When should the driver stop signaling by a light turn signal when performing a maneuver?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Розібратися в цьому питанні допоможе пункт 9.4, згідно з ПДР:

«Подавати сигнал покажчиками повороту або рукою треба завчасно до початку маневру (з урахуванням швидкості руху), але не менше ніж за 50—100 м у населених пунктах і за 150—200 м поза ними, та припиняти негайно після його завершення (подавання сигналу рукою слід закінчити безпосередньо перед початком виконання маневру). Сигнал забороняється подавати, якщо він може бути незрозумілим для інших учасників руху.

Подача попереджувального сигналу не надає водієві переваги і не звільняє його від вжиття запобіжних заходів».

Безсумнівно, правильною відповіддю буде друга.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo