Is it allowed for a driver involved in an accident, prior to a medical examination, to consume alcohol, drugs, drugs made on their basis (except for those that are included in the officially approved composition of the first-aid kit), before the ambulance arrives?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Для відповіді на це запитання звернемося до пункту 2.10, а саме підпункту «є», згідно з ПДР:

«У разі причетності до дорожньо-транспортної пригоди водій зобов’язаний:

...

є) до проведення медичного огляду не вживати без призначення медичного працівника алкоголю, наркотиків, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі (крім тих, які входять до офіційно затвердженого складу аптечки)».

Очевидно, що правильним варіантом відповіді буде другий — забороняється.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo