Останні коментарі

Всього на сайті: 15266 коментарів (в тому числі 3910 роз'яснень від Викладачів)
Магдалена
2018-10-30 17:56:34
Меня учили в автошколе включать поворотник только при выезде с кольца. Потому что въезд на кольцо всегда против часовой, всегда- направо! И дорога как бы продолжается, потому что другой дороги просто нет. Перед кольцом останавливаться (еще и посреди дороги) нельзя, значит, вы продолжаете движение. А продолжать можно только по ходу движения. Прямо некуда - клумба, налево нельзя. Только направо. Поэтому это априори известных факт, вы перед кольцевой дорогой, уступаете дорогу или просо едете, значит, сейчас поедете направо ибо другого варианта просто нет. А вот на выезде обязательно показывать.

Ваші правильні дії, при проїзді перехрестя з круговим рухом?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-30 17:50:54
Знаки приоритета действительно ставят перед въездом на круговую дорогу, означающие, что круг - это главная дорога. Всегда только такие. Их ставят скорее для водителей, кто давно ездит и не следит за обновлениями правил. Поэтому действительно не важно, будет ли знак возле круговой дороги или нет, итог все равно один покажет, что круговая дорога- главная.

Ваші правильні дії, при проїзді перехрестя з круговим рухом?

Перейти до запитання
А если сформулировать правильно вопрос , а не делать его с подвыподвертом , тогда на него можно будет правильно ответить

Який із зображених дорожніх знаків надає переважне право проїзду вузької ділянки дороги водієві зустрічного транспортного засобу?

Перейти до запитання
Тогда надо исправить "во время ВЪЕЗДА на перекрёсток", а не "ВЫЕЗДА" с него. На выезде как раз-таки нужно ехать как можно правее. А вот на въезде уже никак не перестроишься на крайнюю правую. Да и разметка позволяет поворот со второй полосы.

Якими будуть ваші дії, як водія, у цій ситуації?

Перейти до запитання
Розмітка 1.23 в ПДР - показує номер дороги (маршруту); Розмітка 1.17– позначає зупинки маршрутних транспортних засобів і таксі;

Даною лінією дорожньої розмітки позначають:

Перейти до запитання
У него не включён поворот. Если оперировать вашей логикой, то получается что два варианта правильны: в том состоянии что нарисовано - нельзя; а вот если он включит поворот - то можно. Не однозначно.

У якому напрямку водієві автомобіля дозволено рух у даній ситуації?

Перейти до запитання
Roman Kobilnyk
2018-10-29 21:43:58
Можливо я помиляюсь,но маємо перше у дзеркало подивитись,а потім поворот включати,а не навпаки!!!!

В якій послідовності повинні бути дії водія при перестроюванні?

Перейти до запитання
Вообще не пойму, в чем проблема понять вопрос? Хочешь, показываешь так, хочешь, по-другому. Можно показать ИЛИ правой ИЛИ левой, смысл один и тот же

Ви рухаєтесь на велосипеді і Вам необхідно зупинитися. Ваші дії:

Перейти до запитання
Alex Zimin
2018-10-29 20:56:54
Зупинка на автомагістралі і дорозі для автомобілів заборонена поза спеціальними місцями, тому в разі вимушеної зупинки водій зобов’язаний прибрати транспортний засіб за межі проїзної частини, а якщо це зробити неможливо, він має увімкнути аварійну світлову сигналізацію і встановити знак аварійної зупинки або миготливий червоний ліхтар на відстані не менше ніж 40 м від транспортного засобу.

У якому місці дороги для автомобілів дозволена зупинка транспортних засобів?

Перейти до запитання
Раз не отговаривают, значит можно. Разрешено всё, что не запрещено

Де заборонене подавання звукового сигналу?

Перейти до запитання
В каком то вопросе ответила , что можно через разметку, при зеленом сигнале. Неправильно . Сейчас ответила наоборот. Опять неправильно

По якій траєкторії водій білого автомобіля може виїжджати на смугу з реверсивним рухом при повороті?

Перейти до запитання
Так обгон будет завершен явно ближе к знаку с одной наклонной, а значит, будет меньше 100 м к переезду. Поэтому обгон запрещен

Чи дозволено водієві жовтого автомобіля виконати обгін синього так, як показано на малюнку?

Перейти до запитання
Речь идёт о развороте, а не повороте. Сам разворот подразумевает "...при выполнении этих маневров не из крайнего левого положения на проезжей части — уступить дорогу и попутным транспортным средствам." То есть, выполняя разворот вы обязаны уступить дорогу попутному транспорту ОБЯЗАТЕЛЬНО. А разворот разрешён из этого положения только если вам не хватает радиуса для его выполнения...
Пункт 3 верный.

Розворот по цій траєкторії вам дозволений, якщо:

Перейти до запитання
Потому что разворот вы сделаете менее чем за 10м от перехода, что запрещено ПДД.

У якому місці водій правильно виконав розворот?

Перейти до запитання
На скільки відомо, штучне дихання робити не обовязково, головне натискання на грудну клітину і так підтримувати до приїзду лікарів.

Яке співвідношення проведення частоти натискань на грудну клітку та штучного дихання є правильним при проведенні серцево-легеневої реанімації?

Перейти до запитання
Токар Тарас
2018-10-29 11:21:10
Відкриваю пункт 9.8г на 68 сторінці ("ПДР 2018 З КОМЕНТАРЯМИ" під видавництвом "МОНОЛІТ") і бачу чудову ілюстрацію до цього пункту: вантажівка везе небезпечний вантаж з увімкненими фарами і ЖОВТИМ ПРОБЛИСКОВИМ МАЯЧКОМ!!!!
Ну і як розуміти вас???

Який попереджувальний сигнал вмикається на транспортному засобі, на якому встановлені розпізнавальні знаки «Знак небезпеки» та «Інформаційна таблиця небезпечного вантажу», під час перевезення ним небезпечного вантажу?

Перейти до запитання
Мається на увазі:
"Не перешкоджати обгону ШЛЯХОМ підвищення швидкості."

Дуже неоднозначне формулювання правильного варіанту відповіді - "Не перешкоджати обгону, підвищуючи швидкість."
Сам довго не розумів, чому це правильна відповідь, адже не можна не перешкоджати обгону і в той же час підвищувати швидкість.

Як повинен діяти водій зеленого автомобіля, що збирається виконувати обгін, в даній ситуації?

Перейти до запитання
Лілія В. Г.
2018-10-28 22:44:57
В наступному питанні за 100 поза нас.пунк.обгін можна? Чому тут ні????

Чи дозволено обгін у даній дорожній ситуації?

Перейти до запитання
почему бы не сделать вариант ответа :" і дозволяє і забороняє" потому что так и есть на самом деле!!!! или этот вопрос со специально умышленными ответами что бы тупо завалить экзамен!!!

Звуковий сигнал, застосовуваний на додаток до світлофорів:

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-28 20:57:30
Газон - штучнонасадженная трава. А это просто трава.

У якому місці водієві дозволено зупинку?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-28 20:32:18
тогда он бы прямо ехал, да и пешоходов на картинке нет

Чи дозволено водієві зупинитися в цьому місці?

Перейти до запитання
Пункт 4.8 Якщо в зоні видимості немає переходу або перехрестя, а дорога має не більше трьох смуг руху для обох його напрямків, дозволяється переходити її під прямим кутом до краю проїзної частини в місцях, де дорогу добре видно в обидва боки, і лише після того, як пішохід упевниться у відсутності небезпеки.
Вантажівка не заважає тому чорту?

Чи може пішохід перейти дорогу у цьому місці?

Перейти до запитання
Магдалена
2018-10-28 19:28:51
За межами населених пунктів зупинка і стоянка транс­портних засобів дозволяються на лише на спеціально відведених місцях чи узбіччях і лише з правої сторони відносно водія. Тобто, якби ніс червоного був повернутий в іншу сторону - було б можна. А так він зупинився зліва.
В населений пунктах на такій дорозі можна зупинятися зліва, тому що зліва може бути місце, куди їм треба. За межами населених пунктів машини їдуть швидше, і лише прямо по дорозі, тому неможна кружляти по полосі, зупиняючись не по руху транспорту. При тому, розвернутися, де не забороняють правила, і поставити машину з правого боку відносно водія (тобто де червоний стоїть, лише носом в іншу сторону) - можна.

Коли зупинка чи стоянка там неможливі, вони дозволяються біля правого краю проїзної частини.

Який з водіїв правильно зупинив свій транспортний засіб на дорозі з двостороннім рухом за межами населеного пункту?

Перейти до запитання
Думаю через те, що гірше видно дерева чи інші деталі на дорозі, відносно яких мозок визначає як швидко рухається автомобіль.

У темну пору доби та в похмуру погоду швидкість зустрічного автомобіля сприймається:

Перейти до запитання
При поломанной ключице надо ограничить движение плечами , а если валик под мышку подложить и прибинтовать- движение будет ограничено

Що слід зробити в разі перелому ключиці в потерпілого?

Перейти до запитання
Жданович Т.О.
2018-10-28 16:28:33
На этот вопрос в другом тесте отвечаю правильно (остановиться) пишет - ехать с соблюдением правил, в этом тесте отвечаю продолжать ехать, а мне выдает, что правильно остановиться. Это что заговор?))

Як повинен вчинити водій у даній ситуації в разі наближення оперативного транспортного засобу?

Перейти до запитання
Yeh Ko
2018-10-28 15:50:28
С учетом того, что большинство автотранспортных средств нашей Страны, имеет "левый руль", то ответ: Вытяните левую руку в левую сторону в окно... - верный, относительно правого руля - неверный, может вводить в заблуждение

Ви рухаєтесь на автомобілі, у якого несправні світлові покажчики поворотів, але Вам необхідно повернути праворуч. Ваші дії:

Перейти до запитання
У мого тата якось зламалось регулювання сидіння біля гаражу, то ми ледь в нього заїхати змогли, не те що взагалі по дорозі їхати.

За наявності якої несправності дозволяється експлуатація транспортного засобу?

Перейти до запитання
Yevhenii Hordiienko
2018-10-28 15:29:14
Завдяки цьому питанню мені прийшлось ще раз їхать в мрео. Прям відчуваю як без цього знання я не зможу їздіть на дорозі.

До якого вузла підключена педаль гальма у пневматичній гальмівній системі?

Перейти до запитання
Правильный ответ - 2 светофор. Почему именно второй, если он указывает поворот налево?

На якому світлофорі горить сигнал, що дозволяє трамваю повернути праворуч?

Перейти до запитання
Аня Кутова
2018-10-28 14:15:03
Чи дозволено мати і використовувати жезл працівникам дорожньо-експлуатаційної служби та черговому на залізничному переїзді чи поромній переправі?

Згідно з Правилами дорожнього руху регулювальником вважається...

Перейти до запитання
Аня Кутова
2018-10-28 13:18:34
на даному малюнку неправильно вказана розмітка 1.16.3, яка позначає напрямні острівці в місцях злиття транспортних потоків. Конкретно, напрям ліній, що всередині.

В'їжджаючи на дорогу по смузі розгону, водій повинен:

Перейти до запитання
Зачем делить 10000 на 3600? 60 км/ч - это 1 км/мин. 1000/60 = 100/6 - это уже считается в голове, при условии, что вы не пятилетний ребенок. Выбираем ближайшее к полученному ответу и ок. Лишнее бла-бла в комментах, я считаю.

Яку відстань проїде транспортний засіб за одну секунду за швидкості руху близько 60 км/год?

Перейти до запитання
А в чем разница между понятыми и свидетелями если и те и те подписывать протокол

При особистому огляді і огляді речей необхідною умовою є:

Перейти до запитання
Лілія В. Г.
2018-10-27 22:20:02
Тому, що враховуючи нашу швідкість, білий автомобіль проїде швидше.

Яка черговість проїзду транспортних засобів на даному перехресті?

Перейти до запитання
І що, хтось побачить ці сигнали в салоні авто? Замість того, щоб зосередитись на управлінні автомобілем, ми будемо махати рукою...

Які сигнали повинен подавати водій у разі відсутності або несправності сигналів гальмування?

Перейти до запитання
Манч
2018-10-27 21:29:46
подібні питання позбавлені будь-якої практичної користі, перебуваючи за кермом водій повинен розуміти,що йому дозволено чи недозволено робити і як йому діяти за наявності знаку, і аж ніяк водій не стане думати що спільного у знаку з якимось іншим. такі питання спрямовані лише на штучне, необгрунтоване ускладнення здачі іспиту.

Що спільного у цих двох дорожніх знаків?

Перейти до запитання
Манч
2018-10-27 21:24:08
ця серія питань "що спільного..." одразу цитату класика нагадує: (удалено модератором)

Що спільного у цих двох дорожніх знаків?

Перейти до запитання
Andrii Yudin
2018-10-27 20:54:02
Пункт ПДД на который Вы сами даете ссылку:
10.7.Розворот забороняється:
б)на мостах, шляхопроводах, естакадах і під ними;

Хто з водіїв порушив Правила дорожнього руху, виконавши розворот?

Перейти до запитання
Tetiana
2018-10-27 15:38:43
От того, что автомобиль проедется по рельсам, он от этого рельсовым транспортом не станет.

Рейковим транспортом вважається:

Перейти до запитання
Правилами запрещено при таком знаке осуществлять заезд во дворы находящиеся слева. Нужно доехать до перекрестка, развернуться и он уже будет у тебя справа.

У якому напрямку водієві зеленого автомобіля дозволено рух у зображеній ситуації?

Перейти до запитання
На картине трудно различить , является ли дороги А и В въездом во дворы . Подобные заезды должны быть на половину уже, тогда будет понятная ситуация, а в данном рисунке воспринимаются как очередные перекрестки. Согласен с мнением других, сто данный вопрос на завал.

У якому напрямку водієві зеленого автомобіля дозволено рух у зображеній ситуації?

Перейти до запитання
Токар Тарас
2018-10-26 22:45:17
5.20.1-5.20.3 "Початок додаткової смуги руху". Початок додаткової смуги руху на підйом АБО СМУГИ ГАЛЬМУВАННЯ.
ЧОМУ ВІРНА ВІДПОВІДЬ ЛИШЕ: смуга руху?????

Зображений дорожній знак інформує:

Перейти до запитання
а я скажу чому так багато дизлайків. Варіанти 2 і 3 дуже заплутані словами "не"

Що з переліченого нижче не входить в обов'язки учасників дорожнього руху?

Перейти до запитання
Первый и второй правильный.. У разі відсутності або несправності світлових покажчиків повороту сигнали початку руху від правого краю проїзної частини, зупинки зліва, повороту ліворуч, розвороту або перестроювання на смугу руху ліворуч подаються лівою рукою, витягнутою вбік, або правою рукою, витягнутою вбік і зігнутою у лікті під прямим кутом угору.
Сигнали початку руху від лівого краю проїзної частини, зупинки справа, повороту праворуч, перестроювання на смугу руху праворуч подаються правою рукою, витягнутою вбік, або лівою рукою, витягнутою вбік і зігнутою у лікті під прямим кутом угору.
У разі відсутності або несправності сигналів гальмування такий сигнал подається лівою або правою рукою, піднятою вгору

На якому малюнку водій правильно подав сигнал перед поворотом праворуч?

Перейти до запитання
Токар Тарас
2018-10-26 14:09:16
А дозволений рух по смугах вони не вказують? Бляха....=(((

Що спільного у цих двох дорожніх знаків?

Перейти до запитання
Andrew Batyuk
2018-10-26 12:52:31
У водителя автомобиля преимущество (главная дорога)

Повертаючи ліворуч на даному перехресті, Ви повинні:

Перейти до запитання
Andrew Batyuk
2018-10-26 12:44:08
Вопросы касательно медицины вообще зверские какие то.

Кровоспинний джгут треба затягувати на кінцівці:

Перейти до запитання
Это очень вредное правило и вопрос, поскольку ПДД предписывают "Спробувати усунути несправність на місці". Если человек без подготовки руководствуясь правилами полезет "пробувати усунути несправність", то он может получить удар электрическим током или травмироваться.

Як ви повинні вчинити, якщо під час руху відмовив спідометр?

Перейти до запитання
Помеха справа работает, когда перекресток равнозначный. А у нас главная дорога.

Ви проїдете перехрестя:

Перейти до запитання
Вопрос с подвохом! Перечитала после ошибки. Н-да, сама виновата... Читать нужно каждое слово!

Який транспортний засіб проїде дане перехрестя другим?

Перейти до запитання
Я вірно зрозуміла, що при повороті на право - праву руку в бік, а при повороті на ліво-ліву руку в бік?

Ви рухаєтесь на велосипеді і Вам необхідно повернути праворуч. Ваші дії:

Перейти до запитання
Zhukow Nikolay
2018-10-25 22:31:49
Два роки тому здавав на Б категорію, то заборона була тільки якщо був червоний маячок. Якшо тільки зелений або тільки синій заборони не було...

Чи дозволено водієві синього автомобіля виконати випередження автомобіля що супроводжує колону і рухається з увімкненим зеленим проблисковим маячком?

Перейти до запитання
Zhukow Nikolay
2018-10-25 21:54:53
Дуже дивно те шо перевагу проїзду мае водій з боку якого перешкода. Той знак провокує аварійну ситуацію, це на мою думку звісно.

Як ви повинні діяти в даній ситуації при обмеженому зустрічному роз'їзді?

Перейти до запитання
Eugene Vladimirovich
2018-10-25 19:46:01
укажите: в качестве кого я собираюсь выходить. пассажира или водителя.

Що необхідно зробити перед тим, як вийти з автомобіля після зупинки на дорозі?

Перейти до запитання
Марина Гайдаш
2018-10-25 17:24:55
Из-за этого вопроса был не сдан экзамен в СЦ

Що спільного у цих двох дорожніх знаків?

Перейти до запитання
Мені здається що таке питання вже було, а відповідь правильна там була - на передньому!

Де найбезпечніше встановлювати дитяче автокрісло в салоні автомобіля?

Перейти до запитання
Лілія В. Г.
2018-10-25 16:47:23
7.5.8. Вид транспортного засобу
Табличка № 7.5.8
Указує вид транспортного засобу (автомобілі, що перевозять небезпечні вантажі.), на який поширюється дія знака.
Табличка розміщується безпосередньо під знаками, з якими вона застосовуються.

Дія зображеної таблички поширюється:

Перейти до запитання
Nina Morse
2018-10-25 16:39:05
два перекрестка, тк дорога с двумя проезжими частями. поэтому на второй проезжей части знак не действует

По якій з траєкторій Вам дозволено рух у зображеній ситуації?

Перейти до запитання