Which of the following road signs shows the number of lanes at the intersection and permitted directions in each of them?

Expert comment

Розберемо описи представлених дорожніх знаків для відповіді на це запитання. Всі ці знаки належать до інформаційно-вказівних, згідно з ПДР:

1 — «Знак 5.16 «Напрямки руху по смугах» показує кількість смуг на перехресті і дозволені напрямки руху по кожній з них. Якщо знак дозволяє поворот ліворуч з крайньої лівої смуги, то він дозволяє і розворот з цієї смуги.

Дія знака, встановленого перед перехрестям, поширюється на все перехрестя, якщо наступні знаки 5.16 або 5.18 «Напрямок руху по смузі», встановлені на ньому, не дають інших вказівок».

2 — «Знак 5.17.1 «Напрямок руху по смугах» з відповідною кількістю стрілок застосовується на дорогах, які мають три смуги і більше, коли в кожному напрямку налічується неоднакова кількість смуг руху. За допомогою цього знака зі змінним зображенням організовується реверсивний рух».

3 — «Знак 5.17.2 «Напрямок руху по смугах» з відповідною кількістю стрілок застосовується на дорогах, які мають три смуги і більше, коли в кожному напрямку налічується неоднакова кількість смуг руху. За допомогою цього знака зі змінним зображенням організовується реверсивний рух».

Зверніть увагу, що в запитанні йдеться про перехрестя. Всі три знаки мають практично однакові назви, але різні описи. Тільки знак 5.16 буде правильним у цьому запитанні.

Правильний варіант відповіді, відповідно, перший, який відповідає знаку 5.16.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo