In which conditions is it allowed to use a rear fog lamp?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Однозначно відповісти на це запитання допоможе пункт 19.9, згідно з ПДР:

«Задній протитуманний ліхтар дозволяється використовувати виключно в умовах недостатньої видимості як у світлий, так і в темний час доби».

Відповідно, правильною відповіддю буде друга.

Ask advice from friends:
Comments •