On what side of the tram pedestrians are allowed to go to the carriageway during boarding on tram, if the tram stop is not equipped with boarding platforms?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Питання стосується розділу 4 «Обов'язки і права пішоходів». Пункт 4.12 дасть чітку відповідь на поставлене запитання, згідно ПДР:

«На трамвайних зупинках, не обладнаних посадковими майданчиками, пішоходам дозволяється виходити на проїзну частину лише з боку дверей і тільки після зупинки трамвая.

Після висадки з трамвая необхідно залишити проїзну частину не затримуючи ».

Не варто пояснювати, що вищеописане пов'язано з підвищеною небезпекою для пішоходів через умови розташування трамвайної зупинки, тому варто поставитися до даного пункту з максимальною серйозністю всім учасникам дорожнього руху (як пішоходам, так і водіям).


Ask advice from friends:
Comments •