Is a driver allowed to drive at night-time with fog lights turned on without low or upper beams?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Нагадаємо значення терміна «темна пора доби» з пункту 1.10, згідно з ПДР:

«Темна пора доби — частина доби від заходу до сходу сонця».

Пункт 19.5 допоможе розібратися в цьому питанні, згідно з ПДР:

«Протитуманні фари можна використовувати в умовах недостатньої видимості як окремо, так і з ближнім або дальнім світлом фар, а в темну пору доби на неосвітлених ділянках доріг — лише разом із ближнім або дальнім світлом фар».

Відповідно, правильною буде перша відповідь — заборонено.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo