДД))! Ежели таковых транспортных средств не было или Вы уже им уступили дорогу - продолжайте движение до границы пешеходного перехода и перед ней остановитесь в случае необходимости уступить дорогу пешеходам,для которых может быть создано препятствие или опасность! Это пункты 16.2 и 18.1 ПДД. Беспокоиться о блокировании транспортных средств, движущихся по пересечённой уже Вами проезжей части не следует! Пешеходные переходы обычно отдалены от края проезжей части так, что часть Вашего легкового автомобиля либо он полностью будет утоплена между пешеходным переходом и краем пересечённой проезжей части! Если даже не утоплена, то также ничего страшного нет: если задержитесь и создадите препятствие вновь приближающимся к перекрёстку транспортным средствам, то их водители обождут (пункт 16.4 ПДД). То, что в ПДД не указано такое место остановки, как остановка "перед пешеходным переходом" - это недоработка! Если место необязательной остановки не указано, то мы движемся до крайней точки, где остановившись, не создадим дискомфорта себе и не создадим препятствий пешеходам! И эта точка - граница пешеходного перехода! В конце концов сделайте выводы из пункта 15.9 г), где остановка на пешеходном переходе и ближе 10 м с обеих сторон запрещена, кроме случаев предоставления преимущества в движении (на рисунке - пешеходам), а значит мы, не попадая под ограничение 10 метров, подъезжаем непосредственно к границе пешеходного перехода! Оба водителя, в случае необходимости, остановятся перед границами пешеходных переходов!

Хто з водіїв повинен дати дорогу пішоходам?

Перейти до запитання
Kimmer Fedorovych
2021-06-23 09:56:58
Где остановится водитель белого автомобиля, в случае,если не сможет уступить дорогу без остановки пешеходам? Перед пешеходным переходом? Но тогда же он создаст препятствия подьедущим с правого бока транспортным средствам!? А в разрыве разделительной полосы - так попробуй угадай! Есть ли в ПДД регламентированное место остановки как перед пешеходным переходом. Ведь синий точно остановится, если что, перед переходом!?

Хто з водіїв повинен дати дорогу пішоходам?

Перейти до запитання
Yevhen Nastych
2021-06-23 09:33:11
А табличка 7.5.2 запрещает движение абсолютно ВСЕХ т/с с прицепом,в отличие от похожего запрещающего знака?🤔И разрешено-ли буксировать "поломашек"?

Розділ ПДР «‎Таблички до дорожніх знаків»‎ - Пункт 7.5.1-7.5.8 «Вид транспортного засобу».

Перейти до пункту
Yevhen Nastych
2021-06-23 09:18:50
7.2.5 и 7.2.6 ничем не отличаются от 7.1.3 и 7.1.4🤔Это связано с их размещением под определёнными знаками?🧐

Розділ ПДР «‎Таблички до дорожніх знаків»‎ - Пункт 7.2.1-7.2.6 «Зона дії».

Перейти до пункту
Интересную вы сочинили ситуацию - я еду на зеленый, который уже давно не зеленый, потому, как справа уже тоже зеленый, но сзади за мной коллектив продолжает переть на красный, ничуть не смущаясь этим обстоятельством. Тормозить страшно - стукнут по заду, ехать тоже страшно я же понимаю, что у меня уже красный... Остался один открытый вопрос - стрелка тут при чем?
Для разруливания таких ребусов есть хорошее правило - заканчивающий движение освобождает перекресток, начинающие дают ему такую возможность, 16.8. А информационная табличка со стрелкой на уровне красного сигнала к этой мизансцене не имеет никакого отношения, она всего лишь разрешает аккуратненько, уступив дорогу всем, кому только можно, повернуть во время работы красного сигнала...

Розділ ПДР «‎Проїзд перехресть»‎ - Пункт 16.9.

Перейти до пункту
Нам особо и не нужно знать их манёвры. От нас требует полная остановка транспортного средства, чтобы они могли безопасно выполнить свой манёвр.

Якими будуть ваші дії в цій ситуації?

Перейти до запитання
<<
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438
>
>>