In what conditions are the drivers of operational vehicles allowed to use a spotlight or searchlight?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Це запитання стосується пункту 19.6, згідно з ПДР:

«Фарою-прожектором і фарою-шукачем можуть користуватися лише водії оперативних транспортних засобів під час виконання службових завдань, вживши заходів для того, щоб не засліплювати інших учасників дорожнього руху».

Як бачимо, перший варіант відповіді збігається з описаним у пункті вище, тобто він і буде правильним.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo