The plates shown that are installed with the corresponding road signs indicate:

Expert comment

Таблички, які зображені до запитання зліва направо, — це таблички 7.6.5, 7.6.3, 7.6.4, 7.6.2, всі вони мають однаковий опис, згідно з ПДР:

«Табличка 7.6.2—7.6.5 «Спосіб поставлення транспортного засобу на стоянку» позначає спосіб поставлення легкових автомобілів і мотоциклів на стоянці біля тротуару та з його використанням. У населених пунктах, де стоянка дозволена на лівому боці вулиці, можуть бути застосовані таблички 7.6.1, 7.6.2, 7.6.3, 7.6.4, 7.6.5 із дзеркальним зображенням символів.

Табличка розміщується безпосередньо під знаками, з якими вона застосовується».

Остання, п’ята, табличка до запитання — це табличка 7.6.1, її опис трохи відрізняється узагальненням, згідно з ПДР:

«Табличка 7.6.1 «Спосіб поставлення транспортного засобу на стоянку» позначає, що всі транспортні засоби мають бути поставлені на стоянку на проїзній частині вздовж тротуару. У населених пунктах, де стоянка дозволена на лівому боці вулиці, можуть бути застосовані таблички 7.6.1, 7.6.2, 7.6.3, 7.6.4, 7.6.5 із дзеркальним зображенням символів.

Табличка розміщується безпосередньо під знаками, з якими вона застосовується».

Відмінність цих табличок у зазначенні видів транспортних засобів в їх описі, табличкою висуваються вимоги, які поширюються на спосіб поставлення всіх і окремих видів транспортних засобів.

Усі ці таблички об’єднує те, що вони служать для візуального указання водіям транспортних засобів способу стоянки на тих ділянках дороги, які межують із тротуаром.

Перша відповідь буде правильною, вона об’єднує і назви, і значення всіх цих табличок, і уточнення щодо видів транспортних засобів, які є в описах деяких табличок. Третій варіант буде неповним, неправильним.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo