A driver who moves through an intersection where a roundabout is organized, and who has no intention to change his lane, must:

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

В назві перехрестя закладена схема руху транспорту: круговий рух.

Якщо ми рухаємося по колу в своїй смузі і у нас зліва і праворуч від автомобіля лінії розмітки - блимати поворотом не потрібно.

Значить, якщо нам не потрібно перебудовуватися лівіше, правіше або з'їжджати вправо, то і миготіння покажчика повороту - це не передбачена правилами подача світлового сигналу.

Перед тим як з'їхати з кола - включаємо правий покажчик повороту.

Якщо для продовження руху по колу вам буде необхідно перебудовуватися вліво, перетинаючи лінії розмітки - здійснюємо перестроювання з включеним лівим покажчиком повороту.

Якщо для з'їзду з кола вам буде необхідно перебудовуватися вправо, перетинаючи лінії розмітки - правий покажчик повороту потрібно включити перед першим перестроюванням та не вимикати його до моменту завершення з'їзду.

Якщо перед з'їздом з кола вам не потрібно перебудовуватися, безпосередньо з'їжджаючи з кола рухаємося з включеним правим покажчиком повороту.

Якщо на колах не нанесена розмітка, або її не видно, то рухатися по колу потрібно також, не кліпаючи покажчиком повороту. А перед з'їздом з кола потрібно буде включити правий покажчик повороту.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo