In what places are pedestrians allowed to cross the carriageway in this situation?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

На малюнку ми бачимо чотири пішохідних переходи. Рух у цій ситуації регулюється регулювальником, і щоб відповісти на це запитання, необхідно розуміти значення сигналу, який ним подається.

Звернемося до пункту 8.8, згідно з ПДР:

«Сигнали регулювальника. Сигналами регулювальника є положення його корпуса, а також жести руками, в тому числі з жезлом або диском з червоним світлоповертачем, які вживаються в такому значенні:

б) права рука витягнута вперед:

з лівого боку — дозволено рух трамваю ліворуч, нерейковим транспортним засобам — у всіх напрямках; пішоходам дозволено переходити проїзну частину за спиною регулювальника;

• з боку грудей — усім транспортним засобам дозволено рух лише праворуч;

з правого боку і з боку спини — рух усіх транспортних засобів заборонено; пішоходам дозволено переходити проїзну частину за спиною регулювальника».

У вищеописаному пункті чітко вказано, що пішоходам дозволено переходити проїзну частину тільки за спиною регулювальника. З позначених місць лише пішохідний перехід Г розміщується за спиною регулювальника, тому тільки в цьому місці пішоходам дозволяється перехід проїзної частини. У всіх інших місцях — А, Б і В — перехід проїзної частини буде заборонений. Правильним варіантом відповіді буде перший.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo