Підготуватися до здачі іспиту на отримання водійського посвідчення дуже просто!

Проходьте тести Проходьте тести, ставте питання і користуйтеся допомогою експертів. Реалістичні 3D-ілюстрації та сучасні методики навчання допоможуть Вам в освоєнні матеріалів.
Виконуйте роботу над помилками У Вас завжди є можливість повернутися до «підступних» питань і знову вступити з ними в бій! Система підготовки сама підкаже, яким розділам необхідно приділити більше уваги.
Відстежуйте результати Наш сервіс обробляє величезну кількість результатів тестів і веде унікальну статистику успішності не тільки стосовно кожного учня, а й по Україні в цілому. Ви можете стежити за своєю успішністю і змагатися в знаннях з іншими учнями.
У рейтингу 49857 осіб
П.I.Б.ОбластьЧас складання іспиту
1Панов Денис ОлександровичЖитомирська область00:00:16
2Довгаль КирилоХарківська область00:00:17
3Божок Віктор МиколайовичСумська область00:00:20
4Пилипів Сергій РомановичХмельницька область00:00:21
5Екатерина ЗаровнаяЧернігівська область00:00:22
6Шаламай Михайло ЮрійовичІвано-Франківська область00:00:25
7Кириленко Олександр МихайловичКиївська область00:00:25
8Слободянюк Олег ПетровичДонецька область00:00:26
9Ковальов Владислав ВікторовичСумська область00:00:26
10Аист МарабуВінницька область00:00:27
П.I.Б.ОбластьБали
1Пилипів Сергій РомановичХмельницька область1081262
2Панов Денис ОлександровичЖитомирська область530572
3Божок Віктор МиколайовичСумська область502952
4Екатерина ЗаровнаяЧернігівська область431169
5Довгаль КирилоХарківська область421969
6Кириленко Олександр МихайловичКиївська область370060
7Батранчук Іван ЛьвовичЛьвівська область362659
8Биба Микола ВалентиновичДонецька область349129
9Слободянюк Олег ПетровичДонецька область326449
10Павлів Юрій БогдановичІвано-Франківська область313185
Час останнього оновлення: 08:00
text_show_more
text_show_less

 • autoschool-photo
  ТОВ "АВТО-ДРОМ"
  Запоріжжя
  9.85
 • autoschool-photo
  Круїз
  Біла Церква
  9.03
 • autoschool-photo
  ПП «Фегра»Код
  Черкаси
  8.51
 • autoschool-photo
  Глухівський агротехнічний інститут імені С.А. Ковпака СНАУ
  Глухів
  8.38
 • autoschool-photo
  ТОВ "Автошкола "Світлофор-К"
  Кропивницький
  8.24
 • autoschool-photo
  ПП "Автошкола "Агат"
  Київ
  7.57
 • autoschool-photo
  ПП "УВК Автосвіт плюс"
  Вінниця
  7.53
 • autoschool-photo
  Гайсинська навчальна дільниця навчального закладу об`єднання громадян "Вінницька обласна автомобільна школа ВСА"
  Гайсин
  6.49
 • autoschool-photo
  Автошкола Маріуполь
  Маріуполь
  6.47
 • autoschool-photo
  ТОВ "АвтоМАГ"
  Київ
  6.37

Абсолютно кожна людина уявляла себе за кермом автомобіля. Для здійснення цієї мрії треба не так вже й багато: достатньо піти на курси в автошколу, вивчити Правила дорожнього руху України (ПДР), навчитися водити автомобіль на практиці та зрештою, склавши іспити, отримати водійське посвідчення. Зважаючи на кількість аварій на дорогах країни, а також на їхні причини, можна дійти висновку, що підготовка сучасних водіїв залишає бажати кращого. Ні для кого не секрет, як одержують «права» в автошколі. На жаль, викорінення корупції в Україні знаходиться лише на початковому етапі. Але позитивні тенденції у цьому напрямку є. Нині функція прийняття іспиту на право керування автомобілем покладена на Головний сервісний центр України (ГСЦ). Спеціалісти центру представили громадськості абсолютно нову та унікальну систему тестування водіїв-початківців. Ми, у свою чергу, дуже тісно співпрацювали з ними, намагалися допомогти їм якнайскоріше втілити напрацювання та, нарешті, прийняти на законодавчому рівні зовсім нову, вдосконалену і таку, що відповідає європейським стандартам, програму тестування.

Як не крути, для майбутнього автомобіліста все починається з вивчення Правил дорожнього руху України. Програма підготовки водія була спланована так, що, поки учень не вивчить правила, практичні заняття на дорозі йому заборонялися. Фінальне тестування з ПДР відбувалося за білетами, які вже не один десяток років не змінювалися. У них було багато неоднозначностей, двояких відповідей, крім того, нерозбірливі картинки часто не давали повного уявлення про дорожню ситуацію, представлену в поставленому запитанні. Про зручність багатьох існуючих в Інтернеті сервісів, що дають можливість пройти ці тести, ми взагалі промовчимо.

Наш сервіс «Тести з ПДР онлайн» спрямований на якісну підготовку майбутніх українських автомобілістів. Над запитаннями тестів не один рік працювали фахівці та викладачі провідних автошкіл України. У цих запитаннях використовуються тільки фотореалістичні 3D-ілюстрації, що імітують реальні ситуації на дорозі. Ведеться унікальна статистика успішності не тільки стосовно кожного учня, а й по Україні в цілому. Користувач на будь-якому етапі навчання може стежити за своєю успішністю, а також змагатися в знаннях з іншими учнями. За значні успіхи у навчанні йому нараховуватимуться різноманітні бонуси і бали. На нашу думку, елемент змагання між учнями сприятливо впливає на кінцевий результат навчання в цілому.

Для працюючих викладачів автошкіл «Тести з ПДР онлайн» від green-way.com.ua — це можливість контролювати успішність їхніх учнів за допомогою нашого сервісу. Формування груп, запрошення учнів, безпосередня взаємодія з ними — це лише деякі можливості, що надаються викладачеві. Зручно, коли всі результати навчального процесу зібрані в одному місці. Так набагато легше стежити за успішністю і прогресом учнів.

Дороги України мають стати безпечнішими! Сподіваємося, що за допомогою цього сервісу ми зможемо виховати не один мільйон дійсно висококласних водіїв!…