How is it allowed to use fog lights in conditions of insufficient visibility?

Provisions of the Traffic Rules

Expert comment

Нагадаємо значення терміна «недостатня видимість», згідно з пунктом 1.10 ПДР:

«Недостатня видимість — видимість дороги в напрямку руху менше 300 м у сутінках, в умовах туману, дощу, снігопаду тощо».

І наведемо пункт 19.5, який стосується цього запитання, згідно з ПДР:

«Протитуманні фари можна використовувати в умовах недостатньої видимості як окремо, так і з ближнім або дальнім світлом фар, а в темну пору доби на неосвітлених ділянках доріг — лише разом із ближнім або дальнім світлом фар».

Стає зрозумілим, що третій варіант відповіді буквально цитує вказане в пункті вище і буде правильним.

Ask advice from friends:
Comments •
user-photo