Which of the road signs shown informs about the fact that additional traffic lane adjoins the main traffic lane at the same grade from the right side?

Expert comment

Всі представлені знаки відносяться до інформаційно-вказівних. Щоб правильно відповісти на питання, розглянемо кожен знак окремо в черговості, представленої в питанні. Згідно ПДР:

«Знак 5.22« Прилягання смуги для розгону транспортних засобів». Місце, де смуга для розгону прилягає до основної смуги руху на одному рівні з правого боку.

Знак 5.21.1 «Кінець додаткової смуги руху» вказує на кінець додаткової смуги або смуги розгону.

Знак 5.20.1 «Початок додаткової смуги руху» інформує про початок додаткової смуги руху на підйомі або смуги гальмування.

Знак 5.23 «Прилягання додаткової смуги руху з правого боку» вказує, що додаткова смуга руху прилягає до основної смуги руху на дорозі з правого боку.

Знак 5.25 «Смуга руху для аварійної зупинки» інформує водія про розташування смуги, спеціально підготовленої для аварійної зупинки транспортних засобів (на гірських перевалах, крутих спусках і т.п.) в разі відмови гальмівної системи »

Уважно прочитавши питання і опис знаків, не важко вибрати варіант відповіді «знак 4», на якому зображений знак 5.23 «Прилягання додаткової смуги руху з правого боку».

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo