The following road sign prohibits traffic of:

Expert comment

Представлений знак належить до заборонних, наведемо його опис, згідно з ПДР:

«Знак 3.11 «Рух гужових возів (саней) заборонено» забороняє рух гужових возів (саней), тварин під сідлом або в’юком, а також прогін худоби.

Дія знака не поширюється на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні. У таких випадках транспортні засоби мають в’їжджати до позначеної зони і виїжджати з неї на найближчому до місця призначення перехресті.

Зона дії знака — від місця встановлення до найближчого перехрестя за ним, а в населених пунктах, де немає перехресть, — до кінця населеного пункту. Дія знака не переривається в місцях виїзду з прилеглих до дороги територій і в місцях перетину (примикання) з польовими, лісовими та іншими дорогами без покриття, перед якими не встановлено знаки пріоритету».

Як бачимо, вказане у відповідях 1 і 2 збігається з указаним в описі знака вище. Обидва варіанти будуть правильними і доповнюють один одного. Але оскільки правильною відповіддю може бути лише одна, слід обрати п’ятий варіант, який об’єднує вказане у відповідях 1 і 2.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo