Is it allowed for a driver to needlessly move at a very low speed?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Пункт 12.9 допоможе розібратися в цьому питанні, згідно з ПДР:

«Водієві забороняється:

a) перевищувати максимальну швидкість, визначену технічною характеристикою цього транспортного засобу;

б) перевищувати максимальну швидкість, зазначену в пунктах 12.4, 12.5, 12.6 і 12.7, на ділянці дороги, де встановлено дорожні знаки 3.29, 3.31, або на транспортному засобі, на якому встановлено розпізнавальний знак відповідно до підпункту «и» пункту 30.3 цих Правил;

в) перешкоджати іншим транспортним засобам, рухаючись без потреби з дуже малою швидкістю;

г) різко гальмувати (крім випадків, коли без цього неможливо запобігти дорожньо-транспортній пригоді)».

Очевидно, що правильним варіантом відповіді буде другий: «Заборонено в умовах, коли це перешкоджає іншим транспортним засобам».

Ask advice from friends:
Comments •