Is it allowed to park at places where the Traffic Rules prohibit the stopping of vehicles?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Це запитання стосується пункту 15.10, а саме підпункту «а», згідно з ПДР:

«Стоянка забороняється:

a) в місцях, де заборонено зупинку».

Очевидно, що правильною відповіддю буде перша — заборонено.

Ask advice from friends:
Comments •