If, as a result of the conversion or repair of a vehicle, it is necessary to make changes to the registration documents, how long after the completion of the repair or conversion is it necessary to re-register it with the authorized body of the Ministry of Internal Affairs?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Для відповіді на це запитання звернемося до пункту 30.1, згідно з ПДР:

«Власники механічних транспортних засобів і причепів до них повинні зареєструвати (перереєструвати) їх в уповноваженому органі МВС або провести відомчу реєстрацію в разі, якщо законом встановлена обов’язковість проведення такої реєстрації, незалежно від їх технічного стану впродовж 10 діб з моменту придбання (отримання), митного оформлення або переобладнання чи ремонту, якщо необхідно внести зміни до реєстраційних документів».

Як бачимо, правильним варіантом відповіді буде третій — протягом 10 діб, що збігається із зазначеним у пункті 30.1.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo