Is a vehicle allowed to reverse in this place under conditions of insufficient visibility?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Звернемося до пункту 10.10, який допоможе в цьому питанні, згідно з ПДР:

«Забороняється рух транспортних засобів заднім ходом на автомагістралях, дорогах для автомобілів, залізничних переїздах, пішохідних переходах, перехрестях, мостах, шляхопроводах, естакадах, у тунелях, на в’їздах і виїздах з них, а також на ділянках доріг з обмеженою оглядовістю чи недостатньою видимістю.

Дозволяється рух заднім ходом на дорогах з одностороннім рухом за умови дотримання вимог пункту 10.9 цих Правил та неможливості під’їхати до об’єкта іншим способом».

Очевидно, що правильним варіантом відповіді буде перший — заборонено.

Ask advice from friends:
Comments •