Is it allowed for the driver of a vehicle with a blue or red flashing beacon turned on to run the traffic guard's prohibition signal?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Питання стосується пункту 3.1, згідно ПДР:

«Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил при умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. При відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений ».

Таким чином, водієві транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком синього або червоного кольору рухатися на заборонний сигнал регулювальника забороняється.



Ask advice from friends:
Comments •