Підготуватися до здачі іспиту на отримання водійського посвідчення дуже просто!

Проходьте тести Проходьте тести, ставте питання і користуйтеся допомогою експертів. Реалістичні 3D-ілюстрації та сучасні методики навчання допоможуть Вам в освоєнні матеріалів.
Виконуйте роботу над помилками У Вас завжди є можливість повернутися до «підступних» питань і знову вступити з ними в бій! Система підготовки сама підкаже, яким розділам необхідно приділити більше уваги.
Відстежуйте результати Наш сервіс обробляє величезну кількість результатів тестів і веде унікальну статистику успішності не тільки стосовно кожного учня, а й по Україні в цілому. Ви можете стежити за своєю успішністю і змагатися в знаннях з іншими учнями.
У рейтингу 70768 осіб
П.I.Б.ОбластьЧас складання іспиту
1Гаваза МаксимВінницька область00:00:15
2Панов Денис ОлександровичЖитомирська область00:00:16
3Довгаль КирилоХарківська область00:00:17
4АртемМиколаївська область00:00:17
5Божок Віктор МиколайовичСумська область00:00:20
6Пилипів Сергій РомановичХмельницька область00:00:21
7Панарін Валентин СергійовичХарківська область00:00:22
8Екатерина ЗаровнаяЧернігівська область00:00:22
9Шаламай Михайло ЮрійовичІвано-Франківська область00:00:25
10Кириленко Олександр МихайловичКиївська область00:00:25
П.I.Б.ОбластьБали
1Пилипів Сергій РомановичХмельницька область1170795
2Чопенко Петро ФедосійовичДніпропетровська область1028715
3Панарін Валентин СергійовичХарківська область787311
4Панов Денис ОлександровичЖитомирська область536549
5Божок Віктор МиколайовичСумська область505632
6Екатерина ЗаровнаяЧернігівська область431169
7Довгаль КирилоХарківська область422379
8Батранчук Іван ЛьвовичЛьвівська область387272
9Слободянюк Олег ПетровичДонецька область386290
10АНТОНВінницька область376677
Час останнього оновлення: 19:10
Показати більше
Приховати

 • autoschool-photo
  ТОВ "АВТО-ДРОМ"
  Запоріжжя
  9.86
 • autoschool-photo
  ТОВ «Автошкола «За рулем»
  Маріуполь
  9.34
 • autoschool-photo
  Круїз
  Біла Церква
  9.19
 • autoschool-photo
  ТОВ "Автошкола "Світлофор-К"
  Кропивницький
  9.12
 • autoschool-photo
  Філія ТОВ «Автошкола «За рулем»
  Маріуполь
  9.04
 • autoschool-photo
  ПП "Автошкола "Агат"
  Київ
  7.86
 • autoschool-photo
  Липецький МНВК
  Харків
  7.69
 • autoschool-photo
  ПП "УВК Автосвіт плюс"
  Вінниця
  7.53
 • autoschool-photo
  ПП «Фегра»Код
  Черкаси
  7.44
 • autoschool-photo
  ПП " Ін-Авто"
  Хмельницький
  6.95

Абсолютно кожна людина уявляла себе за кермом автомобіля. Для здійснення цієї мрії треба не так вже й багато: достатньо піти на курси в автошколу, вивчити Правила дорожнього руху України (ПДР), навчитися водити автомобіль на практиці та зрештою, склавши іспити, отримати водійське посвідчення. Зважаючи на кількість аварій на дорогах країни, а також на їхні причини, можна дійти висновку, що підготовка сучасних водіїв залишає бажати кращого. Ні для кого не секрет, як одержують «права» в автошколі. На жаль, викорінення корупції в Україні знаходиться лише на початковому етапі. Але позитивні тенденції у цьому напрямку є. Нині функція прийняття іспиту на право керування автомобілем покладена на Головний сервісний центр України (ГСЦ). Спеціалісти центру представили громадськості абсолютно нову та унікальну систему тестування водіїв-початківців. Ми, у свою чергу, дуже тісно співпрацювали з ними, намагалися допомогти їм якнайскоріше втілити напрацювання та, нарешті, прийняти на законодавчому рівні зовсім нову, вдосконалену і таку, що відповідає європейським стандартам, програму тестування.

Як не крути, для майбутнього автомобіліста все починається з вивчення Правил дорожнього руху України. Програма підготовки водія була спланована так, що, поки учень не вивчить правила, практичні заняття на дорозі йому заборонялися. Фінальне тестування з ПДР відбувалося за білетами, які вже не один десяток років не змінювалися. У них було багато неоднозначностей, двояких відповідей, крім того, нерозбірливі картинки часто не давали повного уявлення про дорожню ситуацію, представлену в поставленому запитанні. Про зручність багатьох існуючих в Інтернеті сервісів, що дають можливість пройти ці тести, ми взагалі промовчимо.

Наш сервіс «Тести з ПДР онлайн» спрямований на якісну підготовку майбутніх українських автомобілістів. Над запитаннями тестів не один рік працювали фахівці та викладачі провідних автошкіл України. У цих запитаннях використовуються тільки фотореалістичні 3D-ілюстрації, що імітують реальні ситуації на дорозі. Ведеться унікальна статистика успішності не тільки стосовно кожного учня, а й по Україні в цілому. Користувач на будь-якому етапі навчання може стежити за своєю успішністю, а також змагатися в знаннях з іншими учнями. За значні успіхи у навчанні йому нараховуватимуться різноманітні бонуси і бали. На нашу думку, елемент змагання між учнями сприятливо впливає на кінцевий результат навчання в цілому.

Для працюючих викладачів автошкіл «Тести з ПДР онлайн» від green-way.com.ua — це можливість контролювати успішність їхніх учнів за допомогою нашого сервісу. Формування груп, запрошення учнів, безпосередня взаємодія з ними — це лише деякі можливості, що надаються викладачеві. Зручно, коли всі результати навчального процесу зібрані в одному місці. Так набагато легше стежити за успішністю і прогресом учнів.

Дороги України мають стати безпечнішими! Сподіваємося, що за допомогою цього сервісу ми зможемо виховати не один мільйон дійсно висококласних водіїв!…