Підготуватися до складання іспиту на отримання водійського посвідчення дуже просто!

Проходьте тести Проходьте тести, ставте питання і користуйтеся допомогою експертів. Реалістичні 3D-ілюстрації та сучасні методики навчання допоможуть Вам в освоєнні матеріалів.
Виконуйте роботу над помилками У Вас завжди є можливість повернутися до «підступних» питань і знову вступити з ними в бій! Система підготовки сама підкаже, яким розділам необхідно приділити більше уваги.
Відстежуйте результати Наш сервіс обробляє величезну кількість результатів тестів і веде унікальну статистику успішності не тільки стосовно кожного учня, а й по Україні в цілому. Ви можете стежити за своєю успішністю і змагатися в знаннях з іншими учнями.
П.I.Б. Область Рейтинг
 • instructor-photo
  Ємельянов Борис Володимирович
  ПП "УВК Автосвіт плюс"
  Вінниця
  10.00
 • instructor-photo
  Швец Алексей Викторович
  МПП «Крокус МГ» Навчальний центр «Шафран»
  Ужгород
  10.00
 • instructor-photo
  Сакович Сергій Лукич
  Круїз
  Біла Церква
  9.88
 • instructor-photo
  Ченін Олег Володимирович
  ПП «Автоленд»
  Київ
  9.84
 • instructor-photo
  Коноваленко Наталья
  ПП «Фегра»Код
  Черкаси
  9.62
 • instructor-photo
  Фаюк Татьяна Александровна
  ТОВ "Мираж -2004"
  Одеса
  9.56
 • instructor-photo
  Клименко Екатерина Павловна
  ТОВ «Автошкола»
  Дніпро
  9.52
 • instructor-photo
  Толмачов Олександр Павлович
  ТОВ «Маріупольська автошкола «Автолідер»
  Маріуполь
  9.24
 • instructor-photo
  Лябах Юрій Іванович
  Круїз
  Біла Церква
  9.11
 • instructor-photo
  Кириленко Олександр Михайлович
  ПП "Автошкола "Агат"
  Київ
  9.04
 • instructor-photo
  Олег Мельник
  ПП "Панда-РАВ"
  Київ
  9.00

 • autoschool-photo
  ПП «Фегра»Код
  Черкаси
  9.62
 • autoschool-photo
  ТОВ «Автошкола»
  Дніпро
  9.52
 • autoschool-photo
  Круїз
  Біла Церква
  9.50
 • autoschool-photo
  ПП "Автошкола "Агат"
  Київ
  9.04
 • autoschool-photo
  ТОВ «Автошкола на Подолі»
  Полтава
  8.84
 • autoschool-photo
  ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей»
  Біла Церква
  8.74
 • autoschool-photo
  ПП "УВК Автосвіт плюс"
  Вінниця
  8.71
 • autoschool-photo
  Філія ТОВ «Автошкола «За рулем»
  Маріуполь
  8.66
 • autoschool-photo
  Долинський МНВК
  Долина
  8.40
 • autoschool-photo
  ТОВ «НЦ «Професійна освіта»
  Київ
  8.33


Всё равно, будь то глубокий снег, грязь, песок, если мы будем ехать по такому покрытию нажимая резко на газ, или тормоз, автомобиль может просто застрять. Колёса зароются в тот же снег, песок, грязь, а за трактором, как известно, всегда идти далеко. Поэтому первая передача, нога зафиксирована на педали газа практически в одном положении, и очень аккуратно, всё делаем плавно. А ещё лучше - в таким места не заезжать. 😉

Рухатися по глибокому снігу на ґрунтовій дорозі слід:

Перейти до запитання
Некоторые водители и с 15-летним стажем не внушают уверенности в успехе мероприятия. Поэтому требование чисто теоретическое, никогда не слышал, чтобы кого-то привлекали к подобным акциям. Да и полицейский не имеет права подвергать опасности жизнь и здоровье мирных граждан, ему проще и спокойнее вызвать на помощь коллег, чем связываться с кем попало...

Кому і в яких випадках водій легкового автомобіля повинен надати свій транспортний засіб?

Перейти до запитання
Интересно, а как водитель должен оценивать законность оснований для осмотра ТС, на которые ссылается работник полиции? Он должен верить полицейскому на слово или требовать подтверждения? Вообще, формулировочка "при наличии законных оснований" сильно попахивает отсутствием оснований, как таковых, или чем-то типа "на усмотрение полицейского". Здесь ПДД должны содержать исчерпывающий перечень случаев, когда осмотр считается законным - ведь далеко не все водители настолько продвинуты в юридических вопросах, чтобы самостоятельно оценить законность требований работника полиции.

Згідно з Правилами дорожнього руху на вимогу працівника поліції водій повинен...

Перейти до запитання
Велосипедист - лицо, управляющее немеханическим (а теперь уже частенько и механическим, при наличии электродвигателя!) транспортным средством. По чисто формальному признаку (наличие ВУ) мы можем не считать его водителем, но нет никаких оснований не относить его к участникам движения, как и погонщиков животных, кстати...

Учасник дорожнього руху – це:

Перейти до запитання

Абсолютно кожна людина уявляла себе за кермом автомобіля. Для здійснення цієї мрії треба не так вже й багато: достатньо піти на курси в автошколу, вивчити Правила дорожнього руху України (ПДР), навчитися водити автомобіль на практиці та зрештою, склавши іспити, отримати водійське посвідчення. Зважаючи на кількість аварій на дорогах країни, а також на їхні причини, можна дійти висновку, що підготовка сучасних водіїв залишає бажати кращого. Ні для кого не секрет, як одержують «права» в автошколі. На жаль, викорінення корупції в Україні знаходиться лише на початковому етапі. Але позитивні тенденції у цьому напрямку є. Нині функція прийняття іспиту на право керування автомобілем покладена на Головний сервісний центр України (ГСЦ). Спеціалісти центру представили громадськості абсолютно нову та унікальну систему тестування водіїв-початківців. Ми, у свою чергу, дуже тісно співпрацювали з ними, намагалися допомогти їм якнайскоріше втілити напрацювання та, нарешті, прийняти на законодавчому рівні зовсім нову, вдосконалену і таку, що відповідає європейським стандартам, програму тестування.

Як не крути, для майбутнього автомобіліста все починається з вивчення Правил дорожнього руху України. Програма підготовки водія була спланована так, що, поки учень не вивчить правила, практичні заняття на дорозі йому заборонялися. Фінальне тестування з ПДР відбувалося за білетами, які вже не один десяток років не змінювалися. У них було багато неоднозначностей, двояких відповідей, крім того, нерозбірливі картинки часто не давали повного уявлення про дорожню ситуацію, представлену в поставленому запитанні. Про зручність багатьох існуючих в Інтернеті сервісів, що дають можливість пройти ці тести, ми взагалі промовчимо.

Наш сервіс «Тести з ПДР онлайн» спрямований на якісну підготовку майбутніх українських автомобілістів. Над запитаннями тестів не один рік працювали фахівці та викладачі провідних автошкіл України. У цих запитаннях використовуються тільки фотореалістичні 3D-ілюстрації, що імітують реальні ситуації на дорозі. Ведеться унікальна статистика успішності не тільки стосовно кожного учня, а й по Україні в цілому. Користувач на будь-якому етапі навчання може стежити за своєю успішністю, а також змагатися в знаннях з іншими учнями. За значні успіхи у навчанні йому нараховуватимуться різноманітні бонуси і бали. На нашу думку, елемент змагання між учнями сприятливо впливає на кінцевий результат навчання в цілому.

Для працюючих викладачів автошкіл «Тести з ПДР онлайн» від green-way.com.ua — це можливість контролювати успішність їхніх учнів за допомогою нашого сервісу. Формування груп, запрошення учнів, безпосередня взаємодія з ними — це лише деякі можливості, що надаються викладачеві. Зручно, коли всі результати навчального процесу зібрані в одному місці. Так набагато легше стежити за успішністю і прогресом учнів.

Дороги України мають стати безпечнішими! Сподіваємося, що за допомогою цього сервісу ми зможемо виховати не один мільйон дійсно висококласних водіїв!…