Останні коментарі

Всього на сайті: 15266 коментарів (в тому числі 3910 роз'яснень від Викладачів)
Ось так пояснюють це ...
Виходячи з ситуації, необхідно правильно зрозуміти дії водія синього автомобіля. Якщо він вас пропускає - подякувати йому за це та проїхати перехрестя першим, з дотриманням заходів безпеки. Якщо ви не впевнені, що розумієте наміри іншого водія - зупиніться перед розміткою та виконуйте вимогу ПДР дати дорогу. Пам'ятайте, з іншого боку можуть наближатися траснпортні засоби, що рухаються по головній дорозі, які ви не бачите і водії яких можуть не бачити вас.


Виникає питання, це ПДР чи битва екстрасенсів?...

Якими будуть ваші дії, як водія, у цій ситуації, якщо водій синього автомобіля зупинився та запрошує вас проїхати першим?

Перейти до запитання
Пояснення на іншому сайті :
В залежності від ситуації, короткочасне ввімкнення стоп-сигналів автомобіля, що рухається попереду в щільному транспортному потоці може означати декілька речей. Можливо, ви не дотримуєтесь безпечної дистанції до транспортного засобу попереду і це змушує нервувати його водія (натискаючи короткочасно на педаль гальма він нагадує вам, що не дотримуючись безпечної дистанції ви не зможете вчасно загальмувати). Інша причина – дорожня обстановка змусила водія водія попереду вдатися до короткочасного гальмування або він не впевнений у тому, що ви тримаєте безпечну дистанцію і попереджає вас про свої наміри завчасно, надавши вам можливість зупинитися без застосування екстреного гальмування.

Що може означати короткочасне ввімкнення стоп-сигналів автомобіля, що рухається попереду в щільному транспортному потоці?

Перейти до запитання
Кожен водій повинен вміти критичного аналізувати отриману інформацію та приймати рішення виходячи з найгіршого можливого сценарію. Водій вантажного автомобіля, можливо, вирішив виконати обгін (включив покажчик лівого повороту) транспортного засобу, що рухається попереду але вирішив утриматися від виконання обгону з якоїсь причини.

Якщо ви тільки увімкнули покажчик лівого повороту, навряд чи це є причиною, з якої водій, що рухається попереду, вирішив відмовитись від виконання маневру (Правила забороняють його розпочинати обгін лише за умови, що ви, рухаючись позаду, вже розпочали обгін). Враховуючи, що габарити вантажного автомобіля обмежують вам оглядовість, а значить ви не маєте повного контролю над дорожньою обстановкою, ви повинні виходити із припущення, що водій попереду відмовився від виконання маневру через наявність перешкоди або небезпеки попереду.

У такому випадку, ви, також, повинні відмовитись від виконання обгону і продовжити рух по тій самій смузі позаду вантажного автомобіля (при цьому, бажано збільшити дистанцію) і виконати обгін лише після того, як переконаєтесь у тому, що це буде безпечно.

Під час руху по дорозі поза населеним пунктом Ви зібралися зробити обгін вантажного автомобіля. Після ввімкнення Вами лівого покажчика повороту водій вантажного автомобіля ввімкнув та вимкнув сигнал лівого повороту. Що це може означати?

Перейти до запитання
Токар Тарас
2018-10-21 21:20:39
Тобто ключовим словом стало слово "СПЕЦІАЛЬНІ"??? Ви серйозно????
.... маячня, (удалено модератором)!!!!

Де повинні бути поставлені на стоянку транспортні засоби в житлових зонах?

Перейти до запитання
Anatoliy Pisarivskiy
2018-10-21 19:56:14
у них вообще проблема с цветами. белые автомобили у них серые (не на данном рисунке, а вообще), зеленоватые - синие :)

Чи правильно водій білого автомобіля виконав з'їзд із перехрестя з круговим рухом одночасно з водієм синього автомобіля?

Перейти до запитання
Чого вантажний автомобіль поставлено неправильно? Як тоді правильно?

Який транспортний засіб поставлено на стоянку неправильно?

Перейти до запитання
О У
2018-10-21 15:52:17
Тобто коли трамвайна колія буде, тоді можна в три ряди і по лівій смузі ? Відповідь під #4 не вичерпна, неточна та й взагалі... Тести для якихось екстрасенсів. .

Як повинні рухатися по проїзній частині велосипедисти, водії мопедів, особи, які керують гужовим транспортом, а також вершники?

Перейти до запитання
По скольку в вопросе не уточняется о движении колонны за городом, или в населенном пункте, идет речь, можно говорить о некорректности сочетания данного вопроса с имеющимися вариантами ответов (т.к. в населенном пункте максимально допустимая скорость 50км/час)

Як повинна рухатися колона, яку не супроводжують оперативні транспортні засоби, щоб не створювати перешкод транспортним засобам, що обганяють?

Перейти до запитання
Влада Ящук
2018-10-21 11:44:10
не поняла почему желтый, если синий и белый автомобиль на главной дороге?

Який транспортний засіб проїде перехрестя останнім?

Перейти до запитання
Дозволено рух обом авто, а світлофор показує жовтий сигнал.Чому так

Яким автомобілям дозволено рух у даній ситуації?

Перейти до запитання
ахах, ржу не могу. одно и тоже во 2 и 1 первом вариантах написано, про места, но во втором слова нет, - специально. поэтому 1 и 2!!! как будто есть отведенные случайно места?!!

Де повинні бути поставлені на стоянку транспортні засоби в житлових зонах?

Перейти до запитання
Правельный ответ 4. Пункт 14.5 г у кінці підйому, на мостах, естакадах, шляхопроводах, крутих поворотах та інших ділянках доріг з обмеженою оглядовістю чи в умовах недостатньої видимості;

У яких з перелічених місць заборонений обгін?

Перейти до запитання
Ну, если вы считаете, что реакция профессионального боксера и, например, библиотекаря.... эммм... Ну окей)

Який з перерахованих нижче факторів не впливає на час реакції водія?

Перейти до запитання
Молли Гру
2018-10-20 20:06:55
белый справа от желтого, который его и пропускает

Ви проїдете дане перехрестя:

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-20 17:48:17
Глупо "гальмуєте" и глупо "не гальмуєте", ибо грузовик поварачивает и как бы столкновение близко, поэтому тормозить не глупее будет, чем не тормозить. И вот ответ - "керуєтеся діями іншого водія":вроде логично, он уступает, мы едем, не уступает - не едем. И вместе с тем "керуєтуся пдд" - а там нигде не сказано что мы должны смотреть как ведут себя другие на перекрестках! Там четко указан порядок кто за кем, иначе все бы подрезали друг друга либо стали и ждали кто первым поедет. Разумеется, что на дороге чего только не бывает, но сейчас это экзамен. Сухие правила, а не "буду смотреть как ведет себя другой" и сзади машины нас будут ждать, пока мы будем думать.
16.3 перед поворотом налево водитель ТЗ должен всех пропустить. У него левый поворотник, а мы все-таки скорее прямо едем, да, дорога кривая, но для нас это скорее прямо, чем лево. И еще, кто едет прямо, у того преимущество. Даже если для нас это тоже поворот, как и для него, тогда у него помеха справа! По всем пунктам он нарушит правила, если на уступит. Для этого мы учим, чтобы не создавать пробки уступая, где не нужно и чтобы уступать там, где нужно, а не смотреть друг на друга, создавая пробки.

Як у цій ситуації ви визначаєте порядок руху?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-20 15:13:59
питання що НЕ впливає. тобто лише освіта не впливає, все інше впливає.

Який з перерахованих нижче факторів не впливає на час реакції водія?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-20 15:07:21
якщо точніше, під питанням є ссилка на:
Під час проїзду перехрестя рівнозначних доріг водії нерейкових транспортних засобів зобов’язані дати дорогу транспортним засобам, що наближаються з правого боку, оскільки, згідно з пунктом 10.11 Правил дорожнього руху, у разі якщо траєкторії руху транспортних засобів перетинаються, а черговість проїзду не обумовлена Правилами, дати дорогу повинен водій, до якого транспортний засіб наближається з правого боку.

Проїжджаючи дане перехрестя, Ви повинні:

Перейти до запитання
О У
2018-10-20 14:46:01
Там не сказано про поїздку, там сказано про правила. А в правилах є пункти про зупинку, стоянку, обгін..
Якщо нема поїзда, вони можуть порушувати ці правила. Питання некоректне і неоднозначне.

Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, увімкнувши проблисковий маячок червоного або синього кольору, можуть відступати від:

Перейти до запитання
О У
2018-10-20 14:39:53
Якщо зупинний шлях більший відстані видимості, тоді авто остаточно зупиниться там, де водій не бачив в момент початку гальмування, і де може виявитись перешкода і т.д. Помилка в формулюванні запитання!

Під час руху в умовах поганої видимості потрібно вибирати швидкість, виходячи з того, що зупинний шлях повинен бути:

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-20 14:13:42
При работающем светофоре желтый не мигает, просто горит. Мигает только зеленый. Логичный ведь вопрос, если желтый мигает - значит светофор не работает, и как следствие, перекресток стает нерегулированым. Тогда в силу входит знак "уступи дорогу", который, по правилам пдр НЕ требует обязательной остановки.

Яке значення має жовтий миготливий сигнал світлофора в даній ситуації?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-20 11:43:12
Минимальная скорость движения по автомагистрали 40 км. 130- это максимальная, и то только для легковых машин. Поэтому при скорости 40-70 км можно.

Яким транспортним засобам дозволено рух по автомагістралі?

Перейти до запитання
Алексей
2018-10-20 11:30:59
Ксасс! "В одном из случаев" А можно было это в одном пункте указать? Или нужно мозги запутывать?!

Даний дорожній знак встановлюється перед:

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-20 11:29:54
"На Т-подібних перехрестях не забороняється зупинятися, якщо смуга для руху транспортних засобів відокремлена суцільною лінією розмітки або розділювальною смугою, за умови що між зупиненим транспортним засобом і суцільною лінією розмітки (розділювальною смугою) залишається не менше 3 м для руху інших транспортних засобів."
між транспортом і розміткою, а не між краєм дороги і розміткою.

Чи має право водій зупинитися в цьому місці?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-20 11:06:42
это вопрос не "знаешь ли ты, куда устанавливать?", а скорее, "помнишь ли ты дословно пункт пдр?". по-сути, второй вариант правильный, но в правилах его нет, но он правильный! зачем правильный ответ делать неправильным среди вариантов.

Де на механічних транспортних засобах (за винятком трамваїв і тролейбусів) і причепах встановлюють номерні знаки?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-19 23:56:26
Схоже на те, що відповіді просто вирвали з правил... "Якщо водій не може повернути з крайного положення, то він не повинен перешкождати іншим і може звернутися за допомогою до інших осіб" - це те, що тут написано. Вирвано ДЛЯ ЧОГО це йому, може він просто стоїть чи прямо собі їде.
Він може повернути не з крайного положення, не створуючи небузпеку, і у разі потреби просити інших осіб - так має звучати.

Яких заходів повинен вжити водій, якщо габарити його транспортного засобу не дозволяють виконати поворот з крайнього положення на проїжджій частині?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-19 23:10:20
Нет, они имеют ввиду не " не препятствовать и увеличить скорость", а наоборот, имеется ввиду "не создавать препятствие увеличением скорости". не препятствовать, увеличивая - деепричастие.

Як повинен діяти водій зеленого автомобіля, що збирається виконувати обгін, в даній ситуації?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-19 22:58:30
Пункт 19.1 а) У темну пору доби, а також у тунелях на транспортному засобі, що рухається, повинні бути ввімкнені такі світлові пристрої:
а)на всіх механічних транспортних засобах – фари ближнього (дальнього) світла.
Знову дизлайки не за якість питання, а за власні незнання.

Які зовнішні пристрої повинен ввімкнути водій механічного транспортного засобу при в'їзді в будь-який тунель, незалежно від ступеня його освітлення?

Перейти до запитання
Вот тут даже как новенький в сфере водителя скажу, Что в обоих случаях, жизнь человека вообще не важна в нашей стране или только про свое железо думаете ?

В якому випадку Ви зробите вимушену зупинку?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-19 22:40:27
пока вы едете по кругу, вы не должны включать поворотники, потому что дорога круговая одна. Об этом вопрос, если его перефразировать: "нужно ли включать поворотники, если вы едете по одной полосе круговой дороги, никуда не поварачивая, не престраиваясь и не съезжая с нее?" той круговой дороги, где внутри клумба обычно, знак 4.10. Не понимаю, почему столько дизлайков? вопрос корректный и по пунктам пдр!

Водій, який рухається по перехрестю, де організовано круговий рух, не маючи наміру змінювати своєї смуги, зобов'язаний:

Перейти до запитання
Объясните мне как начинающему водителю, в чем разница между 3 и 4 пунктом ? Тут написано Рейковим транспортом вважається: Разжевать кто-то может?

Рейковим транспортом вважається:

Перейти до запитання
Indeec
2018-10-19 15:49:15
знак 1.37 может ставиться непосредственно это факт, поэтому вопрос считаю несолидным=)

Який з перелічених знаків встановлюється безпосередньо перед небезпечною ділянкою дороги?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-18 21:43:21
Нам в автошколе говорили об этом. Грузовики очень длинные, за ними плохо видно, поэтому они часто так "подсказывают" Это из раздела этика и культура - в правилах нет, но на дороге есть.

Під час руху по дорозі поза населеним пунктом Ви зібралися зробити обгін вантажного автомобіля. Після ввімкнення Вами лівого покажчика повороту водій вантажного автомобіля ввімкнув та вимкнув сигнал лівого повороту. Що це може означати?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-18 21:33:44
на экзаменах по пдр могут быть другие картинки, вопрос поставлен корректно, в нем не было сказано "як показано на малюнку", но картинку действительно плохую подобрали. С другой стороны, если бы дальше видно было поворот, то ответ был бы слишком очевиден.

За яких умов водієві легкового автомобіля дозволено рух по крайній лівій смузі на дорозі з розділювальною смугою?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-18 21:23:40
Правило: "Проїжджаючи знак «Дати дорогу», водій зобов’язаний дати дорогу іншим транспортним засобам, зупинка перед даним знаком необов’язкова."
Достаточно притормозить. Это не знак стоп. Почему так много дизлайков?

Чи є обов'язковою зупинка для виконання вимоги даного дорожнього знака?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-18 20:21:38
Увидела! Правило: В зоне действия знака запрещается остановка транспортных средств. Правилами не запрещается остановка в зоне действия знака 3.34 маршрутных транспортных средств на обозначенных посадочных площадках или перед знаками «Место остановки» соответствующего маршрутного транспорта.
Хорошо, тогда вопрос поставлен некоректно. Здесь спрашивается, кому разрешено под знаком, но не указано при условии, что под знаком есть знак остановка маршрутных транспортов! То есть если условие не задано, значит его нет, иначе можно отвечать на вопросы со словами "а я себе представил, что там есть знак, нет светофора и тд" потому что сейчас специальные площадки нужно именно представить! А когда нет специальных площадок, тогда маршрутным транспортам нельзя!

Кому дозволено зупинку і стоянку в зоні дії знака «Зупинку заборонено» за наявності під ним таблички «Крім інвалідів»?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-18 20:10:19
3.34 «Остановка запрещена». Запрещаются остановка и стоянка транспортных средств, кроме такси, осуществляющего посадку или высадку пассажиров (выгрузку или погрузку груза).
Такси понятно, но где указано, что "маршрутним транспортним засобам" тоже можно?

Кому дозволено зупинку і стоянку в зоні дії знака «Зупинку заборонено» за наявності під ним таблички «Крім інвалідів»?

Перейти до запитання
Алексей
2018-10-18 13:34:22
Кто это все придумывает? Покажите мне его, пожалуйста!!)

Як у цій ситуації ви визначаєте порядок руху?

Перейти до запитання
Sergej Jurchenko
2018-10-18 11:50:44
"Приготовиться" означает, что надо принять ванну, выпыть чашечку кохве... )

Якими будуть ваші дії в цій ситуації?

Перейти до запитання
Светофор может работать. Вывод о неисправности делать нельзя. Может Вы спутали со светофор на 3-и секции, где есть еще сигнал бело-лунного цвета (в таком случае, именно он информирует он исправности светофора на переезде).

Чим повинен керуватися водій транспортного засобу під час проїзду цього залізничного переїзду?

Перейти до запитання
В данной ситуации перекресток равнозначных дорог.

Проїжджаючи дане перехрестя, Ви повинні:

Перейти до запитання
Padusenko Dmytro
2018-10-18 08:16:34
Максимально эффективное торможение. Можно педаль тормоза нажать легонько чтоб загорелись стоп-сигналы и тормозить хоть километр.

Гальмівним шляхом вважається:

Перейти до запитання
По правилам водитель имеет право совершить обгон, а в яму он заедит или провалится во время совершения обгона, полиции все-равно.

У чому повинен переконатися водій перед початком обгону за відсутності зустрічних і рухомих позаду транспортних засобів?

Перейти до запитання
Если честно то знак стоит который указывает движение прямо и налево, вопрос почему нельзя? (при отсуствии встречного трамвая)

Чи має право водій у даній ситуації виконати поворот ліворуч із трамвайної колії попутного напрямку?

Перейти до запитання
Чеснов А И
2018-10-17 22:59:50
Чото я не догоняю веть в вопросе спрашивается какой знак дает приеиущество в движении для встречного т с .Но там про наше т с не чего не сказано

Який із зображених дорожніх знаків надає переважне право проїзду вузької ділянки дороги водієві зустрічного транспортного засобу?

Перейти до запитання
Вопрос на лоха называется. Есть правильный ответ, и заумно правильный. В приоритете является конечно же заумный ответ.

Де на механічних транспортних засобах (за винятком трамваїв і тролейбусів) і причепах встановлюють номерні знаки?

Перейти до запитання
Для заумных и не внимательных в вопросе написано "і не має травм" это означает что человек просто потерял сознание но у него нет травм!
(Потерять сознание человек может от испуга или повышенного стресса например (физические травмы приписывать тут не уместно).

Якщо людина знаходиться без свідомості і не має травм, її треба:

Перейти до запитання
Хрипко Дмитро
2018-10-17 15:16:57
Не хочу нікого засмучувати, але жоден з пунктів ПДР не забороняє автомобілю в'їзд на реверсивну смугу до світлофора. У відповіді явна помилка. Сайт пояснити подібну дурість не може.

Чи дозволено водієві сірого автомобіля в'їхати на реверсивну смугу так, як показано на малюнку?

Перейти до запитання
Щербинина
2018-10-17 09:10:23
Не путайте людей! Как это не важно!!? Только в случае на нерегулируемом перекрёстке круг главные , если есть знаки приоритета ими нужно руководствоваться

Ваші правильні дії, при проїзді перехрестя з круговим рухом?

Перейти до запитання
Панченко
2018-10-17 03:05:17
А ще тримають стакан пива в руці, і все це на швидкості 90 км за годину в пішохідній зоні при їзді заднім ходом колоною без знаку "Колона" та оперативних Т/С з виїздом при помєхі справа на головну дорогу не маючи в салоні вогнегаснику щоб згасити полумя срак пассажирів.

Чи дозволяється пасажиру відволікати водія під час руху?

Перейти до запитання
Панченко
2018-10-17 01:53:34
Актуально в автомобилях, когда не работает поворотник, но правую руку проблематично высунуть в правое окно чтобы ее было видно. Тогда можно высунуть левую в левое же окно, и согнуть под 90 градусов вверх. На велосипеде это имеет смысл наверное когда боишься руку в сторону проезжей части выставлять)

Ви рухаєтесь на велосипеді і Вам необхідно повернути ліворуч. Ваші дії:

Перейти до запитання