What will your actions be if a truck has turned upper beams on several times?

Expert comment

На малюнку ми бачимо знак пріоритету, згідно ПДР:

«Знак 2.6 «Перевага перед зустрічним рухом» встановлюється перед вузькою ділянкою дороги, під час руху на якому водій має перевагу стосовно зустрічних транспортних засобів.

Знак встановлюється безпосередньо перед перехрестям або вузькою ділянкою дороги ».

Тобто, у нас перевага щодо вантажного автомобіля.

В даному випадку миготіння дальнім світлом може означати:

- одноразове (іноді дворазове) - «проїдь, пропускаю»

- одне миготіння - знак подяки

- два короткі мигання - попереду небезпека різного характеру (іноді помилково блимають лише один раз)

- один довгий сигнал дальнім світлом - вимога звернути увагу

- довгий сигнал дальнім світлом при роз'їзді (іноді супроводжується звуковим сигналом) означає «не можу (або не хочу) пропустити»

Тепер прокоментуємо варіанти відповідей:

1. «Теж включити кілька разів дальнє світло, не припиняючи рух» - означає необдумане дію, не розібравшись, не припиняти рух - може спричинити за собою небезпечні наслідки на дорозі.

2. «Подати звуковий сигнал, попереджаючи іншого водія, що у вас перевага в русі» - ми розібрали ситуацію, знак пріоритету, так, у вас перевага, але в першу чергу треба пам'ятати, що всім учасникам дорожнього руху треба дбати про безпеку на дорозі . Вибір позиції не припиняти рух, посилаючись на свою перевагу, не проаналізувавши обстановку і можливі причини поведінки транспортного засобу, що рухається назустріч, може спричинити за собою небезпеку для всіх учасників дорожнього руху.

3. «Почати гальмування, щоб визначити подальші дії іншого водія» - так би мовити, до з'ясування обставин і для забезпечення безпеки знизити швидкість, аж до повної зупинки, щоб проаналізувати ситуацію. В даному випадку це буде єдино вірне рішення.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo