How is it allowed to use fog lights at night-time?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Чітку відповідь на це запитання дасть пункт 19.5, згідно з ПДР:

«Протитуманні фари можна використовувати в умовах недостатньої видимості як окремо, так і з ближнім або дальнім світлом фар, а в темну пору доби на неосвітлених ділянках доріг — лише разом із ближнім або дальнім світлом фар».

Безсумнівно, правильним варіантом відповіді буде перший, який буквально цитує вказане в пункті вище.

Ask advice from friends:
Comments •