In what place did the driver make a turn correctly?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Для відповіді на це запитання розберемо пункт 10.7, згідно з ПДР:

«Розворот забороняється:

a) на залізничних переїздах;

б) на мостах, шляхопроводах, естакадах і під ними;

в) в тунелях;

г) за видимості дороги менше 100 м хоча б в одному напрямку;

ґ) на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадку дозволеного розвороту на перехресті;

д) на автомагістралях, а також на дорогах для автомобілів, за винятком перехресть і місць, позначених дорожніми знаками 5.26 чи5.27».

Тепер докладніше обговоримо можливість розвороту в позначених місцях:

А — дозволено, розворот виконується на відстані 10 м від пішохідного переходу;

Б — заборонено, розворот виконується на пішохідному переході;

В — заборонено, розворот виконується на меншій відстані, ніж 10 м від пішохідного переходу.

Очевидно, що правильною відповіддю буде перша — тільки розворот у місці А буде виконаний правильно і відповідно до вимог Правил.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo