In what quantity is it allowed to carry passengers in any vehicle?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Запитання стосується розділу 21 «Перевезення пасажирів», а саме пункту 21.1, згідно з ПДР: «Дозволяється перевозити пасажирів у транспортному засобі, обладнаному місцями для сидіння в кількості, передбаченій технічною характеристикою, так, щоб вони не заважали водієві керувати транспортним засобом і не обмежували оглядовість, відповідно до правил перевезення».

Безсумнівно, правильним варіантом відповіді буде другий, який буквально цитує наведене в пункті вище. Зверніть увагу, що в пункті Правил не йдеться про навантаження на осі, тому варіант відповіді із згадкою про них буде неправильним.

Ask advice from friends:
Comments •